Pazartesi , Eylül 16 2019
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...
Kullanıcı avatarı

bu tercihlerden yazılmaz dediğiniz var mı?

#3356798  gönderen KuRSuN87
 03.11.2015 - 00:16:39
1-ANKARA EAH KBB
2-ANKARA NUMUNE KBB
3-ANKARA DIŞKAPI KBB
4-GAZİ KARDİYO
5-ANKARA NUMUNE KARDİYO
6-ANKARA TIP DAHİLİYE
7-GAZİ DAHİLİYE
8-YILDIRIM BEYAZIT DAHİLİYE
9-ANKARA NUMUNE DAHİLİYE
10-DIŞKAPI DAHİLİYE
11-ANKARA EAH DAHİLİYE
12-KATÜ GÖZ
13-ULUDAĞ KBB
14-BURSA ŞEVKET YILMAZ KBB
15-AKDENİZ KBB
16-SELÇUK KBB
17-NECMETTİN ERBAKAN KBB
18-AFYON GÖZ
19-AFYON KBB
20-İZMİR KATİP ÇELEBİ KARDİYO
21-ULUDAĞ KARDİYOLOJİ
22-NECMETTİN ERBAKAN KARDİYO
23-KAYSERİ EAH KARDİYO
24-ERCİYES KARDİYO
25-PAMUKKALE KARDİYO
26-SDÜ KARDİYO
27-EGE DAHİLİYE
28-DOKUZ EYLÜL DAHİLİYE
29-İZMİR TEPECİK DAHİLİYE
30-İZMİR BOZYAKA DAHİLİYE
31-AKDENİZ DAHİLİYE
32-ESKİŞEHİR DAHİLİYE
33-ULUDAĞ DAHİLİYE
34-NECMETTİN ERBAKAN DAHİLİYE
35-SELÇUK DAHİLİYE
36-KONYA EAH DAHİLİYE
37-PAMUKKALE DAHİLİYE
38-SDÜ DAHİLİYE
39-KATÜ DAHİLİYE
40-KAYSERİ EAH DAHİLİYE
41-ERCİYES DAHİLİYE
En son KuRSuN87 tarafından 03.11.2015 - 00:27:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: bu tercihlerden yazılmaz dediğiniz var mı?

#3356817  gönderen KuRSuN87
 03.11.2015 - 00:29:21
amorinthemoon yazdı:Puaniniz kac dahiliyeleri guzel siralamissiniz
puan düşük :).bu yerleri merak ediyorum hepsine ulaşma imkanı da yok bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim :).
Kullanıcı avatarı

#3356820  gönderen kndrl44
 03.11.2015 - 00:32:02
Kayseri eah i bir arayin sorun orasi sıkıntılı olabilir
KuRSuN87 yazdı:
amorinthemoon yazdı:Puaniniz kac dahiliyeleri guzel siralamissiniz
puan düşük :).bu yerleri merak ediyorum hepsine ulaşma imkanı da yok bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim :).
Hocam siz bilirsiniz ama perifer bir cok goz iyi degil. Sirf goz olsun diye yazmayin ..vaka verilmiyor cok yerde..afyonda da istifalar duymustum..iyi arastirin bence
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3356884  gönderen dragonayt
 03.11.2015 - 01:23:44
KuRSuN87 yazdı:
drerdinc yazdı:dahiliyelerde üniversite hastaneleri her zaman eğitim araştırmaların üstünde olsun...
tüm eğitim araştırmalar için geçerli mi bu?
Öğreticilik açısından diyorsunuz muhtemelen,fakat üniversitedeki işyükü,hemşiresi,stajeri vs. Daha zorlu ve öğrenmeyi zorlaştıran bir süreç değil mi ?
Kullanıcı avatarı
ankara dahiliye hem yoğun, hem eğitimin iyi olmadığı bir yer demişti orada asistanlık yapan arkadaşım. çömezler hematodan başlıyor, korkudan hasta danışamıyorlar. hocanın hangi ilacı neden verdiğini bilmiyoruz, ortam gergin demişti.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3357490  gönderen KuRSuN87
 03.11.2015 - 23:22:53
queenofspades yazdı:ankara dahiliye hem yoğun, hem eğitimin iyi olmadığı bir yer demişti orada asistanlık yapan arkadaşım. çömezler hematodan başlıyor, korkudan hasta danışamıyorlar. hocanın hangi ilacı neden verdiğini bilmiyoruz, ortam gergin demişti.
Ankara tıptan bahsediyorsunuz herhalde değil mi? O kadar kötü mü? Hocalara bir yere kadar katlanilabilir ama ortam ve çalışma şartları daha önemli bence.
Kullanıcı avatarı

#3357905  gönderen drerdinc
 04.11.2015 - 10:21:15
ribozomugumusten yazdı:
dragonayt yazdı:
KuRSuN87 yazdı: tüm eğitim araştırmalar için geçerli mi bu?
Öğreticilik açısından diyorsunuz muhtemelen,fakat üniversitedeki işyükü,hemşiresi,stajeri vs. Daha zorlu ve öğrenmeyi zorlaştıran bir süreç değil mi ?
katiliyorum?
Tercihlerde mutlaka gidip ortamın havasını koklamak gerek. çoğu eğitim araştırma hastanesi devlet hastanesi mantığında çalışıyor ve bazı eğitim araştırma hastanelerinde yeterli yan dallar olmuyor. genele vurursak ben her zaman üniversite hastaneleri öncelikli derim. iş yükü dersen, o her tarafta olacaktır. asistanlık her yerde kolay bir süreç değil...
Kullanıcı avatarı
KuRSuN87 yazdı:
queenofspades yazdı:ankara dahiliye hem yoğun, hem eğitimin iyi olmadığı bir yer demişti orada asistanlık yapan arkadaşım. çömezler hematodan başlıyor, korkudan hasta danışamıyorlar. hocanın hangi ilacı neden verdiğini bilmiyoruz, ortam gergin demişti.
Ankara tıptan bahsediyorsunuz herhalde değil mi? O kadar kötü mü? Hocalara bir yere kadar katlanilabilir ama ortam ve çalışma şartları daha önemli bence.
birebir yaşamadım elbette; ama arkadaşım hiçbir şey öğrenmiyoruz diyordu...