Pazar , Eylül 15 2019
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...
Kullanıcı avatarı

KBB-EAH VS. ÜNİ

#3317739  gönderen TicariSagaCek
 24.09.2015 - 20:39:14
Merhaba,

KBB asistanlık eğitimini eah ve üniversite için

-Eğitim (bitirildiğine hakim olunacak ameliyatlar vs.)
-Sarfedilen efor (angaryaya özellikle tahammülüm yok.)
-Kazanç (çok farketmez)

açısından karşılıaştırılmasına ihtiyacım var, yeterli bilgim yok. Yarımcı olursanız sevinirim.

Re: KBB-EAH VS. ÜNİ

#3317743  gönderen Lionel1905
 24.09.2015 - 20:46:36
Sen unv veya ea diye düşünme gideceğin yer önmli. Gazi de unv periferde bir yerde unv. Gazi cerrahpaşa gazi kbb de iyi yerler. Periferde erciyes malatya sivas ısparta fena değil . Ea larda angarya daha az olur. Çünkü baş boyun biraz daha azdır. İyice araştr bnce
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3317746  gönderen TicariSagaCek
 24.09.2015 - 20:53:39
Lionel1905 yazdı:Sen unv veya ea diye düşünme gideceğin yer önmli. Gazi de unv periferde bir yerde unv. Gazi cerrahpaşa gazi kbb de iyi yerler. Periferde erciyes malatya sivas ısparta fena değil . Ea larda angarya daha az olur. Çünkü baş boyun biraz daha azdır. İyice araştr bnce
İstanbul dışı düşünmüyorum. İstanbul'da 3 eah dolaştım. Tus öncesi pek düşündüğüm gibi değilmiş anlatılanlara göre. Canım sıkıldı, tekrar üniversite için gireyim mi diye düşünyorum ama riske atmaya da korkuyorum. Eğer aralarında oyun değiştirici farklar yoksa eah'lardan birini yazıp gidebilirim, kafam karışık.

#3317766  gönderen Lionel1905
 24.09.2015 - 21:37:23
Bence 1 tus daha bekleme yaz. Akademisyenlik düşünmüyorsan direk yaz. İstanbulda vaka çeşitliliği perifer ea ya göre iyidir zaten. Bir tus daha girmen saçma ve gereksiz
Kullanıcı avatarı

#3317812  gönderen TicariSagaCek
 24.09.2015 - 22:57:38
Hocam teşekkür ediyorum.
Lionel1905 yazdı:Bence 1 tus daha bekleme yaz. Akademisyenlik düşünmüyorsan direk yaz. İstanbulda vaka çeşitliliği perifer ea ya göre iyidir zaten. Bir tus daha girmen saçma ve gereksiz

#3317868  gönderen dada
 25.09.2015 - 00:17:13
Lionel1905 yazdı:Bence 1 tus daha bekleme yaz. Akademisyenlik düşünmüyorsan direk yaz. İstanbulda vaka çeşitliliği perifer ea ya göre iyidir zaten. Bir tus daha girmen saçma ve gereksiz
Eah den mezun olanlarda akademisyen olabilir, niye düşünmesin ki , zibil gibi üniversite açtılar, büyük şehir diye ısrar etmezse birine rahat rahat gider.
Kullanıcı avatarı

#3317949  gönderen tintin
 25.09.2015 - 02:44:04
eah de daha fazla vaka yaparsın.ama istanbuldaki eah ler sıkıntılıydı hakkaten.ben baştan ist.düşünüyodum.sora vazgeçtim.
ama istediğin bölüm tutuyorsa 6 ay daha bekleme yaz geç.hayat kısa bi yerlerden başlamak lazım.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3317952  gönderen dada
 25.09.2015 - 02:48:20
tintin yazdı:eah de daha fazla vaka yaparsın.ama istanbuldaki eah ler sıkıntılıydı hakkaten.ben baştan ist.düşünüyodum.sora vazgeçtim.
ama istediğin bölüm tutuyorsa 6 ay daha bekleme yaz geç.hayat kısa bi yerlerden başlamak lazım.
Sıkıntı derken neyi kastettiniz merak ettim.
Kullanıcı avatarı

#3317963  gönderen tintin
 25.09.2015 - 03:00:45
dada yazdı:
tintin yazdı:eah de daha fazla vaka yaparsın.ama istanbuldaki eah ler sıkıntılıydı hakkaten.ben baştan ist.düşünüyodum.sora vazgeçtim.
açıkçası bana göre sıkıntılıydı diye düzelteyim.yoksa arkadaş gitsin kendi görsün.
samatya insanlık dışı bi yoğunlukta çalışıyo ve orda gördüğüm asistanlar aslında ölmüştü,gömülmek için imam bekliyorlardı bence.
bağcıların muhiti ciddi sıkıntılı.sadi konuk ile birlikte ciddi vakaları hep samatyaya şutluyorlar.
vaka çeşitliliği konusunda problemli olduklarını düşünüyorum.
ama tabi dediğim gibi herkes yazmayı düşündüğü yerleri gitsin kendi görsün.bana kötü gelen bişey sana iyi gelir.ya da birileri ben orayı yazmıyım diye bana kötüler,sana iyi anlatır bu işler belli olmuyo.

#3317965  gönderen dada
 25.09.2015 - 03:03:38
tintin yazdı:
dada yazdı:
açıkçası bana göre sıkıntılıydı diye düzelteyim.yoksa arkadaş gitsin kendi görsün.
samatya insanlık dışı bi yoğunlukta çalışıyo ve orda gördüğüm asistanlar aslında ölmüştü,gömülmek için imam bekliyorlardı bence.
bağcıların muhiti ciddi sıkıntılı.sadi konuk ile birlikte ciddi vakaları hep samatyaya şutluyorlar.
ama tabi dediğim gibi herkes yazmayı düşündüğü yerleri gitsin kendi görsün.bana kötü gelen bişey sana iyi gelir.ya da birileri ben orayı yazmıyım diye bana kötüler,sana iyi anlatır bu işler belli olmuyo.
Kardeşim sen haydarpaşa numuneye niye gitmedin. İlla avrupa yakası mı olmak zorunda yani.
Kullanıcı avatarı

#3317970  gönderen tintin
 25.09.2015 - 03:06:39
dada yazdı:
tintin yazdı:
dada yazdı: Sıkıntı derken neyi kastettiniz merak ettim.
Kardeşim sen haydarpaşa numuneye niye gitmedin. İlla avrupa yakası mı olmak zorunda yani.
sıralamam tutmadığı için olabilir mi?
o sırada hala çalışıyodum.vaktim çok kısıtlıydı.sıralamama en yakın yerlere gittim anca
dur yaa haydarpaşa açmamıştı zaten kadro

#3317971  gönderen dada
 25.09.2015 - 03:09:01
tintin yazdı:
dada yazdı:
tintin yazdı: açıkçası bana göre sıkıntılıydı diye düzelteyim.yoksa arkadaş gitsin kendi görsün.
o sırada hala çalışıyodum.vaktim çok kısıtlıydı.sıralamama en yakın yerlere gittim anca
Ne sırası kardeş bu işler biraz da nasip kısmet bence git bak. Sonuçta tercihlerine yazmıyacak mısın yani
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3317974  gönderen tintin
 25.09.2015 - 03:11:05
dada yazdı:
tintin yazdı:
dada yazdı: Kardeşim sen haydarpaşa numuneye niye gitmedin. İlla avrupa yakası mı olmak zorunda yani.
Ne sırası kardeş bu işler biraz da nasip kısmet bence git bak. Sonuçta tercihlerine yazmıyacak mısın yani
dostum ne tercihi ben yerleştim zaten.arkadaşa danışmanlık ediyoduk:D

#3317976  gönderen dada
 25.09.2015 - 03:12:18
tintin yazdı:
dada yazdı:
tintin yazdı: sıralamam tutmadığı için olabilir mi?
Ha pardon özür
Kullanıcı avatarı

#3317978  gönderen tintin
 25.09.2015 - 03:13:20
dada yazdı:
tintin yazdı:
dada yazdı: Ne sırası kardeş bu işler biraz da nasip kısmet bence git bak. Sonuçta tercihlerine yazmıyacak mısın yani
Ha pardon özür
yok estağfrullah