Salı , Ekim 15 2019
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...

Re: van yyü dahiliye kazananlar buraya

#3223451  gönderen tsmmadden
 26.05.2015 - 19:22:25
HNSK yazdı:51,6 van dahilşye delir diye umuyodum gelmedi ya gitmşxekseniz niye yazıyosunuz baslayıp yapamadım deseniz tamam daha kafadan gitmicen yeri niye yazarsınız anlayamıyorum ya
size neresi geldi ki
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3223474  gönderen basur
 26.05.2015 - 19:35:14
hilal_tp yazdı:Ha ama baslangic yaparım ortam kotuyse istifa herkesin hakkı. Dayanamazsam birakirim napayim
Valla ben sana söyliyim. Van dahiliye çok iyidir. İçin rahat olsun. Ortamını söylüyorum, eğitime felan karışmam. Tüm asistanları şeker gibidir, hocalara da karışmıyorum :)
Bunları dışardan biri söylüyor haa, dahiliye ile alakam sadece arkadaşlarım orda :) Sınav öncesi puanı artmasın diye bunları yazmadım :) Hatta bir daha ki sınav kötüleye de bilirim :)

#3223493  gönderen hilal_tp
 26.05.2015 - 19:43:15
basur yazdı:
hilal_tp yazdı:Ha ama baslangic yaparım ortam kotuyse istifa herkesin hakkı. Dayanamazsam birakirim napayim
Valla ben sana söyliyim. Van dahiliye çok iyidir. İçin rahat olsun. Ortamını söylüyorum, eğitime felan karışmam. Tüm asistanları şeker gibidir, hocalara da karışmıyorum :)
Bunları dışardan biri söylüyor haa, dahiliye ile alakam sadece arkadaşlarım orda :) Sınav öncesi puanı artmasın diye bunları yazmadım :) Hatta bir daha ki sınav kötüleye de bilirim :)
Sevindim o zaman ☺

#3223505  gönderen basur
 26.05.2015 - 19:50:57
hilal_tp yazdı:
basur yazdı:Hacı ben sana demiştim (white haci)
Puanları yukseltmek için niye uğraşıyorsun diye. Valla dusuk puanla gelen adamlar daha çok kıymetini biliyor bolumun.
Aaaaa sana. Kal şimdi çömezsiz :)
Bizzaati gelip serviste seninle dalga geçecem :)
Acikladim ben sozlerimin amacını. Hnsk ya yazdim bi bakarsınız dedim ☺ aynilarini size de yazmak istedim de
Ben bunu @dr_white_shadow hocaya yazmıştım :)
dr_white_shadow yazdı:...

#3223516  gönderen hilal_tp
 26.05.2015 - 19:55:11
basur yazdı:
hilal_tp yazdı:
Puanları yukseltmek için niye uğraşıyorsun diye. Valla dusuk puanla gelen adamlar daha çok kıymetini biliyor bolumun.
Acikladim ben sozlerimin amacını. Hnsk ya yazdim bi bakarsınız dedim ☺ aynilarini size de yazmak istedim de
Ben bunu @dr_white_shadow hocaya yazmıştım :)
dr_white_shadow yazdı:...
Sonuc olarak comezsiz kalmiycaklar iste ☺ yani en azindan benm açımdan öyle. Ama diger arkadaslar bi ortaya çıksa keşke.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3223580  gönderen HNSK
 26.05.2015 - 20:42:59
Ben dikkat etmedim birden görunce gözüm karardı 😔 kısmet nasib degilmiş hayırlı olsun bana da maraş kadın dopum geldi 😊

#3223622  gönderen hilal_tp
 26.05.2015 - 21:07:14
HNSK yazdı:Ben dikkat etmedim birden görunce gözüm karardı 😔 kısmet nasib degilmiş hayırlı olsun bana da maraş kadın dopum geldi 😊
Tsk ederim size de hayırlı olsun ☺ maraş yemyeşil biryer avm fln da var. Güzel olur insallah
Kullanıcı avatarı

#3224125  gönderen dr_white_shadow
 27.05.2015 - 01:50:51
hajı benim sıkıntım yok çömelerim konu aç diye bastrırıyor
Kullanıcı avatarı

#3224133  gönderen dr_white_shadow
 27.05.2015 - 01:55:18
hilal_tp yazdı:
HNSK yazdı:51,6 van dahilşye delir diye umuyodum gelmedi ya gitmşxekseniz niye yazıyosunuz baslayıp yapamadım deseniz tamam daha kafadan gitmicen yeri niye yazarsınız anlayamıyorum ya
Gitmeme lafi bi gondermeydi bunu anlamamissiniz ne diyim size. Ben gitmeme konusunda ciddi olsam van yyu dahilye kazananlar tanisalim diye bi başlık acmazdim . Boyle bi baslik acmisim ki gidicem demektir. Buraya gitmeyebilirim yazmamin sebebi basligi acan kisiyi taniyorum ona bi gondermeydi bi takilmaydi. Umarim anlatabilmisimdir. Keske sizin de olsaydi van. Dahiliye basliklarinda konusmustuk en azindan. Hatta ben size gelir diye düşünmüştüm ama puanlar yükselmiş
hilal cim erken başlarsam anlattığım gibi kıdemin artar. başalayacam diye yazmışsın hayırlı olsun şimdiden. gelirsen görüşürüz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3224318  gönderen hilal_tp
 27.05.2015 - 10:01:26
dr_white_shadow yazdı:+++++++
Tsk ederim, diplomami almaya çalışıyorum halledebilirsem yakında basvuru yaparım ztn istifaliydim 15 gune fln baslarsin dediler, bakalim hayırlısı
Kullanıcı avatarı

#3224369  gönderen dr_white_shadow
 27.05.2015 - 10:38:32
hilal_tp yazdı:
Tsk ederim, diplomami almaya çalışıyorum halledebilirsem yakında basvuru yaparım ztn istifaliydim 15 gune fln baslarsin dediler, bakalim hayırlısı
oooo çok güzel erken gel altta 5 kişi olacak kıdem artar.

#3224452  gönderen hilal_tp
 27.05.2015 - 11:13:21
dr_white_shadow yazdı:
hilal_tp yazdı:
oooo çok güzel erken gel altta 5 kişi olacak kıdem artar.
İlk nerden başlarım ona gore ders calisiyim biraz 😉