Cumartesi , Ekim 19 2019
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...

#3401611  gönderen manerville
 16.12.2015 - 14:36:11
7 nöbet, bir nöbette 50-60 hasta dedi. çok yoğun geçiyormuş. mukayese açısından belirteyim mesela haseki göz bir nöbette 5-6 hasta dedi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3401614  gönderen TicariSagaCek
 16.12.2015 - 14:40:56
Ben bir ay önce KBB'ye gittiğimde Göz asistanlarıyla da konuşmak istedim. Kimse nöbete kalmamıştı. Ordaki personel asistan sayılarının çok az olduğundan asistanların nöbet tutmadıklarını söyledi. Yukarıdaki arkadaşla çelişiyor ama benim duyduğum bu şekil. Hasekiye de gittim, onlar da bu durumdan haberdar Bakırköy nöbete kalmadığından nöbetlerimiz yoğun geçiyor demişti.

Re:

#3401624  gönderen manerville
 16.12.2015 - 14:53:22
TicariSagaCek yazdı:Ben bir ay önce KBB'ye gittiğimde Göz asistanlarıyla da konuşmak istedim. Kimse nöbete kalmamıştı. Ordaki personel asistan sayılarının çok az olduğundan asistanların nöbet tutmadıklarını söyledi. Yukarıdaki arkadaşla çelişiyor ama benim duyduğum bu şekil. Hasekiye de gittim, onlar da bu durumdan haberdar Bakırköy nöbete kalmadığından nöbetlerimiz yoğun geçiyor demişti.
çok haklısınız hocam ama "bir ay önce" gitmişsiniz, ben pazartesi gittim. nöbetsiz bir dönemimiz oldu, tekrar bu ay başladığımız için henüz hasta sayımız 30 civarında ama sakın böyle düşünmeyin en az 50 olacaktır bilerek gelin dedi. klinik şefi ulviye hanım da asistan abiyle konuşurken yanımızdaydı.

haseki göz'e de dün sordum 5-6 hasta dedi valla. isterseniz bir tekrar görüşsün göz isteyen arkadaşlar. ben zaten belirtmiş olmalıyım bir iki mesajımda. derma-ftr ön planda düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3401627  gönderen TicariSagaCek
 16.12.2015 - 14:56:00
manerville yazdı:
TicariSagaCek yazdı:Ben bir ay önce KBB'ye gittiğimde Göz asistanlarıyla da konuşmak istedim. Kimse nöbete kalmamıştı. Ordaki personel asistan sayılarının çok az olduğundan asistanların nöbet tutmadıklarını söyledi. Yukarıdaki arkadaşla çelişiyor ama benim duyduğum bu şekil. Hasekiye de gittim, onlar da bu durumdan haberdar Bakırköy nöbete kalmadığından nöbetlerimiz yoğun geçiyor demişti.
çok haklısınız hocam ama "bir ay önce" gitmişsiniz, ben pazartesi gittim. nöbetsiz bir dönemimiz oldu, tekrar bu ay başladığımız için henüz hasta sayımız 30 civarında ama sakın böyle düşünmeyin en az 50 olacaktır bilerek gelin dedi. klinik şefi ulviye hanım da asistan abiyle konuşurken yanımızdaydı.

haseki göz'e de dün sordum 5-6 hasta dedi valla. isterseniz bir tekrar görüşsün göz isteyen arkadaşlar. ben zaten belirtmiş olmalıyım bir iki mesajımda. derma-ftr ön planda düşünüyorum.
Hocam doğrudur, zaman faktörünü ben de düşündüm tabii ama bir ayda asistan sayısı değişmeden şartların sabit kalacağını sandım. Böyle yani:)

Re:

#3401631  gönderen manerville
 16.12.2015 - 14:59:18
TicariSagaCek yazdı:
manerville yazdı:

Hocam doğrudur, zaman faktörünü ben de düşündüm tabii ama bir ayda asistan sayısı değişmeden şartların sabit kalacağını sandım. Böyle yani:)
4 ay nöbetsiz geçti, o arada başlayan asistanlar da rekafat tutamadı, ama eylülde başlayan 2 arkadaş bir ay refakat tutacaktır dedi. sanırım 2 mezun vereceğiz 2 de başlayacak gibi bir şey söyledi (mezun sayısını karıştırmış olabilirim) ama yaptığı hesabın sonunda 7 asistan olacaklarına hükmetti. çömezlerin de 7 nöbet tutacağına. konuştuğum asistan da 2 yıllıktı. ben normal halini biliyorum bir nöbette 30 hastaya sınırlı kalması mümkün değil dedi. öyle yani hocam. (:

Re:

#3401634  gönderen manerville
 16.12.2015 - 15:01:00
ama haklısınız tabi asistan sayısı aynı bu hesaba göre. nöbet tutamama sebepleri tam olarak nedir onu da bilemiyorum. niyeti ciddi arkadaşlarımız bu konuyu netleştirsin madem. (:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009