Pazar , Ekim 20 2019
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...

Re:

#2869449  gönderen ginobili87
 03.05.2014 - 19:52:35
gözdeyim, gözün teoriğinden, pratiğinden, cihazların kullanımından 6 sene bihaber yetiştiğimiz için başta itici gelebiliyor bilmediğiniz şeyler, fakat olaya vakıf oldukça çömezlik geçtikçe sonradan güzelleşen bir branş, ben herkese tavsiye ediyorum ;)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2869455  gönderen nekrozz
 03.05.2014 - 20:01:58
ginobili87 yazdı:gözdeyim, gözün teoriğinden, pratiğinden, cihazların kullanımından 6 sene bihaber yetiştiğimiz için başta itici gelebiliyor bilmediğiniz şeyler, fakat olaya vakıf oldukça çömezlik geçtikçe sonradan güzelleşen bir branş, ben herkese tavsiye ediyorum ;)
vayy şaşırdım radyo bekliyodum acıkcası,radyo niye istemedin hocam :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#2869467  gönderen ginobili87
 03.05.2014 - 20:09:23
nekrozz yazdı:
ginobili87 yazdı:gözdeyim, gözün teoriğinden, pratiğinden, cihazların kullanımından 6 sene bihaber yetiştiğimiz için başta itici gelebiliyor bilmediğiniz şeyler, fakat olaya vakıf oldukça çömezlik geçtikçe sonradan güzelleşen bir branş, ben herkese tavsiye ediyorum ;)
hiç bi keyifli tarafı yoktu benim için,bunun yanında hasta görmemek , primer hasta sorumluluğu almamak vs gibi kimilerine göre avantaj gibi görünen şeyler, zamanla dezavantaj gibi de görünebiliyo dikkat ;)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2869472  gönderen nekrozz
 03.05.2014 - 20:11:54
ginobili87 yazdı:
nekrozz yazdı:
hiç bi keyifli tarafı yoktu benim için,bunun yanında hasta görmemek , primer hasta sorumluluğu almamak vs gibi kimilerine göre avantaj gibi görünen şeyler, zamanla dezavantaj gibi de görünebiliyo dikkat ;)
hadiiii yaaa en korktugum sey :S hasta görmiyim degmez bunlara diye bagırıp cagırıyoz ama iş öyle olmuyo gercekte
Kullanıcı avatarı

Re: göz vs radyoloji

#2869489  gönderen drkaim
 03.05.2014 - 20:35:42
bambaşka dünyaların iki branşı ancak tus populerliği sebebiyle karşılaştırılabilir.stajlarda görmediniz mi yahu hiç mi görmediniz işleyişlerini?