Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
deoksiriboz yazdı:
05.05.2022 - 19:09:08
Maaş ve sabit birleştirilecekmiş. Peki performanstan mahsuplaşma devam edecek mi? Ederse elimizdeki paradan da olacağız. Şu anda sabitten emeklilik primi kesilmiyordu, bundan sonra kesilmeye başlanacak.
Kafalarda deli sorular :?
Zam olur mu ne zaman olur kim ne demiş pek bilmiyor ve ilgilenmiyorum ama hoşuma giden bi durum var ki; devlet hastanesi yanında oturan ve hastane durağından otobus kullanan biriyim ikidir insanların bizi konustuguna aralarında tartıştığına şahit oluyorum. Hem bazılarına cok kızıyorum hem de sesimiz artık çok çıkıyor diye seviniyorum. Bunlar daha başlangıçsa hekimler böyle devam ederse birşeyler kesinlikle değişecek. Değişmese bile haklı duruşundan dolayı meslektaşlarımla gurur duyuyorum
uykusuzfare yazdı:
05.05.2022 - 21:30:13
deoksiriboz yazdı:
05.05.2022 - 19:09:08
Maaş ve sabit birleştirilecekmiş. Peki performanstan mahsuplaşma devam edecek mi? Ederse elimizdeki paradan da olacağız. Şu anda sabitten emeklilik primi kesilmiyordu, bundan sonra kesilmeye başlanacak.
Kafalarda deli sorular :?
Tüm hekimler geçim sıkıntısında. Biz hekimiz MUHASEBECİ DEĞİLİZ. Bizi maaştan o kesilecek bu kesilecek İLGİLENDİRMEZ. TABAN MAAŞ OLARAK ELE GEÇEN pratisyen 20 bin uzman 30 bin yandal uzmanı 40 bin almalı, fazlası performansla kazanılmalı. Yoksa, bu ülkeyi terketmek istemediğimiz için (terketmek daha kolay) haklarımız verilene kadar sesimizi duyurmaya devam edeceğiz
Drkoba yazdı:
05.05.2022 - 14:15:38
Bugun sendikali olup,sendikasi eylem kararı aldığı halde,poliklinik acan gerizekalilar size böyle iktidar lazım.Beter olun,neyi aldınız,hangi hakki elde ettiniz de bugün hekimsen eylem kararı almasına rağmen,hekimsene üye olduğunuz halde poliklinik açtınız,embesiller sizi.
Bunlar daha başlangıç, kızmaya gerek yok hocam. HEKİMLERDE BİRLİK OLUP SENDIKALARLA HAKLARINI ARAMA BİLİNCİ kartopu gibi büyüyerek hızla gelişiyor. Hekim sendikalarının üye sayısı neredeyse kamu hekimlerinin yarısı civarında ve ARTMAYA DEVAM EDİYOR. Yakın zamanda tüm kamu hekimlerini hekim sendikalarının çatısı altında hep birlikte HAK ARARKEN GÖRECEĞİZ
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8