Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
2021 Yılı Haziran Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası

İlan Metni ve Münhal Kadrolar yayımlanmıştır. Tercih Başvuruları 30 Haziran 2021 tarihi saat 18:00'e kadar Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden alınacaktır.


İlan Metni
https://yhgm.saglik.gov.tr/Eklenti/4095 ... tnipdf.pdf

Kura Takvimi
https://yhgm.saglik.gov.tr/Eklenti/4095 ... imipdf.pdf

Ek -1 Tablo İçin Tıklayınız.
*Stratejik (Uzman Tabip, Uzman Diş Tabibi, Tabip, Diş tabibi ve Eczacı unvanı) personel halen çalıştıkları kadro unvan ve branşında açılan münhal kadrolardan tercih yapabilecektir.
*Diğer sağlık personeli ise Ek-1 ' de yer alan tabloda halen çalıştıkları unvan ve branşlarının karşısında yer alan unvan ve branşta açılan münhal kadrolardan tercih yapabilecektir.
Münhal Kadrolar
https://yhgm.saglik.gov.tr/TR-84297/202 ... urasi.html
drsinirli yazdı:
28.06.2021 - 21:22:55
Drmd34 yazdı:
28.06.2021 - 18:51:02
Doktor kadroları nerede, göremedim.
Telefondan görünmüyor hocam.Bilgisayarda görünüyor.I phone da öyle.
Appstore dan Excel indirip tüm listeye bakabiliyorsunuz
Ilan metninde 15. Maddede dhysi yeni bitenler dhy bittigine dair belge yüklesin deniyor ama. Bu tam kuru tarihi itibariyle yeni bitirenleri mi kapsiyor yoksa 2 ay önce dhysi biten biri gene de dhy bittigine dair belge yüklemeli mi pbsye. Bir de belgeden kastedilen il sağlık mudurlugunden verilen bittigine dair belge mi
otebostan yazdı:
30.06.2021 - 09:03:35
mecburi hizmetin tamamlandı görünüyorsa sistemde belge yüklemeye gerek yokmuş. il sağlık müdürlüğü atama birimi ile konuştum.
Tesekkurler. Sistemden bunu kontrol edebildigimiz bir yer var mi tekrardan. Mantıken 2 ay once dhy belgemi il saglik mudurlugunden almaya gittigimde ellerinde bitirme belgesi ben daha sormadan ciktisi alinmis hazirda bekliyordu o mantikla sistemde gorunuyor olmasi lazim ama okb kisiligimle tekrar sorayim dedim
merhabalar. ben de şu an zorunlu hizmetimi yapmaktayım. 2022 nisan ayında bitecek. ancak asistanlığı sağlık bakanlığına bağlı olarak yaptım. seneye haziranda ben de iller arası yer değiştirmeye başvurabilir miyim, yoksa 2 yıl beklemem mi gerekiyor? çünkü sb kadrosunu yazarken mecburi hizmette 2 yıl dolunca yer değiştirme istenebilir diye birşey okumuştum.