Pazar , Ocak 24 2021
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
96.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası

Münhal Kadrolar yayımlanmıştır. Tercih Başvuruları 28 Aralık 2020 tarihi saat 18:00'e kadar Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden alınacaktır.

İlan Metni
Kura Takvimi
İsim Listeleri
Uzman Tabip İsim Listesi
Pratisyen Tabip İsim Listesi
Münhal Kadrolar

https://yhgm.saglik.gov.tr/TR,77385/96d ... urasi.html
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Dilayla yazdı:
24.12.2020 - 13:33:31
Bütün gün sağlık bakanlığına ulaşmaya çalıştım tek hekime tek kadro açılmasıyla ilgili ancak ulaşamadım. Bilgisi olan yazarsa çok sevinirim
Bakanlıktan birileriyle görüşebilirdim. Bu atamada bakanlık makamından tek hekim için tek kadro açılması istendiğini ve ona göre kadro açıldığını soylediler
Dilayla yazdı:
24.12.2020 - 14:48:56
Dilayla yazdı:
Bütün gün sağlık bakanlığına ulaşmaya çalıştım tek hekime tek kadro açılmasıyla ilgili ancak ulaşamadım. Bilgisi olan yazarsa çok sevinirim
Bakanlıktan birileriyle görüşebilirdim. Bu atamada bakanlık makamından tek hekim için tek kadro açılması istendiğini ve ona göre kadro açıldığını soylediler
farmakoloji brasinda 2 kadro açılmış gorunuyor..tek uzman girmesine ragmen..
Dilayla yazdı:
Dilayla yazdı:
ben de arıyorum ama telefonlara cevap veren yok...siz hangi numaradan ulaştınız acaba?
kadroların açılmasında bi yanlışlık olabilir..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
pangastrit yazdı:
Dilayla yazdı:
Dilayla yazdı:
ben de arıyorum ama telefonlara cevap veren yok...siz hangi numaradan ulaştınız acaba?
Ben bakanlığa gittim ama orda kapıdan telefonla bağlayıp görüştürüyorlar. Oradaki gorevlinin bana verdiği numaralar 03125851765 03125851831 stratejik personel planlama dairesi ilgileniyormuş
pangastrit yazdı:
24.12.2020 - 15:32:11
Dilayla yazdı:
Dilayla yazdı:
farmakoloji brasinda 2 kadro açılmış gorunuyor..tek uzman girmesine ragmen..
Farmakolojiye dikkat etmemiştim gercekten de iki kadro açılmış.. Ortada bir hata olduğu kesin, bana söyledikleri ile uyuşmuyor bu.
Dilayla yazdı:
24.12.2020 - 17:48:09
pangastrit yazdı:
Dilayla yazdı:

Ben bakanlığa gittim ama orda kapıdan telefonla bağlayıp görüştürüyorlar. Oradaki gorevlinin bana verdiği numaralar 03125851765 03125851831 stratejik personel planlama dairesi ilgileniyormuş

Bu numaraları ve daha fazlasını ben de aradım ama açan olmadı...Eğer yarın tekrar bakanlığa gitme şansınız varsa durumu bir de mevcut açıdan sormanız uygulamadaki farklılığı ortadan kaldırmak için bir fırsat olabilir..Bu arada ben de yarın telefonla aramaya devam edeceğim ...
Dava ile sonuç değişir ama aylar süreceği için atamalar yapılmış ve biz de başlamış oluruz, ondan dolayi davadan ziyade durumu anlatip esit şartların sağlanması icin ellerinden geleni yapmalarini kibarca söylemek faydali olur kanimca..Bakanlık durumun farkina varinca degisiklik olacağına inanıyorum..Tabi ek olarak açılacak kadrolar mevcut kadrolardan daha iyi olacak diye bisey de yok bu arada..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Dilayla yazdı:
24.12.2020 - 19:00:31
Yarın yine gitmeye çalışırım. Itiraz edebiliyor muyuz diye sorduğum da bakanlığa itiraz ederseniz bisey değişmez ama dava açabilirsiniz dedi. Dava acsak ne değişecek ne zaman değişecek bilmiyorum.
Stratejik personel planlama birimi ile görüşmek gerekiyormuş..Aramaya devam ediyorum ama açan yok maalesef..Eğer bakanlığa gidebilirseniz muhattab birim stratejik personel planlama birimidir..