Pazar , Şubat 23 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

YÖK'te 'sağlıkta iş birliği' toplantısı

 #4306585  gönderen drhaber
 10.09.2019 - 11:14:54
Sağlık Bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşlar ile devlet üniversiteleri arasındaki iş birliğinin geliştirilmesi amacıyla Yükseköğretim Kurulu'nda "Afiliasyon Toplantısı" düzenlendi.

Resim

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarına Ait Kurum ve Kuruluşlar ile Devlet Üniversitelerinin İlgili Birimlerinin Birlikte Kullanımı ile İşbirliği Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik" taslağı hakkında görüş oluşturmak amacıyla YÖK'te "Afiliasyon Toplantısı" yapıldığını bildirdi.

YÖK Başkan Vekili Prof. Dr. Safa Kapıcıoğlu başkanlığında ilgili üniversitelerin rektörleri ve tıp fakültelerinin dekanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda kurumlar arası iş birliği konusu ele alındı.

Toplantı sonucunda, uygulamanın daha iyi hale getirilmesi ve yaşanan bazı aksaklıkların giderilmesi için ilgili üniversitelerin katılımıyla oluşturulan görüş ve önerilerin kısa süre içerisinde Sağlık Bakanlığına iletilmesine karar verildi.
Kaynak :memurlar.net
Kullanıcı avatarı
Sağlıkta iş birliği mi ...
Sanki birlik varmış gibi
Bir de iş birliği olacak
Ya hu devlet üniversite ile kurum ve kuruluşların birliği ortada hizmet yakında batacak aksaklık değil kaliteli hizmet 0
Toplantı oluyor da iyi bir sonuç bir türlü alınmıyor
Toplantı yapıyoruz diyebilmek için tüm bunlar
Ha biz gayret ediyoruz bakın bunlarla uğraşıyoruz boş durmuyoruz demek için bunlar
Bunları sağlık bakanlığına ileticeğinize şu sağlıkta şiddeti bir durdurun bakanım.Canımızdan can gidiyor artık.
İş birliğiymiş.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009