Cuma , Ekim 18 2019
Doktorca Haberin Adresi...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Witmahen yazdı:
03.08.2019 - 14:51:15
arkadaşlar denk gelmişken sormak istiyorum.Doktor olarak bana fiziksel şiddet uygulayan/uygulamaya çalışan kişiye misliyle karşılık vermek hukuken bir problem yaratır mı?Boksörüm.
Lisansınız varsa sorun oluyor. Dövüş sporlarında lisansınız varsa ve bedenen karşılık verirseniz silahla karşılık vermiş sayılıyorsunuz. Ben 2 dövüş sanatında iyi düzeyde eğitim almıştım lisede ve tıp fakültesinin ilk senesinde ama hiç bir zaman lisans gibi kağıt üstünde gösterilebilecek bir şey bırakmadım arkamda , tek nedeni hukuk karşısında bu sebepten sorun yaşamamak.
Wohe yazdı:
03.08.2019 - 22:46:35
Witmahen yazdı:
03.08.2019 - 14:51:15
arkadaşlar denk gelmişken sormak istiyorum.Doktor olarak bana fiziksel şiddet uygulayan/uygulamaya çalışan kişiye misliyle karşılık vermek hukuken bir problem yaratır mı?Boksörüm.
Lisansınız varsa sorun oluyor. Dövüş sporlarında lisansınız varsa ve bedenen karşılık verirseniz silahla karşılık vermiş sayılıyorsunuz. Ben 2 dövüş sanatında iyi düzeyde eğitim almıştım lisede ve tıp fakültesinin ilk senesinde ama hiç bir zaman lisans gibi kağıt üstünde gösterilebilecek bir şey bırakmadım arkamda , tek nedeni hukuk karşısında bu sebepten sorun yaşamamak.
Aynı düşünceyle hareket ediyorum. İyi ki de çıkarmamışım. Kıçı kırık yerel turnuvada şamp olsan bile neye yarar.
Devlet diyorki doktora bu ilaçları gereksiz yazarsan hukuki işlem uygularım ama yazmazsan da başına geleceklerden sorumlu değilim. Altın vuruş lazım çoğuna. Ne çevresindekilere salça olurlar ne de ona buna yük olurlar. Hem istedikleri kafaya da ulaşırlar.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
tedi yazdı:
03.08.2019 - 14:28:16
bir insan devletin kalemini masasını kırıyorsa gideceksin kollukla evindeki tüm kalemleri masaları kıracaksın, bunlara ancak orman kanunları işler.
Hayvan sürüsü geçmiş gibi . .
Yahu evine neden gidiyorsun, orada hallediceksin, iki tepki alsa susar, her şey karşılıklı olmalı .
çözüm basit hastanede herhangi bir olay çıkaranın sosyal güvencesini iptal edeceksin. parasıyla olsun ameliyatlarını yoğun bakım tedavisini. acımak yok. hem doktoru hemşireyi dövecek öldürmeye çalışacak hem de dolaylı olarak oradaki diğer hastaların canını tehlikeye atacak. devlet bu adamın sağlık giderlerini niye karşılıyor? ve bu haber bir hamile kadının “arabasına” saldırılması kadar gündem olmadı. bu ülkede doktorluk bitmiştir.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Diazepam bağımlısı. llk yazdırma denemesi değildir sanırım. İlk denemesinde reddedilse çoğu itiraz bile etmez. Muhtemelen daha önce biri tarafından reçete edilmiştir. Ya da acilde uygulanmıştır. Yazık olmuş hastaneye . Orada çalışanlara geçmiş olsun diyorum.