Cuma , Ağustos 23 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
2018-YDUS Anesteziyoloji ve Reanimasyon Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

05-11 Temmuz 2019 tarihleri arasında tercihleri alınan 2018- YDUS Anesteziyoloji ve Reanimasyon alanının yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Yerleştirme Sonuçları
Sayısal Bilgiler
Kullanıcı avatarı
4 kontenjanı olmasına rağmen Hacettepe Tıp fakültesi Yoğun bakıma Aynı puanda aynı tercih sırasında olan iki adayyerleştirilerek toplamda 5 kişi yerleştirilmiş. Bense Trakya tıp fakültesi yoğun bakıma taban puanıyla aynı puanı almama rağmen tercih sırası yüzünden yerleşemedim nasıl bi şans
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
healer yazdı:
24.07.2019 - 13:22:47
4 kontenjanı olmasına rağmen Hacettepe Tıp fakültesi Yoğun bakıma Aynı puanda aynı tercih sırasında olan iki adayyerleştirilerek toplamda 5 kişi yerleştirilmiş. Bense Trakya tıp fakültesi yoğun bakıma taban puanıyla aynı puanı almama rağmen tercih sırası yüzünden yerleşemedim nasıl bi şans
Yöke ddilekçenizle başvurun hocam böyle bi şey mümkün değil
Kullanıcı avatarı
drnebulin yazdı:
24.07.2019 - 17:41:04
healer yazdı:
24.07.2019 - 13:22:47
Yöke ddilekçenizle başvurun hocam böyle bi şey mümkün değil
https://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/ ... 072019.pdf
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009