Cumartesi , Ekim 19 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Arwen3535 yazdı:
17.07.2019 - 19:55:28
Anestezide egitim arastirmalar hep 1’er kontenjan acmis koskoca Istanbul’da toplasan 10 kontenjan ancak var. Her tus donemi 4-5 kisi alan bir bolumun ayni tusta hep birlikte 1’er kisiye dusmesi hakkinda bi gorusunuz var mi? Denemelerim iyi degildi 63-64 bandi icin subata kalma ihtimalim vardi artik kesinlesti diyebilirim. Subatta da kontenjan artar mi hic emin degilim bizi cok sasirtti anestezi
278 kadro görünüyo eski puanlardan farkı olmaz belki bazı şehirlerde yükselir mesela istanbul
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Arwen3535 yazdı:
17.07.2019 - 19:55:28
Anestezide egitim arastirmalar hep 1’er kontenjan acmis koskoca Istanbul’da toplasan 10 kontenjan ancak var. Her tus donemi 4-5 kisi alan bir bolumun ayni tusta hep birlikte 1’er kisiye dusmesi hakkinda bi gorusunuz var mi? Denemelerim iyi degildi 63-64 bandi icin subata kalma ihtimalim vardi artik kesinlesti diyebilirim. Subatta da kontenjan artar mi hic emin degilim bizi cok sasirtti anestezi
278 kadro görünüyo eski puanlardan farkı olmaz belki bazı şehirlerde yükselir mesela istanbul
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
painness yazdı:
17.07.2019 - 17:36:59
0 UZMANLIK ÖĞRENCİSİ DEĞİLİM
3 BİR UZMANLIK ALANINA YERLEŞTİRİLDİĞİM HALDE EĞİTİME BAŞLAMADIM (BU SINAV, EĞİTİME BAŞLAMADIĞIM ZAMANI TAKİP EDEN İLK SINAV)

Bi onceki sinavda kazanip hala baslayamayanlar ( atama yazisi gelmedigi icin hala bekleyenler) hangisini isaretlemesi gerekir.cunku ben baslamadim degil baslayamadim yerlesmeme ragmen hala
Hocam bu duruma ne yazdınız acaba ben uzmanlık öğrencisiyim dedim ama ptesi başlayacağım?
dr.bykmy yazdı:
19.07.2019 - 13:49:28
painness yazdı:
17.07.2019 - 17:36:59
0 UZMANLIK ÖĞRENCİSİ DEĞİLİM
3 BİR UZMANLIK ALANINA YERLEŞTİRİLDİĞİM HALDE EĞİTİME BAŞLAMADIM (BU SINAV, EĞİTİME BAŞLAMADIĞIM ZAMANI TAKİP EDEN İLK SINAV)

Bi onceki sinavda kazanip hala baslayamayanlar ( atama yazisi gelmedigi icin hala bekleyenler) hangisini isaretlemesi gerekir.cunku ben baslamadim degil baslayamadim yerlesmeme ragmen hala
Hocam bu duruma ne yazdınız acaba ben uzmanlık öğrencisiyim dedim ama ptesi başlayacağım?
bi karar veremedım hocam bende .bilen birileri bilgi verebilirse cok güzel olur
Kullanıcı avatarı
YBU, KKTC VE BURHAN NALBANTOĞLU ÇIKARILDI

maftas yazdı:
17.07.2019 - 22:48:10
Ybu kontenjanları, Kktc kontenjanları falan da dahil etmişsin hocam. Onları değerlendirmeden çıkarsan iyi olur. Mesela Radyolojide 15 tane saydım yaklaşık olarak ybu ve kktc.
Bir de doğu ve çok kötü periferler ile sayıları artırmışlar. Ama bu sizi yanıltmasın. Özellikle Yüksek puanlı branşlarda 3 büyük il ve sağlam çevre illerde kontenjan olarak azalma bile var. Rekabetin çok yüksek olduğu Eylül tuslarında 70 puan üstündeki arkadaşlar için hoş olmayan bir durum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009