Pazartesi , Eylül 16 2019
Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 23
Sbü artık üni olduğu için ve YÖK e bağlı olduğu için, YÖK böyle bir sınav yapılamaz , biz de baş asistan kadrosu diye bir kıdem yok demiş .
Paraları geri istiyoruz ! Usb leri de ! ! : LoL
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Rita_14 yazdı:
25.01.2019 - 22:43:34
Sbü artık üni olduğu için ve YÖK e bağlı olduğu için, YÖK böyle bir sınav yapılamaz , biz de baş asistan kadrosu diye bir kıdem yok demiş .
kardeş hakkkaten öle mi.Ne zmn dediler.bi arkadaş mail atcam demişti gelen cevap bu mu
Ankara'da bazı hastaneler şehir hastanesi olarak birleştiriliyor. Basasistanlik kadroları ne olacak? Bu işin sonu nasıl olacak merak ediyorum. Bir de açıklanan kadro daha sonra eğitim kliniği özelliğini kaybederse ne olur acaba?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
65_dr_agon yazdı:
26.01.2019 - 12:29:22
Rita_14 yazdı:
25.01.2019 - 22:43:34
kardeş hakkkaten öle mi.Ne zmn dediler.bi arkadaş mail atcam demişti gelen cevap bu mu
Sadece duyum bu ama ben inandım : \
Paralar toplandı bence yapılır adı başasistan olmaz başka bişey olur iadede etmezler edip iptal ettik bunu diyeceklerini düşünmüyorum ,derlerse mogadişuda çalışıcam ora nerela🤔Mail diye soran arkadaşda kendi mail atıp sorsun sınavı bekleyen bi kitle olduğu hissedilsin
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 23