Pazartesi , Mart 1 2021
Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
mula yazdı:
14.12.2020 - 18:42:58
Bugün sabah görüştüm çok sayıda itiraz varmış.. iptal olma ihtimali yüksek dediler. Bu hafta ici belli olacak dediler ama çok az gün kaldı.
Kimseden bilgi alamıyoruz, hiçbir telefona ulaşamıyoruz. Hangi ara itiraz olmuş, kime nereye itiraz edilir onu bile bilmiyorum. Bir de süreç itirazlarla yürümez ki. Haklı itiraz oluşacak bir durum varsa da ilanı yayınlamasalardı. İtirazları dikkate alacaklarsa 60 barajını geçemeyenler itiraz etsin, barajı düşürsünler. İtiraz eden sayısı da çok fazla olur :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Sözlü sınav olmaması konusunda e-devletten tekrar yazı yazdim

"Sağlık Bakanlığı Başasistanlık sınavına giren doktor adaylar olarak yazılı sınavı sonrasında, mevzuat gereğince yapılması gereken sözlü sınavda, çalışma barışının sağlanması, sağlığın korunması adına MEB'de olduğu gibi, Tarım ve Orman Bakanlığında olduğu gibi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde olduğu gibi tüm adaylara 100 puan verilmesini ya da her adaya yazılı sınav ile aynı puanı verilmesini talep ediyoruz. Bu durumun hem ülkemizdeki pandemi koşullarında sağlık personelleri bu kadar önemli bir pozisyonken onların sağlığını riske atmamak adına, hem de yıllardır beklenen bu kadroya atamaların bir an önce kimseye adaletsizlik olmadan yapılabilmesi adına önemli olduğunu düşünüyoruz."

* Birkaç gün önce bir arkadaş bu şekilde yazmıştı, ben aynısıni yazdım
rekliox yazdı:
16.12.2020 - 11:22:53
Sözlü sınav olmaması konusunda e-devletten tekrar yazı yazdim

"Sağlık Bakanlığı Başasistanlık sınavına giren doktor adaylar olarak yazılı sınavı sonrasında, mevzuat gereğince yapılması gereken sözlü sınavda, çalışma barışının sağlanması, sağlığın korunması adına MEB'de olduğu gibi, Tarım ve Orman Bakanlığında olduğu gibi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde olduğu gibi tüm adaylara 100 puan verilmesini ya da her adaya yazılı sınav ile aynı puanı verilmesini talep ediyoruz. Bu durumun hem ülkemizdeki pandemi koşullarında sağlık personelleri bu kadar önemli bir pozisyonken onların sağlığını riske atmamak adına, hem de yıllardır beklenen bu kadroya atamaların bir an önce kimseye adaletsizlik olmadan yapılabilmesi adına önemli olduğunu düşünüyoruz."

* Birkaç gün önce bir arkadaş bu şekilde yazmıştı, ben aynısıni yazdım
Elinize sağlık hocam. Bence de böyle olmalı ancak illa bir sınav yapılacaksa da online sistemle rahatlıkla uygulanabilir gibi geliyor. Umarım sizin söylediğiniz gibi olur.
shgm.basasistanlik@saglik.gov.tr
Arkadaşlar sınav başvurudan 3 yıl tercih güncellemeden 1 yıl geçti. Bu sürede hayatlarımızda değişiklik oldu. Dolayısıyla tekrar tercih değişiklik hakkı verilmeli. Mesela bu sürede eşim benim tercihim olmayan bir ile atandı ve benim tercihim olan ilde elimin kurumu yok. Ölü tercih oldu yani benim. Benim gibi düşünen hocalarım varsa lütfen tercih değişiklik hakkı için mail atsın yukarıda verdiğim adrese.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44