Cumartesi , Haziran 6 2020
Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
mvdoktor yazdı:
06.03.2020 - 15:59:09
benimde üç yayından sadece 2 sini sisteme aktarmışlar. 3. yayının olduğu derginin indexi var ama yayını yok. shgm.basasistanlik@saglik.gov.tr adresine mail attım. 2 gündür cevap bekliyorum. buna benzer sorunla karşılaşan oldumu acaba
Selamlar, Benim yüklediğim makalelerden de 2 si var. Birisi kayıp. E-posta attım bekliyorum bakalım. Yeni bilgi alırsanız paylaşırsanız sevinirim.
selcuksaygili yazdı:
10.03.2020 - 14:43:24
mvdoktor yazdı:
06.03.2020 - 15:59:09
benimde üç yayından sadece 2 sini sisteme aktarmışlar. 3. yayının olduğu derginin indexi var ama yayını yok. shgm.basasistanlik@saglik.gov.tr adresine mail attım. 2 gündür cevap bekliyorum. buna benzer sorunla karşılaşan oldumu acaba
Selamlar, Benim yüklediğim makalelerden de 2 si var. Birisi kayıp. E-posta attım bekliyorum bakalım. Yeni bilgi alırsanız paylaşırsanız sevinirim.
selam. daha e-postaya cevap gelmedi. bir an önce cevap yazsalar iyi olur. nihayetinde ayın 18 i eşleşmelerin yapılması için son tarih.
Banada geldi napiyorsuanuz arkadaşlar tercihleri değiştireceği iz merkezleri ariyormusiniz hepsi aynı şeyi diyor başka yerlerinde yazabilirsiniz
Anlaşılan olay iyice torpile döndü her zaman ki gibi
Yazıklar olsun
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Arkadaşlar Merhaba, ben de başvuru kontrolümü yaparken yayın kısmına kadar sorun yaşamadım, fakat şimdi türk tıp dizinie ait hiç bir yayın yüklenmemiş, yayın adını indexini yazıyorum, makale olarak eşleştirdiğiniz dosyalar kısmına tıkladığımda sadece "seçiniz" ibaresi çıkıyor. normal şartlarda orada onların yüklemesi gereken pdf dosyası mı çıkması gerekiyor? Mail attım fakat dönen olmadı, telefonla da arayıp sorunlarını çözebilen oldu mu? malum az zaman kaldı
Bende sürekli ip hatası uyarısı vardı. Babam ankarada o gitti görevliyle konuşup düzelttirdi. Çok ilgilenmişler. Mail attım cevap geldi ama maille çözüm olmadı. Tüm sorunları birebir gidip görüşerek halledebilirsiniz
Buraya daha önce yazılmış olan telefonlardan birini arayarak nihayet halledebildim, sağolsun görevli sistemime baktı flaşımı buldu ve eksik belgeleri yükledi iyi ki burası ve sizler varsınız dedim çok teşekkür ederim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Ancak Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi (küresel salgın) olarak nitelendirilen Covid-19 ile etkin bir şekilde mücadele edebilmek, virüsün yayılmasına engel olmak, bulaş etkisini en aza indirmek için Bakanlığımız tarafından birçok önlem alınmaktadır. Alınan bu önlemler doğrultusunda 4 Temmuz 2020 tarihinde yapılması planlanan başasistanlık sınavının 26 Eylül 2020 tarihine ertelenmesine karar verilmiştir.

Bu sınavda bir şey var. Kurşun mu döktürsek acaba? Nereye kadar bu sınav yapılmayacak?
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31