Perşembe , Kasım 14 2019
Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Arkadaslar ben artik basasistanlik sinavindan umudumu kestim...atamaya basvurmayi dusunuyorum...bilginiz var mi? Eylul ayi iller arasi atama kurasinda egitim klinigi olan yerlerdeki kadrolarda basasistanlik kriterleri ariyor....lakin yabanci dil sinavi icin yokdil sonucunu kabul ediyor mu bilemedim...net bilgi var mi? Bakanlik telefonlara cevap vermiyor....
fictionalcharacter yazdı:
05.09.2019 - 15:04:55
Arkadaslar ben artik basasistanlik sinavindan umudumu kestim...atamaya basvurmayi dusunuyorum...bilginiz var mi? Eylul ayi iller arasi atama kurasinda egitim klinigi olan yerlerdeki kadrolarda basasistanlik kriterleri ariyor....lakin yabanci dil sinavi icin yokdil sonucunu kabul ediyor mu bilemedim...net bilgi var mi? Bakanlik telefonlara cevap vermiyor....
Atamaya başvurun, sınava da atamanız olursa oradan girersiniz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Yabancı dil yeterlilik belgesi

MADDE 7 – (1) Başasistan kadrolarına atanmak amacıyla açılacak sınavlara girebilmek için adayların İngilizce, Almanca, Fransızca dil sınavlarından herhangi birinden Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında (KPDS) veya Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavında (ÜDS) belge teslim tarihi itibariyle son beş yıl içinde 100 üzerinden 60 ve üzeri puan veya Yükseköğretim Kurulu tarafından uluslararası alanda geçerli sayılan diğer yabancı dil sınavlarından 60 puan barajına denk ve üzeri puan alma şartı aranır.
Bu yokdil kabul ediliyor anlamina geloyor mu?
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26