Pazar , Kasım 17 2019
Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 26
doktorent yazdı:
02.08.2019 - 21:16:12
Eğer yakın zamanda sbü büyük şehirlerde kadro açar ve içlerinde doktor öğretim üyesi olursa sınavın olmayacağı kesinleşir.
https://ilan.memurlar.net/ilan/47534/
Yüksel ihtisas dr öğretim üyesi açmış hocam birsuru. Gözümüz aydın sınav iptal büyük ihtimal
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
atasagun_59 yazdı:
03.08.2019 - 21:00:59
doktorent yazdı:
02.08.2019 - 21:16:12
Eğer yakın zamanda sbü büyük şehirlerde kadro açar ve içlerinde doktor öğretim üyesi olursa sınavın olmayacağı kesinleşir.
https://ilan.memurlar.net/ilan/47534/
Yüksel ihtisas dr öğretim üyesi açmış hocam birsuru. Gözümüz aydın sınav iptal büyük ihtimal
Başvuru koşullarında öyle güzel nokta atışı yapılmış vallahi süper. Aklıma hemen şu örnek geldi. Mesela hayvanat bahçesine hayvan alınacak damda gezmesi ve miyav miyav diye ses çıkarması başvuru koşuludur diyor, yav biz zaten eşşeğiz adamlar kedi arıyormuş meğersem gibi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Ben bugün bir arkadaşımdan aldığım bilgiyi paylaşayım. Sınav Ocak ayına kadar kesin olmayacakmış (sınavın olması küçük bir ihtimal), büyük ihtimalle de sınav iptal olacakmış. Ben artık olmayacak olduğuna inandım. İnşallah yanılırım.
Sınav sürecinin uzaması gerginlik yaratıyor haklısınıZ. Ancak spekülasyonlardan uzak durmak lazım. “Bir arkadaş sınav olmayacak dedi” tarzı yaklaşımlar amatörce yaklaşımlardır. Buna kimse inanmaz. O arkadaş kimdir, bu duyumu nasıl almıştır?
Başasistanlık sınavı her yapıldığında böyle bir süreç oldu.
En son sınav 25.07.2014 te ilan edildi. Aynı ilan metninde 09.11.2014 te yazılı sınav yapılacağı da duyuruldu. Ancak bu sınav daha sonra yeni bir duyuruyla ileri bir tarihe ertelendi. Yeni sınav tarihi 11.01.2015 olarak belirlendi. 17.02.2015 te sınav sonuçları açıklandı. Sözlü sınavı ise 17-18-19 . 09. 2015 te yapıldı. Sonuçları ise 27.10.2015 te açıklandı. 17.06.2016 tarihinde ise bakanlık başasistanlık sınavında boş kalan yerlere ek yerleştirme yapacağını duyurdu.

BUNDAN ÖNCEKİ SINAVLARDA DA BENZER SÜREÇLER YAŞANDI.

sınav tarihi her an açıklanabilir( bir duyumum yok, başvurular tamamlanması 8 ay oldu, şehir hastaneleri şekillenmeye başladı, SBÜ rektörü atandı ve şartlar olgunlaştı gibi)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
sağlık bilimleri üniversitesi eah ları kendi bünyesine aldı mı aldı, bakanlığın hastanesi değil ki artık bunlar, başasistanlık da klinik şefliği de rafa kalkmışken artık dr öğretim üyesi alınması gerekirken yerine başasistanlık kadrosu ilan etmek neyin kafası anlamadım zaten, neye göre hangi mevzuata göre kadro alınacak bilemedim
cnutre yazdı:
17.08.2019 - 21:11:26
Sınav sürecinin uzaması gerginlik yaratıyor haklısınıZ. Ancak spekülasyonlardan uzak durmak lazım. “Bir arkadaş sınav olmayacak dedi” tarzı yaklaşımlar amatörce yaklaşımlardır. Buna kimse inanmaz. O arkadaş kimdir, bu duyumu nasıl almıştır?
Başasistanlık sınavı her yapıldığında böyle bir süreç oldu.
En son sınav 25.07.2014 te ilan edildi. Aynı ilan metninde 09.11.2014 te yazılı sınav yapılacağı da duyuruldu. Ancak bu sınav daha sonra yeni bir duyuruyla ileri bir tarihe ertelendi. Yeni sınav tarihi 11.01.2015 olarak belirlendi. 17.02.2015 te sınav sonuçları açıklandı. Sözlü sınavı ise 17-18-19 . 09. 2015 te yapıldı. Sonuçları ise 27.10.2015 te açıklandı. 17.06.2016 tarihinde ise bakanlık başasistanlık sınavında boş kalan yerlere ek yerleştirme yapacağını duyurdu.

BUNDAN ÖNCEKİ SINAVLARDA DA BENZER SÜREÇLER YAŞANDI.

sınav tarihi her an açıklanabilir( bir duyumum yok, başvurular tamamlanması 8 ay oldu, şehir hastaneleri şekillenmeye başladı, SBÜ rektörü atandı ve şartlar olgunlaştı gibi)
İlk olarak burada kimseye amatörce yorum yaptınız diyemezsiniz. Cümleleri düzgün kuralım lütfen. Duyum aldığımız insanlar bakanlıkta ve bu konulara hakim kişiler ya da yakınları. Bu sınavı kendine çözüm olarak görüp hafta hafta arayıp, soran, bilgi almaya çalışan insanlar. İkincisi 2014 EAH ile 2019 EAH statüsü çok farklı. O zaman bakanlık ve milli eğitim karar veriyordu sürece. Şimdi üniversite var. Üçüncüsü sizin hesabınıza göre bir önceki sınavda 15 ayda süreç tamamlandı. Şu an 13 ay oldu sınav ilanı yok. Ben kimseyi suçlamıyorum olgu üzerinden iyi niyetli yorumlar yapıyor herkes. Karar vericilerin gidermesi gereken pürüzler ya da yeni düzenlemeler oluyor olabilir sınavla ilgili. Hak da veririm. Sizin sınav ilanı her an açıklanabilir cümleniz ne kadar doğal ve hakkınızsa benimki de öyle. Kaldı ki burası profesyonel yorum yapılması gereken bir platform da değil. Bir daha bu başlıkta yorum yazmayacağım. Herkese başarılar dilerim, herkes için hayırlısı olur inşallah.
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 26