Pazar , Kasım 17 2019
Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 26
thebesiktas yazdı:
27.07.2019 - 16:22:23
Sbü oldu artık eğitim araştırma hastaneleri, Dr. öğretim üyeleri alımına başladı, başasistanlık diye bir kadronun geleceği yok, muhtemelen iptal olur bu sınav...bekleyen arkadaşlar planlarında çok geriye atsın bu sınavı en iyisi..
Haklısınız. EAH'de başasistanlık diye bir kadronun yasal zemini de yok şu an. Sbü neye göre kadro açıyor acaba? Talep toplama vs olacak mı? Özellikle büyük şehirler için soruyorum. Kadroları kim talep ediyor ve kriterler ne?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Sınav olmaz. Çünkü tüm eğitim ve araştırmaları sağlık bilimleri üniversitesine bağladılar. Şeflik ve şef yardımcılığı nasıl bittiyse, başasistanlık kadrosu da pratik olarak bitti. Üniversite aynı kadroları doktora öğretim üyesi kadrosu olarak sınavla vermez diye düşünüyorum.
başasistanlık kadroları sınavla verilir de uzman öğretim üyesi kadroları neden sınavla verilmesin ayrıca bu sınav olmayacaksa bunun açıklamasını yapmalarına engel bir durumu mu var bakanlığın ücret iadelerini mi istemiyorlar gerçekten top 10 a girmez belki ama hükümet tarihine kara leke olarak geçmeye aday bir durum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 26