Perşembe , Ocak 23 2020
Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 28
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
uzman hekim olarak sözleşmeli çalışıyorum. başasistan olup sözleşmeli olarak çalışan varmı acaba? yoksa başasistanlık maaş anlamında kendine has bir durumumu var? daha iyi-daha kötü, sınav olmadan garip bi soru olmuş olabilir, şimdiden özür dilerim, bazen bu kadar kasmaya değermi diye istemeden düşünmüyo değilim
Skandal....paramız da gitti...ortada sınav da yok...1 yıl oldu beee...Ek bilgi olsun diye şuraya koyuyorum;
" muz cumhuriyeti "
Tanımı: Muz cumhuriyeti, uluslararası politikada siyasi açıdan istikrarsız, ekonomik açıdan bir ya da birkaç tarımsal ürünün üretimine ve ihracatına bağımlı ve genellikle yolsuzluklarla iç içe küçük bir seçkinler grubu tarafından yönetilen ülkeleri küçümseyici anlamda kullanılan siyasi terim.

Madem bir gelişme yok ortada , genel kültürümüze katkısı olsun dedim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
1 yil onceki başvuru sahiplerinin bir kısmının planı programı değişmiş bile olabilir...belki bir kısmımız başasistanlık sinavini yapsalar bile girmeyecek....hatta kendim için bile diyebilirimki önümdeki 6 ay içinde bu sinav yapilmamis olursa zaten biyerlere gitmis olacagim icin girmeyecegim sinava ... fakat bu kadar uzun bekleyisimiz sonunda , elbetteki bukadar uzun olacagini bilemezdik, i sinava girmek istemeyenlerin basvurularini iptal edip ucretlerini iade etme secenegi sunulmali, ve hatta yeni basvurulara da imkan verilmeli...bu is boyle yonetilir bence...bir isten anladiklari yok o ayri mesele...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Bence kimse buraya takılıp kalmasın. Sınav gerçekleşse bile süreç çok yavaş işleyecek gibi duruyor. Bazı hastaneler kapandı, bazılarının statüleri değişti, bir yandan sbü kadro açmaya devam ediyor. Maalesef diyerek bu yorumu yapıyorum, ben de sınav açıklandığında herkes gibi heyecanlanan insanlardanım. Umarım herkes için hayırlısı olur. İyi pazarlar dilerim.
benim anlamadığım şu bu 1527 kadro bir an önce yerleşmeli ki hastaneler kapandığında işler karışmasın veyahut sbü kadroları mevcut kadro dan sonra
daha net belirlensin beklemek durumu daha komplike eder diye düşünüyorum
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 28