Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 75
Smme yazdı:
05.11.2018 - 11:18:59
4 Temmuz’da başvurdum ,30 Ekim’de ünü. Ye başlangıç yaptım ama devlet hastanesinde uzman Dr dum,yazışmalar uzadı biraz sanırım
:( ben Mayısdan beri bekliyorum af açıklanır açıklanmaz başvurmuştum üstelik .. hala atama gelmedi
Sizin biraz şanssızlığınız olmuş üniversiteniz kaynaklı. Sağlık bakanlığından üni ye geçiş işlemleri gerçekten çok uzun sürüyor. Ben başlangıcımı yaptıktan sonra yatay geçişimi de yaptım. Ana şunu belirtmek isterim;bütün yatay geçiş dilekçelerimde af a bağlı yatay geçiş kanundan faydalanmak üzere dedim ,ancak TUK asistanlıkta mazaretsiz yatay geçişe tabi tuttu. 4 kritere muhakkK bakıyorlar. (Kabul belgeleri ve puanları gösterir belgeler)
Kullanıcı avatarı
sultans yazdı:
17.12.2018 - 23:56:13
Smme yazdı:
05.11.2018 - 11:18:59
4 Temmuz’da başvurdum ,30 Ekim’de ünü. Ye başlangıç yaptım ama devlet hastanesinde uzman Dr dum,yazışmalar uzadı biraz sanırım
:( ben Mayısdan beri bekliyorum af açıklanır açıklanmaz başvurmuştum üstelik .. hala atama gelmedi
Hocam siz kamuda olduğunuz için uzuyor ben açıktan affa başvurdum 3,5 ayda ancak başladım, yaşadığım rezilliği size aktarayım Akdeniz Üniversitesi Rektörlük Akademik Personel İşlerine evraklarım gelmiş gittim konuştum Rektör dahil dört beş kişi imzalayacak dediler sadece o işlem için iki hafta bekledim sonra elden alıp Tıp Fakültesi Personel işlerine götürüp başladım.
Arkadaşlar dilekçeyi vereli 7 ay oldu, son 2 aydır bakanlık kadrosundan üniversite kadrosuna geçiş için gerekli olan muvafakatnamenin bakan yardımcısı tarafından imzalanmasını bekliyorum. 60 sn sürmeyecek bir lanet imza için 60 gündür bekliyorum, böyle rezillik olmaz gerçekten devlet çökmüş. Artık dava açmak istiyorum. Birkaç Google araması sonucunda eğitim hakkından mahrum bırakılma sebebiyle kazanmanın kesin olduğunu okudum. Birilerinin keyfini Beklemekten sıkıldım gerçekten. Sba kadroda olduğum için de borcum her geçen gün artıyor. Bu konuda bilgili olan avukat önerisi olan var mı acaba?
Sizi çok iyi anlıyorum ben de sba kadrosundayım haziran başında başvurdum hala beklemedeyim. 26 Kasımda rektörlüğe evrağım yollanmış ve yaklaşık 30 kasımdan beri rektörlükte rektör imzası bekliyor. Nerdeyse bir ay oldu daha ne kafar bekliycem o da belli değil. Her aradığımda bekleyeceksiniz diyorlar iki kez gittim bişeyler yapabilirmiyim diye o da olmadı en son CİMER’e yazdım. Ordan da bişey çıkar mı bilmiyorum. Sizin gibi benim de her geçen gün ödeyeceğim senet tutarı artıyor. Bu konuda bilgili bir avukat önerisi olan varsa benim için de çok iyi olacak
Güvelik soruşturmam 8 günde bitmiş fakat aynı ilde çalışmama rağmen yazışma süreleri,imzalamalar ve kurumlar arası evrakların gitgel süresi 1 aydan fazla sürdü. Daha sonra sb muvaffakatı ile nakil için bile 4 hafta imza için bekledim en son daha da sürecin uzamaması için istifa edip geçiş yaptım. Ankaraya gitseniz de malesef artık işlemler ebys üzerinden yürütüldüğünden hızlanmıyor.
Kullanıcı avatarı
asistanmod yazdı:
29.12.2018 - 01:56:13
Sizi çok iyi anlıyorum ben de sba kadrosundayım haziran başında başvurdum hala beklemedeyim. 26 Kasımda rektörlüğe evrağım yollanmış ve yaklaşık 30 kasımdan beri rektörlükte rektör imzası bekliyor. Nerdeyse bir ay oldu daha ne kafar bekliycem o da belli değil. Her aradığımda bekleyeceksiniz diyorlar iki kez gittim bişeyler yapabilirmiyim diye o da olmadı en son CİMER’e yazdım. Ordan da bişey çıkar mı bilmiyorum. Sizin gibi benim de her geçen gün ödeyeceğim senet tutarı artıyor. Bu konuda bilgili bir avukat önerisi olan varsa benim için de çok iyi olacak
Akdeniz Üni'de Rektör imzası için iki hafta bekledim canım çok sıkıldı sizin ki daha sıkıcı olmuş, inşallah daha fazla beklemezsiniz.
Velcade yazdı:
01.01.2019 - 08:08:53
asistanmod yazdı:
Akdeniz Üni'de Rektör imzası için iki hafta bekledim canım çok sıkıldı sizin ki daha sıkıcı olmuş, inşallah daha fazla beklemezsiniz.
Çok teşekkürler :) sonunda pazartesi günü imza işim halloldu :) Ankaraya elden götürüp hızlandırdım 10 güne başlarsınız dediler
Darısı tüm bekleyenlerin başına
Kullanıcı avatarı
asistanmod yazdı:
10.01.2019 - 01:07:57
Velcade yazdı:
01.01.2019 - 08:08:53
asistanmod yazdı:
Çok teşekkürler :) sonunda pazartesi günü imza işim halloldu :) Ankaraya elden götürüp hızlandırdım 10 güne başlarsınız dediler
Darısı tüm bekleyenlerin başına
hayırlı olsun :D
Herkese merhaba. Ben dhy li olarak af kanunu kapsamında üniversiteye basvurdum. Üniversite gel basla dedı dhy li oldugumu ve mecburi bitiminde baslamak üzere hakkımın saklı tutulmasını istediğimi belirttim. Onlar da saglık bakanlığına yazdı bakanlık mecburı bitiminde boyle birseyin yasada olmadıgını belirtti. Daha önce burda bimerin yazdıgı yazı vardı mecburı bitiminde hakkın saklı tutulacağı ile ilgili. Benim gibi arkadaşlar ne yaptı acaba paylasabilir misiniz..? Tesekkurler
Kullanıcı avatarı
Drmnalb yazdı:
19.01.2019 - 13:58:38
Herkese merhaba. Ben dhy li olarak af kanunu kapsamında üniversiteye basvurdum. Üniversite gel basla dedı dhy li oldugumu ve mecburi bitiminde baslamak üzere hakkımın saklı tutulmasını istediğimi belirttim. Onlar da saglık bakanlığına yazdı bakanlık mecburı bitiminde boyle birseyin yasada olmadıgını belirtti. Daha önce burda bimerin yazdıgı yazı vardı mecburı bitiminde hakkın saklı tutulacağı ile ilgili. Benim gibi arkadaşlar ne yaptı acaba paylasabilir misiniz..? Tesekkurler
Özelden yazamadım size bir türlü, buradan cevaplayayım.
Merhaba ben de dhy deyim. Dhy ye başlamadan affa başvurdum, kadrom da geldi ancak mecburi olayından dolayı başlangıç yapmadım ve rektörlükle görüşüp başladıktan sonra bakanlıktan muvafakat istenmesine diye karar verdik. Bakanlık muvafakat vermedi tabi ama rektörlük sağlık bakanlığıyla görüşüldüğünü(telefonda), hakkımın baki olduğunu ve mecburi bitiminde atama işlemlerine devam edileceğini söyledi.Sanırım bitince tekrardan bir dilekçe vermem gerekecek.Ama tabi hakkın baki olduğuyla ilgili yazılı bir evrak yok elimde, daha da 14 ay var bitmesine mecburinin. Size tam olarak ne dendi?
Kullanıcı avatarı
serrautku yazdı:
21.01.2019 - 12:58:03
Drmnalb yazdı:
19.01.2019 - 13:58:38
Özelden yazamadım size bir türlü, buradan cevaplayayım.
Merhaba ben de dhy deyim. Dhy ye başlamadan affa başvurdum, kadrom da geldi ancak mecburi olayından dolayı başlangıç yapmadım ve rektörlükle görüşüp başladıktan sonra bakanlıktan muvafakat istenmesine diye karar verdik. Bakanlık muvafakat vermedi tabi ama rektörlük sağlık bakanlığıyla görüşüldüğünü(telefonda), hakkımın baki olduğunu ve mecburi bitiminde atama işlemlerine devam edileceğini söyledi.Sanırım bitince tekrardan bir dilekçe vermem gerekecek.Ama tabi hakkın baki olduğuyla ilgili yazılı bir evrak yok elimde, daha da 14 ay var bitmesine mecburinin. Size tam olarak ne dendi?
Af kanununda askerde olanlar askerliği bitirdikten sonra iki ay içinde başvurursa yararlanır yazıyor ancak zorunlu hizmet hakkında hiç birşey yazmıyor çok ümitlenmemenizi tavsiye ederim.
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 75