Çarşamba , Şubat 26 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Tıp öğrencisi dünya güzeli seçildi…

 #4016939  gönderen drhaber
 21.11.2017 - 23:12:56
Dün Çin'de Dünya Güzeli seçildi. Tacı bu yıl Hindistan'dan 20 yaşındaki tıp öğrencisi Manushi Chhillar, almaya hak kazandı. Güzelliğinin yanı sıra verdiği yanıtlarla da jüriyi etkileyen Chhillar'ın sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ise genç kadının adeta bir dönüşüm yaşadığını gözler önüne serdi.
Resim
Her ülkenin güzelini geride bırakarak bu yıl Miss World Güzellik Yarışması’nda birinci sıraya çıkan isim 20 yaşındaki Manushi Chhillar oldu. Haryana’da tıp eğitimine ara vererek güzellik yarışmasına katılan Chhillar’ın sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflar ise bu bir yılı genç kadının iyi değerlendirdiğini ortaya koyuyor.

Meksika ve İngiltere güzelleriyle finale kalan ve son süreçte ikisini de geçen Chhillar’ın öncelikle okuduğu okulda Miss Kampüs Prensesi ödülünü kazandığı ve ardından da Miss Hindistan yarışmasını kazandığı açıklandı. Chhillar’ın sınıf arkadaşları, “Bize tacı alacağının sözünü vermişti ve bunu gerçekleştirdi. Bu sebeple onunla çok gurur duyuyoruz” dedi.

Chhillar’ın başarısından dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen amcası Dr. Dinesh Chhillar, çok mutlu olduğunu ve yeğeninin eğitimine devam etmesini istediğini söyledi.
sözcü
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009