Salı , Eylül 17 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Re:

#3841694  gönderen tomhanks
 27.03.2017 - 22:57:59
Hastaya tanından emin değilsen söyle! Şimdiye kadar emin değilim ama ben şunu düşünüyorum diyen bir hekim görmedim, demek ki iyi bir hekimle hiç karşılaşmamışım

#3841725  gönderen drreferee
 27.03.2017 - 23:18:21
yok robotlaşmışız, yok ilgisizmişiz falan.. bunu yazan kişi amerikadan yazmış uzaktan konuşması kolay..
hocamızda Allah rahmet eylesin, eski zamanların doktoru ve zaten tam gün yasasından sonrada hemen ayrılmış özel de devam etmiş, şartlar çok farklı artık..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3841729  gönderen aslan85
 27.03.2017 - 23:18:53
Paylaşım için çok teşekkürler..Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..
Kullanıcı avatarı

Re:

#3842026  gönderen Simurg
 28.03.2017 - 11:23:39
bu yazıyı anlayabilen hastalar da var sonucta ancak bunu genele yaymak ıcın hocanın oglu gıbı yurtdısında çalışmak lazım..
Kullanıcı avatarı

Re: İyi doktor olmak için bu 12 maddeye dikkat!

#3842029  gönderen akandemir
 28.03.2017 - 11:32:05
kutsaclirapunzel yazdı:
akandemir yazdı:bu mesajı yazıp göndermem 10 sn
tamam kızma 4dk 50 sn olsun
Ben bu mesajı 2dk da yazdım
Edit: yollarken net dondu 3 dk gecikmeli olarak gönderdim.
sen benden hızlı yazarsın diye tahmin ediyorum. Netine kaçak bağlanan olabilir şifreyi değiştir.
Kullanıcı avatarı
Dr. Osman Mamıkoğlu'nun oğlunun bugün medimagazinde yayınlanan yorumu:
1) Bulent Mamikoglu (Hekim)28.03.2017 10:31:32
Bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Kanseri çok erken dönemde yakalandı, kendisine bunun ona birşey yapmayacağı ve ameliyat yada radyoterapiye gerek olmadığı defalarca tekrarlandı. Tanıdan birkaç yıl sonra hormon tedavisine başlandı. Sadece yılda bir PSA bakılması önerildi. Heryıl düzenli takibine gitti, her defasında bu meslektaşınız tarafından bu tümör birşey yapmaz denilerek evine yollandı. Bu hekim kendisini "üroonkolog" olarak tanıtmakta ve sık sıkta prostat kanseri konusunda demeçler vermektedir. Aynı hekim tümörün ileri döneme geldiğini fark edincede hastasını bir daha görmek istemedi. Bu yukarıdaki yazı bu tip hekimler daha çoğalmasın diye yazıldı.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
dankaufman yazdı:Dr. Osman Mamıkoğlu'nun oğlunun bugün medimagazinde yayınlanan yorumu:
Bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Kanseri çok erken dönemde yakalandı, kendisine bunun ona birşey yapmayacağı ve ameliyat yada radyoterapiye gerek olmadığı defalarca tekrarlandı. Tanıdan birkaç yıl sonra hormon tedavisine başlandı. Sadece yılda bir PSA bakılması önerildi. Heryıl düzenli takibine gitti, her defasında bu meslektaşınız tarafından bu tümör birşey yapmaz denilerek evine yollandı. Bu hekim kendisini "üroonkolog" olarak tanıtmakta ve sık sıkta prostat kanseri konusunda demeçler vermektedir. Aynı hekim tümörün ileri döneme geldiğini fark edincede hastasını bir daha görmek istemedi. Bu yukarıdaki yazı bu tip hekimler daha çoğalmasın diye yazıldı.
Doktor oğul bile babasının nasihatlerine uymayıp başka bir doktora vermiş veriştirmiş. :twisted:
Kullanıcı avatarı

Re:

#3843108  gönderen Dr_sinco
 29.03.2017 - 22:08:57
Hoş ewrensel öğütler var okumanızı tavsiye ediyorum

Re:

#3844545  gönderen THYPHON
 01.04.2017 - 23:14:30
Çok iyi uzun süredir böyle yazı okumamıştım elinize sağlık emeği geçen herkesin ...
Kullanıcı avatarı
dankaufman yazdı:
dankaufman yazdı:Dr. Osman Mamıkoğlu'nun oğlunun bugün medimagazinde yayınlanan yorumu:
Doktor oğul bile babasının nasihatlerine uymayıp başka bir doktora vermiş veriştirmiş. :twisted:
isim vermemiş
Kullanıcı avatarı
nickthechopper yazdı:
dankaufman yazdı:
isim vermemiş
isim verse üzerine tüy dikmiş olurdu :twisted:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
dankaufman yazdı:
nickthechopper yazdı:
dankaufman yazdı: Doktor oğul bile babasının nasihatlerine uymayıp başka bir doktora vermiş veriştirmiş. :twisted:
isim vermemiş
isim verse üzerine tüy dikmiş olurdu :twisted:
isim vermeden anlatılmasında sakınca yok