Perşembe , Kasım 14 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Re:

#3827320  gönderen 61mkdz
 05.03.2017 - 17:19:12
abdulhamidhan yazdı:
61mkdz yazdı:
abdulhamidhan yazdı:1.3 milyon eurom olsa niye bu işi yapayım.al 5-10 dükkan ver kurumsal şirketlere kiraya sonra keyfine bak.
vatan millet aşkı işte naparsın. kaç kişiye ekmek kapısı açmıştır kim bilir.
Bravo laf soktun bana,bozdun beni.Vatanini sevdigini de kanıtladın.Benim de sevmediğimi ima ettin.Cok zeki is yaptın.A ferim sana.Boyle devam et sen.Gelecegin parlak.
Seni ve burda kimseyi tanımıyorum. Meslektaşımız dediklerini niye yapıp da rahatı seçmemiştir diye düşündüm, empati yaptım, aklıma gelen cümleyi samimiyetle yazdım.

sen yine paran olursa dükkanlarını alabilirsin, belki ben de kolaya kaçardım.. bu büyük girişimle HALKA istihdam sağlayan, parasını ticaret riskine atan, benim algıma göre kayıtlı çalıştığı için ( projeli ) vergisini de ödeyecek olan VATANSEVER ve o yaşında bezmemiş, hala ÇALIŞKAN olan doktoru tebrik ediyorum.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3827967  gönderen dr_samsa
 06.03.2017 - 13:02:39
helal olsun vallaa
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Tam olarak doktorluğu bırakıp sütçü olmamış bence emekli olmus sonraki işi bu olmus .. benim kuzen hacettepe ingilizce tipi bitirip mandıra açtı sadece 6 ay dr oldu sonra bıraktı sütçü oldu..Iyi kazanıyor 20 yil olmak üzere...
Kullanıcı avatarı
bellapais yazdı:
03.11.2019 - 09:24:25
Tam olarak doktorluğu bırakıp sütçü olmamış bence emekli olmus sonraki işi bu olmus .. benim kuzen hacettepe ingilizce tipi bitirip mandıra açtı sadece 6 ay dr oldu sonra bıraktı sütçü oldu..Iyi kazanıyor 20 yil olmak üzere...
Oo harika ☺️Peki Senin bu tarz bir düşüncen var mı ?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Bıdıbıdıbıdı yazdı:
03.11.2019 - 09:32:15
bellapais yazdı:
Yok ben akademik takildim para kazanmak için tükkan alan kolaycilardanim:))
Kullanıcı avatarı
bellapais yazdı:
03.11.2019 - 10:35:17
Bıdıbıdıbıdı yazdı:
03.11.2019 - 09:32:15
bellapais yazdı:
Yok ben akademik takildim para kazanmak için tükkan alan kolaycilardanim:))
😁Her şeyin kolayı😄
Seni zekiii seniiii☺️
Hekimlik kutsaldır. Ama kastedilen hekimlik bugün performans sistemi adı altında cahilleri memnun etme pahasına tüyü bitmemiş yetimin dahi hakkı olan milli servetimizin har vurulup harman savrulduğu, birilerinin nitelikten çok nicelikle övündükleri hekimlik değildir. O nedenle bu işlere yönelen hekim arkadaşların inanın memlekete faydaları şu anda yapmaya mecbur edildikleri hekimliklerinden daha fazladır.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009