Perşembe , Kasım 14 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
sans clinic yazdı:
06.11.2019 - 18:16:00
Herkesin herseyle dalga gecme hakki vardir. Ben de dalga gecilen herseyi kutsalim olarak gorup herkese dava acayim o zaman. Ben bardaga inaniyorum ve her cope atildiginda kutsalim kirletiliyor.
O zaman bende seninle dalga geceyim ... neyse kalsin bana yakismaz bu
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Percy yazdı:
05.11.2019 - 17:03:04
Dini siyasete edenler var ki bu bize oy verirseniz cennettesiniz denildi
Devamlı Atatürk'e hakaret ediliyor

Ve bunlara tek bir yaptırım yok

Sonra gelip doktora inanca hakaret.

Bu hakaret radarligi arada bir çalışıyor galiba
Dini siyasete elde etmek ne dünyada ne ahirette insana birşey kazandırmaz.. Hatta çok şey kaybettirir. Fakat siyaseti dine alet etmek yani siyaseti dine hizmet için kullanmak meşrudur hem de elzemdir.
drhaber yazdı:
05.11.2019 - 10:09:46
Samsun'un Bafra ilçesinde, WhatsApp grubunda İslami değerlere haraket içeren paylaşımlar yaptığı iddia edilen doktor açığa alındı.

Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların bulunduğu WhatsApp grubunda İslami değerlere hakaret ettiği öne sürülen doktor Ş.O'nun, hakkında yürütülen soruşturma kapsamında görevden uzaklaştırıldığını belirtti.

Söz konusu paylaşımı kınamak için bugün Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz, CHP İlçe Başkanı Vahit Perçin, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, İYİ Parti İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, Saadet Partisi İlçe Başkanı Mustafa Öcal, Bafra Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Abdurrahman İsmailoğlu ile Diyanet-Sen, Sağlık-Sen, Memur-Sen, Eğitim Bir-Sen temsilcileri, bazı hastane çalışanları ile vatandaşlar Bafra Devlet Hastanesi önünde toplanmış, yapılan açıklamaların ardından grup Bafra Adliyesine geçerek suç duyurusunda bulunmuştu.
Kaynak :Cnnturk
hem haberi dikkatle okursak pek çok siyasi parti ilçe başkanı hastane önünde bu olayı kınamak için toplanmışlar.. demek bu konuda hem fikirler.