Cuma , Aralık 6 2019
Doktorca Haberin Adresi...
5 dk da 5 yıl hapis yedin bitti.
sebep komşunun köpeği ölmüş aslında ceza bile olmaması lazım komşu komşuyu rahatsız edemez kardeşim
Almış eline dobermani sokakta geziyo yanımdan geciyo ne hakkı var beni korkutmaya
Hafif para cezasına çevrilmesse sıkıntı büyük
okul yakınına yaklaşırken yavaslamamak trafik cezası 10 bin TL uygulayan polis varmıdır yoksa bile kanun bu çok ağır başa gelince anlaşılır
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
PrincessNurse yazdı:
11.09.2019 - 17:11:23
tobirama yazdı:
11.09.2019 - 17:03:04
PrincessNurse yazdı:
11.09.2019 - 16:04:20
Inanmak istemiyorum
Neye pardon?
Okuyan,dağarcığını her gün yeni bilgi ekleyen,yenilenen,ülkeye hizmeti en iyi şekilde yapmaya çalışan,akıllı ve sorumlu davranan tüm dünyada hekimlik en iyi ve halk arasında en saygın meslektir.Bu ünvanı kullanmaktan bu haberleri okudukça çekiniyorum...Vicdani boyutu ağır.
Hekimliği ne gadan güzel tanımlamışsınız hemşire hanim
Kullanıcı avatarı
dr_yusufbugra yazdı:
11.09.2019 - 21:22:47
PrincessNurse yazdı:
11.09.2019 - 17:11:23
tobirama yazdı:
11.09.2019 - 17:03:04

Neye pardon?
Okuyan,dağarcığını her gün yeni bilgi ekleyen,yenilenen,ülkeye hizmeti en iyi şekilde yapmaya çalışan,akıllı ve sorumlu davranan tüm dünyada hekimlik en iyi ve halk arasında en saygın meslektir.Bu ünvanı kullanmaktan bu haberleri okudukça çekiniyorum...Vicdani boyutu ağır.
Hekimliği ne gadan güzel tanımlamışsınız hemşire hanim
Tşkler
Kullanıcı avatarı
dr_demirci yazdı:
11.09.2019 - 21:25:16
doktor bey böyle bir şey yapmadığını söylüyor. benim için meslektaşımın ifadesi daha önemlidir
İşte siz o yüzden hukukçu olamazsınız.
Herkesin zihniyeti farklı işte...
Benim için ,senin için ile yürümüyor işler...
Adam kanıtlara bir şey diyemeyip pişman olduğunu söylüyor.
Siz hala yaptığı vicdansızlığı pozitif yöne çekmeye çalışın.
Sizi kınıyorum.
Böyle bir şey olamaz ya.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Yatınuyuyunkalkmayin yazdı:
11.09.2019 - 21:03:08
sebep komşunun köpeği ölmüş aslında ceza bile olmaması lazım komşu komşuyu rahatsız edemez kardeşim
Almış eline dobermani sokakta geziyo yanımdan geciyo ne hakkı var beni korkutmaya
okul yakınına yaklaşırken yavaslamamak trafik cezası 10 bin TL uygulayan polis varmıdır yoksa bile kanun bu çok ağır başa gelince anlaşılır
Evet zaten öldürdüğü 2 kedi de zaten kedi değil kaplanmış (!) Az bile yapmış değil mi? Çünkü yaşama hakkı sadece insanların diger canlarin ne onemi var canim. Yazik gercekten cok cok yazik
PrincessNurse yazdı:
11.09.2019 - 21:31:53
dr_demirci yazdı:
doktor bey böyle bir şey yapmadığını söylüyor. benim için meslektaşımın ifadesi daha önemlidir
Sizi kınıyorum.
Böyle bir şey olamaz ya.
Doktor bey keşke o bidonlarla nereye gittiğini de açıklayabilseydi o zaman sadece ben yapmadım demekle olmuyor. Çok şükür ki kamera kayıtları varmış inkar edemeyeceği yoksa üstü kapanıp giderdi olayın. Bir meslektaşımın böyle bir şey yapabileceğine ben de inanmak istemedim ve haberi defalarca okudum belki yanlış anlamışımdır diye ama malesef inanmak istememek gerçekleri değiştirmiyor
ozlm87 yazdı:
11.09.2019 - 21:34:18
Yatınuyuyunkalkmayin yazdı:
11.09.2019 - 21:03:08
Evet zaten öldürdüğü 2 kedi de zaten kedi değil kaplanmış (!) Az bile yapmış değil mi? Çünkü yaşama hakkı sadece insanların diger canlarin ne onemi var canim. Yazik gercekten cok cok yazik
Hayvan dışkısı tuyu olabilir kedi gider kuma yapar ama ses yapar belki
Apartmanda çocuk beslemek bile suç olmalı yukarda var bir çocuk at gibi kosuyo elime geçse tokatlarim ama nerde o duyarlılık
Tokatlasam ispat etse bu sefer ben suçluyum hayat çok zor
Her an katil olabilir herkes bu hakim için de geçerli bence 30 snlik sinir le olmayacak olay yok bence
En son Yatınuyuyunkalkmayin tarafından 11.09.2019 - 21:46:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
PrincessNurse yazdı:
dr_demirci yazdı:
Sizi kınıyorum.
Böyle bir şey olamaz ya.
hukukçu değilim zaten de siz pek normal biri değilsiniz. burayı avukat sitesi falan mı sandınız. kınadın ya şimdi uyuyamam ben
Kullanıcı avatarı
dr_demirci yazdı:
11.09.2019 - 21:45:37
PrincessNurse yazdı:
dr_demirci yazdı:
Sizi kınıyorum.
Böyle bir şey olamaz ya.
hukukçu değilim zaten de siz pek normal biri değilsiniz. burayı avukat sitesi falan mı sandınız. kınadın ya şimdi uyuyamam ben
Ne sandığım sizi ilgilendirmez.
Uyuyun uyumayın umurumda değil.
Sizinle uğraşamayacağım
At gözlüğünüzle başarılar.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
PrincessNurse yazdı:
11.09.2019 - 21:48:50
dr_demirci yazdı:
11.09.2019 - 21:45:37
PrincessNurse yazdı:

Sizi kınıyorum.
Böyle bir şey olamaz ya.
Ne sandığım sizi ilgilendirmez.
Uyuyun uyumayın umurumda değil.
Sizinle uğraşamayacağım
At gözlüğünüzle başarılar.
Moderatöre hakaret ve üye tıpdışı
Ban hakeder