Pazar , Ocak 26 2020
Kategori dışı mesajlarınız....
Kullanıcı avatarı
İstanbul Boğazı'nın, mimarisiyle en dikkat çeken yalılarından, 'Filinta Mustafa' olarak anılan Tophane Müşiri (Mareşal) Zeki Paşa için yaptırılan şato görünümlü yalı, 550 milyon TL'ye alıcı bekliyor.

bu yalıyı devlet alıp neden korumuyor çok merak ediyorum açıkçası
böyle değerler çok mu fazla
devleti hiç anlamıyorum
bence buranın müze yapılması lazım

toplumsal mesaj içerir
Kullanıcı avatarı
dr_yusufbugra yazdı:
28.10.2019 - 12:18:19
İstanbul Boğazı'nın, mimarisiyle en dikkat çeken yalılarından, 'Filinta Mustafa' olarak anılan Tophane Müşiri (Mareşal) Zeki Paşa için yaptırılan şato görünümlü yalı, 550 milyon TL'ye alıcı bekliyor.

devleti hiç anlamıyorum

toplumsal mesaj içerir
bogaz kenarı rutubet yapmış devlet ondan almıyor.. bir de iki de bir gemi çarpma riski var..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
dr_yusufbugra yazdı:

devleti hiç anlamıyorum

toplumsal mesaj içerir
devlete para lazım aslında iki youtubera iki yabancı iki türk şarkıcıya ara ara buraları gezdirecen bir de dönem ya da entrikalı aşklı meşkli dizi çektin mi müze girişini pahalı tutup 1 2 seneye bu paraları çıkartırsın.Doğu ekspresine bilet almamak için kırk takla atan insanlar bir kaç yıldır aylar öncesinden biletleri bitiriyor .birazcık reklamla oraya gidince siz üstün olacaksınız hava atacaksınız arkadaşlarınız arasında soslu temalı mesajlarla satılmayacak gezi yeri yok sanırım.
Kullanıcı avatarı
Simurg yazdı:
31.10.2019 - 12:23:16
dr_yusufbugra yazdı:

devleti hiç anlamıyorum

toplumsal mesaj içerir
bogaz kenarı rutubet yapmış devlet ondan almıyor.. bir de iki de bir gemi çarpma riski var..
ergen muhabbetine döndü bura iyice
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009