Perşembe , Haziran 20 2019
Kategori dışı mesajlarınız....

doktorun 350 lira vererek kolayca uzman olabilmesi

#4211925  gönderen gosipol
 11.01.2019 - 12:10:39
Selamlar herkese. İlginç bulduğum bir konuyu paylaşmak istiyorum sizlere.
Eksi sözlüğü takip eden var etmeyen var ancak Türkiyede en çok girilen 7. internet sitesi. Burada hekim bir arkadaş var. Mesajlaşmıştık kendisi de söylemişti ve çok eski mesajlarına bakarsanız hekim olduğunu anlarsınız.

Ancak sürekli halkı kışkırtıcı, doktorlar aleyhine yazılar yazarak konular açıyor. Zaten meslek bıçak sırtı iken, gelen yorumları da tahmin edebiliyorsunuzdur. Bir hekim neden böyle bir şey yapar? Halkın desensitize olduğunu mu zannediyor. Oysa daha bugün bir hasta yakını ekşi yi referans alarak bir şeyler geveledi. Zaten şöyle böyle diye. Çok uzatsak dayak yiyebilirdik yahut öldürülebilirdik.

Biri Allah aşkına bana neden olduğunu anlatabilir mi? Bu arada silerse diye ekran görüntülerini de aldım.

Başlık da aslında son açtığı başlık

https://eksisozluk.com/biri/periyodik-nesriyat
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kesinlikle trol diyip geçiştirmemek gerek. Düşünün halktan birileri bu yazıları okuyup kinlenemez mi? Eski başlıklarına da bakın. İnsanların yazdığı şeyler dehşet verici. Üstelik bizim halk bırak trollüğü anlamayı, başlığı okur, onu doğru kabul eder. Zaten yapılan yorumlardan da anlaşılıyor.

Ben dava açılması ve gerekirse meslekten uzaklaştırılması taraftarıyım bu tarz nefret söylemleri yazan kişilerin.

Kesinlikle trol deyip es geçilmemeli. En yakın sürede aldığım ekran görüntüleri ile durumu TTB ye yazacağım. Onlar zaten ekstra dava açacaklardır.

Ekleme: TTB yi de durumdan haberdar ettim. Dava açılması için elimden geleni yapacağım.
432 türk lirası (TL)
Ankara İzmir İstanbul a gidiş geliş parası otobüsle 200
Sınav yerine ulaşım tekrar otogar taksi 100 olsa
50 de yemek
Bir gün önceden gidip otelde kalırsan 150 de ona de
Toplam 1000 bin TL
Yani 350 değil
Gireblerin hepsi de barajı geçemeyecek
avukat bunları söylese hakim seni haklı bulur acilsin dava iyidir
Hitrisin yazdı:
11.01.2019 - 13:45:27
432 türk lirası (TL)
Ankara İzmir İstanbul a gidiş geliş parası otobüsle 200
Sınav yerine ulaşım tekrar otogar taksi 100 olsa
50 de yemek
Bir gün önceden gidip otelde kalırsan 150 de ona de
Toplam 1000 bin TL
Yani 350 değil
Gireblerin hepsi de barajı geçemeyecek
avukat bunları söylese hakim seni haklı bulur acilsin dava iyidir
hocam turkiyede cezaevlerinde tecavuzu katili bile tutmuyorlar artık cogu siyasi nedenlerle(terorist) yatan insanlarla doldugu icin sosyal medyadan doktora bok atan hesaplar icin hicbirsey yapilmaz. tabiki tepki verilsin dava acilsin ama bi sonuc olmaz yani
Kullanıcı avatarı
doktorun en büyük düşmanı yine kendi meslektaşı malesef. bu tür kişileri görmek gerçekten mide bulandırıcı
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Adam ya troll ki inşallah öyledir... ya da çok ciddi cahil. Bunları ne okurum ne de canımı sıkarım. Kaybetmiş insanların kaybetmişliklerine zaman harcamayınız. :)
mhurkan yazdı:
11.01.2019 - 16:15:50
Adam ya troll ki inşallah öyledir... ya da çok ciddi cahil. Bunları ne okurum ne de canımı sıkarım. Kaybetmiş insanların kaybetmişliklerine zaman harcamayınız. :)
Hocam işin garibi bunu yapan bir hekim. Trol olarak kendini nitelendirse dahi toplumda bu tarz şeyler infial yaratıyor. Bugün zaten ekşide şöyle böyle yazıyor dedi bir hasta yakını. Ben de geçiştiriyordum zaten trol diye. Fakat bugün üstüne bu da gelince bir yerden başlamak lazım dedim. Biz trol olduğunu pek tabi anlıyoruz. Fakat halk anlamaz. Ayrıca bu gibi yerleri referans alıp haber yapan bir çok site var.