Perşembe , Eylül 19 2019
YouTube,Metacafe,Rapidshare vs vs vs,tüm videolarınızı burada paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

İlk Video klibimi beğenecekmisiniz...

#172095  gönderen DrAgon
 20.11.2006 - 02:06:47

Ne zamandır böyle bişiler yapma düşüncem vardı.Geçen forumda gezinirken http://www.drtus.com/modules.php?name=F ... ight=erkin başlığında görünce ilk aldığım albümün Erkin Koray albümü olduğu aklıma geldi ve ben de ilk klibimi Erkin Koray - Öyle Bir Geçer Zaman ki şarkısı için hazırlamak istedim.
ssvv yazdı:
öyle bir geçer zaman ki yi bulamadım ama :( :D
Bakalım beğenecek misiniz :wink:
Kullanıcı avatarı

#172103  gönderen ProfNever
 20.11.2006 - 02:38:53
Görüntüler güzel, ama görüntü seçimi şarkıyla pek örtüşmemiş. Bir de mesela görüntünün frekansıyla şarkının akışı örtüşmüyor. Şöyle ki: Görüntü şarkının ortasındaki bir mısra daha bitmeden yerini yeni bir frame'e bırakıyor. Senkronize değil yani. Ama tekniğin kullanımı iyi. Klip çektim deyince ben de sevindim hakikaten kamera görüntüsü göreceğiz diye. Ama bence gerçekten de yeteneklisin bu konuda. Şarkı seçimi de süper.
Not: Eğer mesajın hoşuma gitmedi, ilk seferde hevesimi kırdın dersen de silebilirim. Kolay gelsin.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#172104  gönderen DrAgon
 20.11.2006 - 02:49:18
sinemh yazdı:Görüntüler güzel, ama görüntü seçimi şarkıyla pek örtüşmemiş. Bir de mesela görüntünün frekansıyla şarkının akışı örtüşmüyor. Şöyle ki: Görüntü şarkının ortasındaki bir mısra daha bitmeden yerini yeni bir frame'e bırakıyor. Senkronize değil yani. Ama tekniğin kullanımı iyi. Klip çektim deyince ben de sevindim hakikaten kamera görüntüsü göreceğiz diye. Ama bence gerçekten de yeteneklisin bu konuda. Şarkı seçimi de süper.
Not: Eğer mesajın hoşuma gitmedi, ilk seferde hevesimi kırdın dersen de silebilirim. Kolay gelsin.
Yok canım,mesajın hoşuma gitti aksine :lol: Eleştirilerinde haklısın walla,ne diyim.Bi yerden sonra bıraktım o framelerle uğraşmayı zaten,olduğu kadar dedim.Çok vakit alan bişeymiş bu yaw :lol: Aslında görüntülerle bir hikaye uydurmaya çalıştım biraz,bazı görüntüleri sırf simge olarak kullandım.Kamera görüntüsü çekmek isterdim de kameram yok ki :lol: Yorumun için teşekkür :wink:
Kullanıcı avatarı

#172107  gönderen ProfNever
 20.11.2006 - 03:13:38
Heee, metafor kullandım diyorsun yani...:) Kamera konusunda üzülme. Artık High Definition çıktı. Eski model kameralar olduça ucuzladı. Ben kameramı özel ders vererek biriktirdiğim paralarla almıştım. O zamana kadar da Doğubank esnafı suratımı ezberledi, artık kamerayı bedavaya verecek duruma geldiler. :) 3CCD teknolojisinin evrimine birebir şahidim. :) Ama sakın yılma devam et.
Taramalara dikkat! :)
Kullanıcı avatarı

#172108  gönderen msechil
 20.11.2006 - 04:13:43
ilk deneme için gayet başarılı bence başarılar

#172115  gönderen ebral
 20.11.2006 - 06:55:31
bence ilk deneme için harika yaa resimlere bayıldım azcık anlatıyor mu ne beni de :lol: neyse ellerine sağlık çok ii olmuş kardeş :lol:
Kullanıcı avatarı

#172118  gönderen drgollom
 20.11.2006 - 07:42:44
Bi yerden sonra bıraktım o framelerle uğraşmayı zaten,olduğu kadar dedim.Çok vakit alan bişeymiş bu yaw
bir işi olduğu kadar yapacağını düşünmezdim.
güzel görüntüler var parça parça ama bir bütün olarak vasattın biraz üzeri,

ama yinede paylaştığın için teşşekkürler.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#172151  gönderen FIRTINA
 20.11.2006 - 11:17:25
çalışman bence güzel olmuş ellerine sağlık,klibi izledikten sonra senin bilgisayarındaki resim arşivini merak ettim doğrusu.çok orjinal resimler var klipte.
devamını beklerim.

#172273  gönderen ssvv
 20.11.2006 - 17:47:11
DrAgon çok güzel olmuş gerçekten :2thumbs:

ohş

#172287  gönderen ekoztop
 20.11.2006 - 18:55:02
zaman harcamışsın emeğine sağlık.... calışmalarının devamını dilerim...
Kullanıcı avatarı

#172315  gönderen CHeMiCaL
 20.11.2006 - 20:16:12
walla şarkı zaten güzel...resim seçiminde bence kötü deil...de gollom'un dedii gibi bütün olarak çok tamamlayıcı olmamış bence de...resimlerdeki kontrast olayı hoşuma gitti de uzaklaşıp yakınlaşma falan n biliim sıkıo...

fikir sorduuna göre devam etcen çalışmalara :lol: :lol: :lol:

sen uraş biz kılımızı kıpırdatmadan burdan izliip ahkam keseriz... :lol: :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı

#172487  gönderen DrAgon
 21.11.2006 - 04:49:16
Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim :wink:

sinemh yazdı:Heee, metafor kullandım diyorsun yani...:) Kamera konusunda üzülme. Artık High Definition çıktı. Eski model kameralar olduça ucuzladı. Ben kameramı özel ders vererek biriktirdiğim paralarla almıştım. O zamana kadar da Doğubank esnafı suratımı ezberledi, artık kamerayı bedavaya verecek duruma geldiler. :) 3CCD teknolojisinin evrimine birebir şahidim. :) Ama sakın yılma devam et.
Taramalara dikkat! :)
Benimki metafordan çok anafor gibi oldu heralde sinem :lol: Kamera kısa vadeli planlarımda yok ama eserse alırım belki.Esnaf iyi dayanmış anlattığın kadarıyla :lol: Olur Ovuz abi,taramalara dikkat ederm :lol:

grupsokak yazdı:Fotoğraflar müthiş.İlk deneme için bence de güzel,en azından benimkinden güzel :) Hangi programı kullandığını öğrenebilir miyim ?

Bu arada Erkin baba o dönem bir tek klavye ile işi bitirmiş.Buda gösteriyor ki ruh makinayı ezer ve geçer.
grupsokak yazdı:Hangi programı kullandın diye sormuştum ama :(
Cyberlink Power Director 3.00 kullandım grupsokak.Cevap gecikti sanırım,kusura bakma.Teşekkür ederim :wink: Erkin Baba büyük adam walla :wink:

drgollom yazdı: bir işi olduğu kadar yapacağını düşünmezdim.
güzel görüntüler var parça parça ama bir bütün olarak vasattın biraz üzeri,

ama yinede paylaştığın için teşşekkürler.
Programı tam çözemeden klibi yapmaya girişmiştim (hoş hala tam çözmüş değilim,bilmediğim neler vardır daha acaba,mesela geçiş efektlerini hiç kullanmamıştım o videoda,bu yüzden zoomlarla idare etmeye çalışırken iyice boğmuşum) Ve baştan hatalı yapmışım görüntü senkronizasyonunu.Ve meret öyle birşey ki,düzeltmesi baştan yapmaktan daha zor :lol: Teşekkür ederim gollom :wink:

FIRTINA yazdı:çalışman bence güzel olmuş ellerine sağlık,klibi izledikten sonra senin bilgisayarındaki resim arşivini merak ettim doğrusu.çok orjinal resimler var klipte.
devamını beklerim.
Ne sen sor ne ben sööleyim fırtına.Herbişeyi arşivlemekten maafoldum ama hala arşiv yapmaya devam ediyorum :lol: Teşekkür ederim,devamı geldi bile :wink:
CHeMiCaL yazdı:walla şarkı zaten güzel...resim seçiminde bence kötü deil...de gollom'un dedii gibi bütün olarak çok tamamlayıcı olmamış bence de...resimlerdeki kontrast olayı hoşuma gitti de uzaklaşıp yakınlaşma falan n biliim sıkıo...

fikir sorduuna göre devam etcen çalışmalara :lol: :lol: :lol:

sen uraş biz kılımızı kıpırdatmadan burdan izliip ahkam keseriz... :lol: :lol: :lol: :lol:
Çalışmalara devam ettim bile,içime sinen en az 1 klip yapmalıydım çünkü.Bu defaki daha iyi oldu sanırım. +/- zoomlar hakkında haklısın walla.Onun sebebini yukarda yazdım.Eheh,ahkam kesmeye devam edin walla,gaza getiriyo adamı :lol: Teşekkür ederim chemical :wink:
zeynepp yazdı:bence devam.....resimler süper bu arada... :wink: ama şarkı daha sert olmalıydı.....

bence tabiii.... :pfeif:
Bu defaki az biraz daha sert,ama hala yeterince değil.Sert şarkılar zor olur diye uzak duruyom şimdilik.Teşekkür ederim zeynep :wink:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#172488  gönderen DrAgon
 21.11.2006 - 04:53:54
Dınınınn.
Yeni klibi yaptım,bu defa içime daha bir sinen bi klip oldu

110 - Gitme

şarkısına yaptım klibi.Son zamanlarda en sevdiğim şarkılardan biriydi bu.Bakalım ilerleme kaydetmişmiyim sizce de :lol:

Kullanıcı avatarı

#172507  gönderen DrAgon
 21.11.2006 - 05:36:06
Teşekkür ederim klivi.Yok henüz kendimi koymuyorum klibe.Zaten daha sadece 2 tane var yaptığım :lol: Olur da vakit bulursam daha (ki sanmıyorum :lol: ) onu da yaparım belki sonrakilerde.
Kullanıcı avatarı

#172509  gönderen DrAgon
 21.11.2006 - 05:45:00
Elimden geleni yaparım dostum ama iyi olur mu bilmiyom :lol: