Pazartesi , Ağustos 26 2019
YouTube,Metacafe,Rapidshare vs vs vs,tüm videolarınızı burada paylaşabilirsiniz...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
gizoglanlayarisir yazdı:la olum kurtulamadın şu illetten,5 kişi buluştuk nostalji yaptık ama adam drtus'ta. la artık tepkimi birinci mecradan paylaşacam. la bak önünü alamıosun

La daha dün aradım seni.Sizin bugün geçirdiğiniz vaktin 11 katını geçirdik.Eğlenceliydi.Onun öncesi günde de geçrilmiş bi 4 saat vardı.O onun kadar eğlenceli değildi.La ben formalite insanı değilim.Sizin bugünkü buluşmanız formaliteydi.Önceden planlanmış,ertelenmiş ve zoraki.La benim görüştüğüm insanlar belli.Kopmadığım insanlar belli.Yemek bile yaptım adamlara.Eğlendik.La adamlara 3 gün sonrasına randevu vermişsin geliyon beni eleştiriyon.Olum tamam nişanlanıyon ev alıyon yoğunsun ama bilmediğin konularda yorum yapar oldun.Önce bi ara sor ''la neyi bilmiyorum'' diye.Sır küpü oldun çıktın a.. Suratın bi karış,ağzından laf alan duacı.Akşama kadar boşum diye çıkıyon ''abi 2 saat sonra evde olmam lazım'' diyon 1.saatin sonunda.La bu şekilde nereye kadar sence.La zaten pis bi adamdın,b.k gibi bi adam oldun çıktın.En yakın arkadaşın E.T (27) ve ben özellikle son 7 aydır içinde bulunduğun ruh halini ve yaydığın b.k gibi enerjiyi görmezden geliyoruz.Senle konuşmaya çalıştık ama bizi dinlemiyon la.Olum endişe duyduğumuz şeyler var senle ilgili,konuşmaya da çalışıldı lâkin sen bildiğin yolda ilerliyosun.

La sen git nişanını yap,rotasyonuna devam et hacı.La mutlu olmanı istiyoruz.
Kullanıcı avatarı

Re: Şevkat Yerimdar..Bir Ankara Bebesi

#2615354  gönderen kanojo
 25.09.2013 - 23:37:52
ellidokuznoktayetmis yazdı:

''fatih dondurma getir lan''

''-you want me to dance
-Why ?
-because, sex''

''what's your zodyak''

''-ıt's not of your business
-I'm business..man''
---düzeltme---
it's none of your bussiness :D ;)
Kullanıcı avatarı

#2615356  gönderen gizoglanlayarisir
 25.09.2013 - 23:38:09
la kendince haklısın ama aslında tam olarak haklı sayılmazsın. 2 gün sonraya randevu verdim çünkü sadece o gün müsaittim,zoraki de değildi la niye zoraki olsun,sevdiğimiz adamlar,rotasyon mu bu? la içinde bulunduğum zor günleri minimum hasarla atlatmaya çalışıyorum. la sende bendeki anne olsun ya intihar edersin ya sri lankaya göç edersin..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2615362  gönderen gizoglanlayarisir
 25.09.2013 - 23:39:21
ellidokuznoktayetmis yazdı:bi de sıfır tolerans yazmış oraya a...
La nereye sıfır tolerans..Tavuğa mı sıfır tolerans
''abi 2 saat sonra evde olmam lazım'' mı sıfır tolerans.
La enerjini bedava versen alan çıkmaz a...
la sıfır tolerans olayı senin günde 73 saat takıldığın sitedeki haklarında yorum yapmak istemediğim kişilere.. ban bizim işimiz..
Kullanıcı avatarı

#2615406  gönderen bellapais
 25.09.2013 - 23:48:30
dialog tadında monolog :lol:
Kullanıcı avatarı
gizoglanlayarisir yazdı:la kendince haklısın ama aslında tam olarak haklı sayılmazsın. 2 gün sonraya randevu verdim çünkü sadece o gün müsaittim,zoraki de değildi la niye zoraki olsun,sevdiğimiz adamlar,rotasyon mu bu? la içinde bulunduğum zor günleri minimum hasarla atlatmaya çalışıyorum. la sende bendeki anne olsun ya intihar edersin ya sri lankaya göç edersin..

Zamanında koşullandırmayaydın.Uyarmasak neyse.La bizim annemiz ilkokul 1.sınıf okuma kitabından çıkmadı herhalde.Tam saha baskıyı biz de yedik fii tarihte.Ama naaptık ? Yönetmesini öğrendik.Oyuncu değiştirdik,devre arasını iyi kullandık,taktik fauller yaptık vb..Sen naaaptın ? Defansa çekildin..La ben artık evimdeki hiçbi maçı kaybetmiyorum.Evimde kazanmak bana hiçbişey ifade etmiyo.Ben avrupa kupalarına katılma mücadelesi veriyorum.Sen kümede kalmaya çalışıyon.Anca evinde puan kaybetmemenin derdindesin.La ben nerdeyim sen nerde..
Yönetmesini bilecen hacı.Anne yönetimi candır.Sonra da ''bendeki anne sen de olsa''.La anca laf ... .... Her tehdide boyun eğersen olağın bu.La insan akşama kadar boşum diye çıkıp 2 saat sonra eve döner mi la ?
Kullanıcı avatarı
kanojo yazdı:

''-you want me to dance
-Why ?
-because, sex''

''what's your zodyak''

-I'm business..man''
---düzeltme---
Özür dilerim
Kullanıcı avatarı

#2615455  gönderen kanojo
 25.09.2013 - 23:56:41
kanojo yazdı:

''-you want me to dance
-Why ?
-because, sex''

''what's your zodyak''

-I'm business..man''
---düzeltme---
Özür dilerim
olur öyle şeyler :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2615540  gönderen gizoglanlayarisir
 26.09.2013 - 00:17:37
gizoglanlayarisir yazdı:la kendince haklısın ama aslında tam olarak haklı sayılmazsın. 2 gün sonraya randevu verdim çünkü sadece o gün müsaittim,zoraki de değildi la niye zoraki olsun,sevdiğimiz adamlar,rotasyon mu bu? la içinde bulunduğum zor günleri minimum hasarla atlatmaya çalışıyorum. la sende bendeki anne olsun ya intihar edersin ya sri lankaya göç edersin..

Zamanında koşullandırmayaydın.Uyarmasak neyse.La bizim annemiz ilkokul 1.sınıf okuma kitabından çıkmadı herhalde.Tam saha baskıyı biz de yedik fii tarihte.Ama naaptık ? Yönetmesini öğrendik.Oyuncu değiştirdik,devre arasını iyi kullandık,taktik fauller yaptık vb..Sen naaaptın ? Defansa çekildin..La ben artık evimdeki hiçbi maçı kaybetmiyorum.Evimde kazanmak bana hiçbişey ifade etmiyo.Ben avrupa kupalarına katılma mücadelesi veriyorum.Sen kümede kalmaya çalışıyon.Anca evinde puan kaybetmemenin derdindesin.La ben nerdeyim sen nerde..
Yönetmesini bilecen hacı.Anne yönetimi candır.Sonra da ''bendeki anne sen de olsa''.La anca laf ... .... Her tehdide boyun eğersen olağın bu.La insan akşama kadar boşum diye çıkıp 2 saat sonra eve döner mi la ?
la hep kıyas stayla,la sana süreçleri kendi içinde değerlendirmen gerektiğini öğretemedim gitti,al bu da benden http://www.vitaminogretmen.com/videolar/video-detay/119
Kullanıcı avatarı
gizoglanlayarisir yazdı:

la hep kıyas stayla,la sana süreçleri kendi içinde değerlendirmen gerektiğini öğretemedim gitti,al bu da benden http://www.vitaminogretmen.com/videolar/video-detay/119
La saçmasapan süreçler hazırlayıp sonra da ''ben naapim'' diyon.Hayır kabul de etmiyon.La bi kere de hatanı kabul et.''burda aşırı yanlış yaptım hacı'' de.La zıplayarak otobana çıkan bi ren geyiğine tır çarparsa bu kader değildir.Ama o sırada kafasına göktaşı düşerse bu kaderdir.Tır çarptıktan sonra ya da çarpmadan önce düşsün..hiç farketmez.Bişeyin kafasına düşen göktaşı her zaman kaderdir.Sen bu kafayla daha çok .... gelirsin