Pazartesi , Eylül 23 2019
YouTube,Metacafe,Rapidshare vs vs vs,tüm videolarınızı burada paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
http://youtu.be/lV1N_6eT_zA?t=4m15s

Allah akıl fikir versin böylelerine. İnsan bu kadar ****** olamaz bence.

videonun ilerleyen kısmında diyor ki:
aç diye fotoğrafları gösterilen çocuklar var, kemikleri sayılıyor ama göbeği var, aç değil demek ki.
http://youtu.be/lV1N_6eT_zA?t=11m19s

Yuh; bilmiyosan sus arkadaş. Kwashiorkor diye bi hastalığı bilmiyo olabilirsin ama saçma sapan yorumlar yapma bari.

-ayrıca dediğine göre; yemek bulduğunda çok yediği için ve çok yemeye alıştığı için midesi büyüdüğünden ölenler varmış(az yemek olduğunda).
En son niedy707 tarafından 27.03.2013 - 11:23:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2274619  gönderen cerebrum80
 27.03.2013 - 11:44:23
Allah ilim bilmeyen ve kendini alim sananlardan korusun
Allahım ya gerçekten gerizekalı bir insan Allah kendini akıllı sanan cahil takımından korusun tüm gençleri
Allah rızık verir ama kul hakkı denen bir şey var onların rızkını gaspedenler ey cahilll
Neden zekat var neden fakirlere yardım var....
Allah dünya da kimseyi rızıksız bırakmaz o ayrı mesele ama dünya da aç gözlü çok biraz biraz biraz daha diyen çok. Tıka basa yemekten kalkmayan o afrikalıların rızkını gaspeden çok
Ey cahil tabiki açlıktan öldü denilemeyecek tabiki enfeksiyon diyecek. Vücut direnci açlık nedehiyle kırılınca her şeye bir nedene bağlayan yaradan ölümüde enfeksiyon ile ortaya çıkarıyor.
Ey akıl bilmez sormazlar mı sana bu çocuklar neden hastalanıyor. 5 yaşın altındaki çocuk vucüdunu yanlış mı kullanıyor?
Allah dini bilmeyen dini yanlış yorumlayanlardan korusun
Allah ım sen bu insanlara akıllarını kullanmayı nasip eyle.
Her insan Kur an ı aklı kadar yorumlar bunun anladığı bu kadar bunda hiç itirazım yok bunu da bilgi olarak çocuklar verip kameraya çekiyorsa
İşte bir bilginin sözü aklıma geliyor. Dünya aptalların cesaretinden değil akıllıların susmasından dolayı bu şekilde(tam anlamıyla aynı olmayabilir)
Allahın tüm dünyada yarattıklarını rızıklandırıyor ondan şüphe yok!
Ama insan istisna..insan ekosistemi bozarak rızıkları h.ayvan rızıklarını, balık rızıklarını ve insan rızıklarına engel oluyor sen bunu anlayabilecek kapasiteden yoksunsun olay bu.
Evet tüm alem insanın emrine sunuldu ama har vurup harman savurmak için değil
.....
her neyse daha cok yazarım sinirlendim sabah sabah
Kullanıcı avatarı

#2274986  gönderen kamala
 27.03.2013 - 16:14:27
cerebrum80 yazdı:Allah ilim bilmeyen ve kendini alim sananlardan korusun
Allahım ya gerçekten gerizekalı bir insan Allah kendini akıllı sanan cahil takımından korusun tüm gençleri
Allah rızık verir ama kul hakkı denen bir şey var onların rızkını gaspedenler ey cahilll
Neden zekat var neden fakirlere yardım var....
Allah dünya da kimseyi rızıksız bırakmaz o ayrı mesele ama dünya da aç gözlü çok biraz biraz biraz daha diyen çok. Tıka basa yemekten kalkmayan o afrikalıların rızkını gaspeden çok
Ey cahil tabiki açlıktan öldü denilemeyecek tabiki enfeksiyon diyecek. Vücut direnci açlık nedehiyle kırılınca her şeye bir nedene bağlayan yaradan ölümüde enfeksiyon ile ortaya çıkarıyor.
Ey akıl bilmez sormazlar mı sana bu çocuklar neden hastalanıyor. 5 yaşın altındaki çocuk vucüdunu yanlış mı kullanıyor?
Allah dini bilmeyen dini yanlış yorumlayanlardan korusun
Allah ım sen bu insanlara akıllarını kullanmayı nasip eyle.
Her insan Kur an ı aklı kadar yorumlar bunun anladığı bu kadar bunda hiç itirazım yok bunu da bilgi olarak çocuklar verip kameraya çekiyorsa
İşte bir bilginin sözü aklıma geliyor. Dünya aptalların cesaretinden değil akıllıların susmasından dolayı bu şekilde(tam anlamıyla aynı olmayabilir)
Allahın tüm dünyada yarattıklarını rızıklandırıyor ondan şüphe yok!
Ama insan istisna..insan ekosistemi bozarak rızıkları h.ayvan rızıklarını, balık rızıklarını ve insan rızıklarına engel oluyor sen bunu anlayabilecek kapasiteden yoksunsun olay bu.
Evet tüm alem insanın emrine sunuldu ama har vurup harman savurmak için değil
.....
her neyse daha cok yazarım sinirlendim sabah sabah
çok güzel açıklamışsın eline sağlık :eusa_clap (1):

Re:

#2275061  gönderen verrutol
 27.03.2013 - 16:55:43
keşke bazılarının rızkı verilmeseymiş de gereksiz mahluklar bu vakte kadar yaşamasaymış detirten bir video.
kendisini 45 gün aç kalmaya davet ediyorum, hani ölmezmişiz ya, bir de bu şahsın bir ''pilot kalem'' ile ataistleri derinden sarsan, onları imana getiren başka bir videosu var ki izlediğim her saniyesine acımıştım.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
cemaat abisi olduğundan %95 eminim..
karşısında lise 1 ya da lise 2 öğrencileri oturduğundan %80..
cemaat stratejisi..
boğaziçi/itü vs. gibi yerlerdeki şakirt abiler(derecelik oldukları için herşeyi biliyorlar ya!) çocuklara bir takım bilimsel ! örneklerle açıklamalarda bulunur..
sonuç:onlar gibi olmayı hedef haline getirmiş genç beyinler..

konuşabilen ikna yeteneği olabilen herkes konuşuyor ya ona yanıyorum.