Pazartesi , Ekim 14 2019
YouTube,Metacafe,Rapidshare vs vs vs,tüm videolarınızı burada paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

#133889  gönderen drumido
 19.07.2006 - 09:18:36
ben bunu daha önce seyretmiştim ama izlemeyen arkadaşlarında seyretmesinde çok fayda var.sanırım bu gerçek olsa daha dehşetli olurteşekkürler beyaz inci...
Kullanıcı avatarı

#133891  gönderen drumido
 19.07.2006 - 09:31:09
bilirsin, gerçekler hep acı ve daha dehşetli oluyor.Güzelliklerinde gerçekleri hep daha güzel oluyor.O bakımdan emin ol çok dehşetli olur.düşünsene dünya üstünde 6 milyar civarında insan yaşıyor.bu da 6 milyar farklı dünya demek.yani 6 milyar farklı küçük dünyanın yok oluşu ve kocaman bir dünyanın kararması.düşüncesi bile kötü değilmi?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#133893  gönderen drumido
 19.07.2006 - 09:51:36
kaderinde varsa görürsünde.bu amerikan filmlerine ben hiç itibar etmiyorum açıkçası.nedeni ise, hep amerikada dönmesi, sanki dünya amerikadan ibaret.sonra hep dünya mahvoluyor bir amerikalı kurtarıyor.belki bilinçli belkide bilinçsiz bir şekilde dünyada diğer ülke insanları bir takım şeylere!?.. duyarsızlaştırılıyor.yani gerçekten kötü bir durum olsa.şöyle diyeceğiz."boşver bırak nasılsa amerika amerikadan da bir kahraman dünyayı kurtarır" böyle bir şey var mı ya?adamalr bu işi iyi biliyorlar netekim.İçi boş ama reklamları süper.gayet spektaküler, olabildiğince jan janlı.syretmeyipte ne edeceğiz ki dedirtecek türden.yaşasın AMerika!?..... :cry:
Kullanıcı avatarı

#133910  gönderen drumido
 19.07.2006 - 10:14:28
yaw bunar aleyhinde kullanılabilinir.dikkatli ol bende senle aynı şeyleri paylaşıyorum ama söylememem daha hayırlı diye düşünüyorum. :o
Kullanıcı avatarı

#133968  gönderen Cilgindr
 19.07.2006 - 11:32:33
beyaz_inci yazdı: özellikle şu puşt varya ne diyeyim yavaş yavaş hergün ölmek istediğini binlerce kez söyleye söyleye ölsün inşallah :x :x :twisted:
Kullandığımız kelimeler hakaret veya küfür içeremez,Beyaz_inci lütfen bu konudaki uyarımı dikkate alınız,forum kalitemizi düşürücü ''laf''ları kullanmayınız.