Pazartesi , Kasım 18 2019
YouTube,Metacafe,Rapidshare vs vs vs,tüm videolarınızı burada paylaşabilirsiniz...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#977767  gönderen Buesra
 27.08.2010 - 21:25:45
tskler nurozgeakcam...
Kullanıcı avatarı
friemag yazdı:bana saçma geldi..........Bu dedikleri anca concon okulunda geçerli..........gelsin Z.Burnu nda çakal çukkal lisesinde bu sınavı yapsın......şayet kriterleri buysa bütün herkesi o gün mezun etmeli...........
aynen katılıyorum.. tamamiyle traş bi amca.. gitmiş bi özel tiki okulunda 3-5 gerzeğe verdiği hayat dersini süsleyip büyük bi guru gibi anlatıyor.. hayır sanki danimarka da norveçte falan yaşıyoz.. yahu bizim okulda müstahtemin bırak ismini bilmemek oturup ortak iddaa kuponu yapıyoz biz sen ne diyon hoca ya
Kullanıcı avatarı
dr_gargamel yazdı:
friemag yazdı:bana saçma geldi..........Bu dedikleri anca concon okulunda geçerli..........gelsin Z.Burnu nda çakal çukkal lisesinde bu sınavı yapsın......şayet kriterleri buysa bütün herkesi o gün mezun etmeli...........
aynen katılıyorum.. tamamiyle traş bi amca.. gitmiş bi özel tiki okulunda 3-5 gerzeğe verdiği hayat dersini süsleyip büyük bi guru gibi anlatıyor.. hayır sanki danimarka da norveçte falan yaşıyoz.. yahu bizim okulda müstahtemin bırak ismini bilmemek oturup ortak iddaa kuponu yapıyoz biz sen ne diyon hoca ya
Tamam da arkadaşlar adam okuluna göre ders veriyo ve sınav yapıyo...zeytinburnundaki okula gitse ordaki çocuklara da ona göre sınav yapıcak...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
clint yazdı:
dr_gargamel yazdı:
Tamam da arkadaşlar adam okuluna göre ders veriyo ve sınav yapıyo...zeytinburnundaki okula gitse ordaki çocuklara da ona göre sınav yapıcak...
ben z.burnunda okudum liseyide böle temel insani bilgileri bana iletişim hocam vermeye glecekti :D:D bütün kamyoncular sanayii esnafı ile tanıştırırdım onu.....
Kullanıcı avatarı
adam hakikaten beden dilini çok iyi kullanıyo işin doğrusu,
zamanında bu adamın tayyip erdoğana bile iletişim dersi verdiği söyleniyor, ama pek başarılı olamamış galiba:) ananı da al git demeyi de bumu öğretti acaba veya artistik yapma ulan demeyi..