Cumartesi , Ağustos 24 2019
YouTube,Metacafe,Rapidshare vs vs vs,tüm videolarınızı burada paylaşabilirsiniz...
bu tusda kimse tarafından tercih edilmedi. bunun en buyuk sebebi ozellik cerrahpasa cocuk cerrahinin cok yogun olması ve diger yerlerdeki cocuk cerrahininde o kadar yogun oldugunun dusunulmesi. bende aynı supheler içindeydim taki içlerinden biriyle konusana dek.yaklasık 10 aylık asistanım 15 refakat nobetiyle baslayıp 3. ay 7 nıbete dustum. her tur ameliyat hem yapılıyor hemde asistanlara yaptırışıyor. hem rahat hemde iyi bir cerrah olmak isteyen herkese oneririm. bu arada ek yerleştirmede 50 puanın gecen herkes tercih edebilir.
Kullanıcı avatarı

#785350  gönderen dengesiz
 29.10.2009 - 14:57:46
ahha galiba çocuk pediatrisnin çömezisiniz :DDD
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#785372  gönderen salihkaraca
 29.10.2009 - 15:47:04
cocuk pediatrismi ? cok komiksin nuri:):)
Kullanıcı avatarı

Re:

#785422  gönderen dengesiz
 29.10.2009 - 18:43:44
salihkaraca yazdı:cocuk pediatrismi ? cok komiksin nuri:):)
eet bunu yazmışım ya gerçekten ne düşünüyosam :D haha ezin beni :D

Re:

#785448  gönderen drpasa82
 29.10.2009 - 19:43:57
ya arkadaşlar çocuk cerrahis daha önce asistanıydım çok iyi düşünülüp yazın yani iyi demek zor bence hata çok zorrr :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#785467  gönderen The_PaSha
 29.10.2009 - 20:40:53
trakya üni. mezunu olarak diyebilirimki çocuk cerrahisinin hocaları çok iyidir.eğer arkadaşın dediği gibi de nöbet sayısı çabuk azalıyorsa gercekten iyi..ek kontenjanda yazılmalı.
edirne de güzel memleket oldu son yıllarda:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#785511  gönderen draltuk
 29.10.2009 - 22:57:58
The_PaSha yazdı:trakya üni. mezunu olarak diyebilirimki çocuk cerrahisinin hocaları çok iyidir.eğer arkadaşın dediği gibi de nöbet sayısı çabuk azalıyorsa gercekten iyi..ek kontenjanda yazılmalı.
katılıyorum,ve pasha sen kimlerdensin diyorum.?.. :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#785512  gönderen viridis
 29.10.2009 - 23:03:54
Valla bence pek yoğun olduğu söyenemez ne zaman polikliniğe uğrasam sekreterden başka kimseyi bulamıyorum.Asistanlarda vakaya hasret anlaşılan 2 yoklama ile hemen acil ameliyat kim giderse gitsin :twisted:
Kullanıcı avatarı

Re:

#785523  gönderen The_PaSha
 30.10.2009 - 01:37:16
draltuk yazdı:
The_PaSha yazdı:trakya üni. mezunu olarak diyebilirimki çocuk cerrahisinin hocaları çok iyidir.eğer arkadaşın dediği gibi de nöbet sayısı çabuk azalıyorsa gercekten iyi..ek kontenjanda yazılmalı.
katılıyorum,ve pasha sen kimlerdensin diyorum.?.. :lol:
2008 trakya mezunuyum.bu tus da cumhuriyet üni. kazanmış
gurbete gidenlerdenim..

Re:

#3331739  gönderen mavikanat
 10.10.2015 - 22:57:34
Canlarım Trakya pedi.cer. den uzman doktorum nöbet meselesi ile ilgili 2 durum var başlangıçta 15 nöbet ancak sadece 2-3 ay için sonrasında icap tutuyorsunuz polikliniği yoğun değildir hatta aksine çok sakindir, zira bize gelen hasta ya opere olacaktır ya da postop kontrole gelmiştir.Pek tırt hasta gelmez. Tırt hastalarla perifere çıkınca tanıştım :) yıllık 1000 civarı vaka yapılır. son 1 yılımda tek asistandım abartmadan söylüyorum 1000 vakanın 850 sinde primer cerrah bendim. Tezinizi zamanında bitirirsenizde yok efendim eleman ihtiyacımız var diyerekten asistanlığınızı uzatmazlar 5 senede biter işiniz. Döner kesintisi falan da yoktur. Hemşire ekibi A kalite. Evet Ped. Cer. kolay bir branş olmayabilir ancak düşünen arkadaşlar için Trakya güzel bir tercih. Trecihlerden önce bi gidin görün derim.

Re:

#3331825  gönderen iinanc
 11.10.2015 - 01:16:27
mavikanat yazdı:Canlarım Trakya pedi.cer. den uzman doktorum nöbet meselesi ile ilgili 2 durum var başlangıçta 15 nöbet ancak sadece 2-3 ay için sonrasında icap tutuyorsunuz polikliniği yoğun değildir hatta aksine çok sakindir, zira bize gelen hasta ya opere olacaktır ya da postop kontrole gelmiştir.Pek tırt hasta gelmez. Tırt hastalarla perifere çıkınca tanıştım :) yıllık 1000 civarı vaka yapılır. son 1 yılımda tek asistandım abartmadan söylüyorum 1000 vakanın 850 sinde primer cerrah bendim. Tezinizi zamanında bitirirsenizde yok efendim eleman ihtiyacımız var diyerekten asistanlığınızı uzatmazlar 5 senede biter işiniz. Döner kesintisi falan da yoktur. Hemşire ekibi A kalite. Evet Ped. Cer. kolay bir branş olmayabilir ancak düşünen arkadaşlar için Trakya güzel bir tercih. Trecihlerden önce bi gidin görün derim.
Trakya Çocuk Cerrahisi'nin şu anki asistanıyım, başlangıç da aylık 10 nöbet şu an. Hem vaka sayısı, hem de çeşitliliği bol. Asistanlığımın ilk günü itibariyle ameliyathaneye girdim, 2. ayımda primer vaka yaptım. Hocalarla iletişim gayet rahat, öğretmek için ellerinden geleni yapıyorlar.
Tercihlerden önce ziyarete beklerim düşünen arkadaşları.