Pazar , Aralık 8 2019
YouTube,Metacafe,Rapidshare vs vs vs,tüm videolarınızı burada paylaşabilirsiniz...

#3452793  gönderen tunde
 30.01.2016 - 22:17:53
mdack yazdı:
tunde yazdı:
mdack yazdı:baya testisli bir branşta hekimdir kendisi.
Branşa göre mi değerimiz var?
Hangi branşta bu kişi?:)

Temelci olsak dr olamayacak mıyız mesela :)
onu bana değil zoro ya soracan , ben ne branş ne de mesleğe göre seviye belirlemedim . zaten yazdığında en baştan mantıksal ilişki yoktu , tıp dışı olmasından bahsedip seviyeye bağladı .
Ha bana sorarsan gerçekten tıbbın bazı branşları bazı larından daha testislidir ( evet ataerkilim )
Sen zoro yu boşver.
Ben sana o bölümler hangi bölümler onu soruyorum.

#3452886  gönderen xeyder
 30.01.2016 - 23:32:43
mdack yazdı:
xeyder yazdı:Eee pyd böyle...kürtlerin yarısı akp li onların hiç bir hakkı da verilmiş değil... yani pyd gitse başka bişey gelse yine aynı... Türklerde kürt düşmanlığı var ve bahane bulması kolay oluyor..😀😀
Bu dediğin doğru olsaydı , her başı sıkışınca Kürtler bize gelmezdi , mis gibi barzo devletini kurdular kuzey ırakta oraya kaçsanız ya !!! niye düşmanınıza sığınıyorsunuz ? ben bana düşman insanların içine içine girmem .

Hakaret etmeden tek bi cümle kuramayacak bir tiyynettesin...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3452895  gönderen drahmetburak
 30.01.2016 - 23:40:11
mdack yazdı:
tunde yazdı:
mdack yazdı:baya testisli bir branşta hekimdir kendisi.
Branşa göre mi değerimiz var?

onu bana değil zoro ya soracan , ben ne branş ne de mesleğe göre seviye belirlemedim . zaten yazdığında en baştan mantıksal ilişki yoktu , tıp dışı olmasından bahsedip seviyeye bağladı .
Ha bana sorarsan gerçekten tıbbın bazı branşları bazı larından daha testislidir ( evet ataerkilim )

https://eksisozluk.com/kurtlerle-medeni ... 62350?p=11
Kullanıcı avatarı

#3452968  gönderen mdack
 31.01.2016 - 00:27:06
xeyder yazdı:
mdack yazdı:
xeyder yazdı:Eee pyd böyle...kürtlerin yarısı akp li onların hiç bir hakkı da verilmiş değil... yani pyd gitse başka bişey gelse yine aynı... Türklerde kürt düşmanlığı var ve bahane bulması kolay oluyor..😀😀
Bu dediğin doğru olsaydı , her başı sıkışınca Kürtler bize gelmezdi , mis gibi barzo devletini kurdular kuzey ırakta oraya kaçsanız ya !!! niye düşmanınıza sığınıyorsunuz ? ben bana düşman insanların içine içine girmem .

bir hakaret göremedim mesajda barzo neden hakaret olsun gurur duyun barzaninizle , mantıklı tek bir mesaj yazamayacak fikri seviyedesin.

Son derece mantıklı bir soru var ortada cevap veremediğiniz , dediğiniz doğru olsaydı bu tarafa gelmezdiniz , Arnavutlar Kosova dan belgrad a kaçmadı Boşnaklar Sırpların yanında huzur bulmadı ama siz izmir e mersine istanbula vs vs ye geliyorsanız demek ki dediğin doğru değil yada mazoşist falansınız .
Kullanıcı avatarı

#3452979  gönderen mdack
 31.01.2016 - 00:34:14
tunde yazdı:
mdack yazdı:
tunde yazdı: Branşa göre mi değerimiz var?

Sen zoro yu boşver.
ben de bu soruyu bu başlık altında cevap vermeye değer bulmuyorum , ayrıca bir tıp doktoru olarak hala bunu soruyorsan zaten anlatsam da anlamayacaksındır .

#3452990  gönderen tunde
 31.01.2016 - 00:46:52
mdack yazdı:
tunde yazdı:
mdack yazdı:onu bana değil zoro ya soracan , ben ne branş ne de mesleğe göre seviye belirlemedim . zaten yazdığında en baştan mantıksal ilişki yoktu , tıp dışı olmasından bahsedip seviyeye bağladı .
Sen zoro yu boşver.
ben de bu soruyu bu başlık altında cevap vermeye değer bulmuyorum , ayrıca bir tıp doktoru olarak hala bunu soruyorsan zaten anlatsam da anlamayacaksındır .
Tıp doktoru olunca herkesten üstün mü oluyoruz yani. Biz bu ülkenin beynimiz yoksa.
Devir ye kürküm ye devri.
Topçuyu, popçuyu konuşur olduk.

Kolay gelsin size. Samimiyet herkse lazım. Keşke markette olsa da paket paket alabilsek.
Kullanıcı avatarı

#3453021  gönderen mdack
 31.01.2016 - 01:06:47
tunde yazdı: Tıp doktoru olunca herkesten üstün mü oluyoruz yani. Biz bu ülkenin beynimiz yoksa.
Devir ye kürküm ye devri.
Topçuyu, popçuyu konuşur olduk.

Kolay gelsin size. Samimiyet herkse lazım. Keşke markette olsa da paket paket alabilsek.
bu soruları bunları yazmış veya ima etmiş kişilere sor , bana neden soruyorsun ki . Ben tıbbın bazı bfranşlarının bazı larından daha zor olduğunu düşünüyorum muhtemelen pek çok doktor gibi !!!
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3453111  gönderen xeyder
 31.01.2016 - 02:21:19
Neden Kürtler Türklerle yasayabiliyor?

Çünkü Kürtler Türk okullarında okudu ve bisürü seylerini türkçe yaşadılar.. mesela ben hep Türk kadınlara aşık oldum. Hep türk illerinde okudum ve hep Türk dostlarım oldu... Bu yüzden ben ne kadar inkar etsem de kürt olduğum kadar Türk um de....o yüzden ben Türk illerinde yasayabiliyorum ve Türklerden destek isteyebiliyor ve gerektiğinde Türk dostlarıma destek ve yardım eli uzatiyorum...

Senin bi fikrin varsa ahlaklı bi insana yaraşır gibi Paylaş...belalti çalışma... ozsaygin olsun kendine... ahlak sadece milletin içinde olan bişey değildir... bi de papağan gibi benim laflarimi tekrar etme... çocuk gibi davranıp seviyeni iyice ortaya koyuyosun...nefretin içini çürütüyor içini... ya git askere adam öldür rahatla yada sivil hayatta kin ve nefret kusma....
Kullanıcı avatarı

#3453134  gönderen mdack
 31.01.2016 - 02:42:00
xeyder yazdı:Neden Kürtler Türklerle yasayabiliyor?

Çünkü Kürtler Türk okullarında okudu ve bisürü seylerini türkçe yaşadılar.. mesela ben hep Türk kadınlara aşık oldum. Hep türk illerinde okudum ve hep Türk dostlarım oldu... Bu yüzden ben ne kadar inkar etsem de kürt olduğum kadar Türk um de....o yüzden ben Türk illerinde yasayabiliyorum ve Türklerden destek isteyebiliyor ve gerektiğinde Türk dostlarıma destek ve yardım eli uzatiyorum...

Senin bi fikrin varsa ahlaklı bi insana yaraşır gibi Paylaş...belalti çalışma... ozsaygin olsun kendine... ahlak sadece milletin içinde olan bişey değildir... bi de papağan gibi benim laflarimi tekrar etme... çocuk gibi davranıp seviyeni iyice ortaya koyuyosun...nefretin içini çürütüyor içini... ya git askere adam öldür rahatla yada sivil hayatta kin ve nefret kusma....
Bravo itiraf geldi . Hepimiz biraz birbirimiziz zaten. Bir fikrim var birlikte yaşayamadığız apaçık ortada Türkiye yi istila etmeyi keserseniz Kürdistan talebiniz daha saygı ile karşılanır , en azından benim gibiler için. Yoksa patagonyada hatta güney kutbunda bile bir Kürdistan istemeyenler bana da zarar veriyor.

Kin nefret ithamında bulunan forumdaş siz hep sevgi pıtırcığısınız zaten demi. Ben Kürdistan a vize ile girip Kürt arkadaşlarımla kürt kahvesi içme hayalleri kuran biriyim hala kinden nefretten ne bahsediyosun , bu ülkeyi vatanı bilen bu bayrağı bayrağı bilen bu marşı marşı bilen zenciyle bile meselem yokken sizle niye olsun .

#3453216  gönderen xeyder
 31.01.2016 - 04:25:51
mdack yazdı:
xeyder yazdı:Neden Kürtler Türklerle yasayabiliyor?

Bravo itiraf geldi . Hepimiz biraz birbirimiziz zaten. Bir fikrim var birlikte yaşayamadığız apaçık ortada Türkiye yi istila etmeyi keserseniz Kürdistan talebiniz daha saygı ile karşılanır , en azından benim gibiler için. Yoksa patagonyada hatta güney kutbunda bile bir Kürdistan istemeyenler bana da zarar veriyor.

Kin nefret ithamında bulunan forumdaş siz hep sevgi pıtırcığısınız zaten demi. Ben Kürdistan a vize ile girip Kürt arkadaşlarımla kürt kahvesi içme hayalleri kuran biriyim hala kinden nefretten ne bahsediyosun , bu ülkeyi vatanı bilen bu bayrağı bayrağı bilen bu marşı marşı bilen zenciyle bile meselem yokken sizle niye olsun .

Kurdistan talebi değil özgürlük ve esitlik talebidir... ezici çoğunluğuna sahibiz zaten şuan... kalan az kısmı için uğraşıyoruz...ama ne yazık ki her yer kan revan...

Bu şiddet ve fitneyi bitirmek için zerre kadar gücü olup bunu kullanmayan her kim varsa allah onun belasını versin...

#3453217  gönderen xeyder
 31.01.2016 - 04:26:46
Bu benim son sözüm olsun bu konuda tus çalışmam gerekiyor çok tembellik ettim
Kullanıcı avatarı

Re:

#3453222  gönderen mdack
 31.01.2016 - 04:50:10
Ülkenin adı Türkiye bayrağı Türk bayrağı iken sizin anladığınız anlamda bir eşitlik namümkün , bizimle eşit olmanızın yolu bizden biri olmanız , bunları değistirsek ortada bir Türkiye bırakmamış olacaksınız , elektrik faturasını ödediğim insanlar için aldığımız riske bakın !
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3453224  gönderen drahmetburak
 31.01.2016 - 04:52:51
mdack yazdı:
xeyder yazdı:
mdack yazdı: Bu dediğin doğru olsaydı , her başı sıkışınca Kürtler bize gelmezdi , mis gibi barzo devletini kurdular kuzey ırakta oraya kaçsanız ya !!! niye düşmanınıza sığınıyorsunuz ? ben bana düşman insanların içine içine girmem .

bir hakaret göremedim mesajda barzo neden hakaret olsun gurur duyun barzaninizle , mantıklı tek bir mesaj yazamayacak fikri seviyedesin.

Son derece mantıklı bir soru var ortada cevap veremediğiniz , dediğiniz doğru olsaydı bu tarafa gelmezdiniz , Arnavutlar Kosova dan belgrad a kaçmadı Boşnaklar Sırpların yanında huzur bulmadı ama siz izmir e mersine istanbula vs vs ye geliyorsanız demek ki dediğin doğru değil yada mazoşist falansınız .
güney osetya ve abhazya gürcistandan ayrıldı. kırım ukraynadan ayrılıp rusyaya katıldı.finlandiya rusyadan ayrıldı. sscb dağıldı. bunlar yakın tarihte oldu.öyle büyük savaşlarda olmadı. mardinde zorunlu hizmet yaptım doğma büyüme diyarbakır çüngüşlü bir türkmenim.yukardakinin dediği gibi bende hep kürt kızlarına aşık oldum, arkadaşlarım hep kürt oldu. son 10 yılda keskin dönüşümlerine şahit oldum. zamanında kuzey ıraktaki ve suriyedeki türkmenlerle kürtler değştirilseydi ki bu trakyada yapıldı şu an bu halde olmazdık . artık yapacak çok seçeneğimiz kalmadı.. cizrenin bodrumunda sıkıştırılmış 30 kişi bbc ye haber olabiliyor.

özerklik zaman kaybından başka bir şey değil bu iki halk birarada yaşayamıyor artık. vakit geç olmadan buna bir çare olmalı.suriyedeki 3.5 milyon türkmen , türkiyeye senin benim olduğumdan daha bağlı antep kilis ve urfa birecik sınır hattının karşısına özerk bir bölge olarak yerleştirilip daha sonra türkiye bağlanmayı seçeceklerdir.. bu adamlar bu ülke içim gözü kapalı ölebilecek kişiler zira benimde akrabalarım olduğu için yakinen tanıyorum.

tanıdığım kürtlerin tamamı politize olmuş durumda .inan türkiye herhangi bir ülkeyle savaşa girse ellerinde hançer arkamızdan vurmayı bekliyorlar.