Pazar , Ağustos 18 2019
YouTube,Metacafe,Rapidshare vs vs vs,tüm videolarınızı burada paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

#3452071  gönderen sliding
 30.01.2016 - 01:12:07
ZZORO yazdı:
sliding yazdı:Ne kadar çok hain var bu memlekette.. Adamlar utanmadan bir de bu devletin ekmeğini yiyorlar.Asker içeri alınırkende bu memlekette bir grup TÜRK ün orduya sadakati şerefidir diyordu, Güneydoğu'da karakollar kapatılırkende her yerde Karakollar kapatılsa da Ülkü Ocakları açıktır deniyordu. Birileri dik eğilmedi bükülmedi. Hainlerin belki bu zoruna gidiyordur.Ama vakti gelecek, Işıd ı rahmetle anacaklar.Sultan II. Mahmud un dediği gibi KILIÇ KININDAN ÇIKMADIKÇA İT SÜRÜSÜ DAĞILMAZ..İnşallah kılıç kınından çıkacak artık.O zaman göreceğim ben bu hainleri ve sempatizanlarını...
Doktor olmayanı almayın bu siteye, seviyeyi yerin dibine sokanları var çünkü
birader sana laf etmeyeyim diyorum ama illa gel bana laf at diyosun.. Biliyorum varlığımız bile siz gibiler için rahatsızlık sebebi , korkarım sayılarımız çok ve her geçen gün çoğalıyoruz, ve malasef doktorum :) seviye konusuna gelince sadece gülüyorum :)
Kullanıcı avatarı

#3452089  gönderen tbputgm
 30.01.2016 - 01:22:19
ZZORO yazdı:
sliding yazdı:Ne kadar çok hain var bu memlekette.. Adamlar utanmadan bir de bu devletin ekmeğini yiyorlar.Asker içeri alınırkende bu memlekette bir grup TÜRK ün orduya sadakati şerefidir diyordu, Güneydoğu'da karakollar kapatılırkende her yerde Karakollar kapatılsa da Ülkü Ocakları açıktır deniyordu. Birileri dik eğilmedi bükülmedi. Hainlerin belki bu zoruna gidiyordur.Ama vakti gelecek, Işıd ı rahmetle anacaklar.Sultan II. Mahmud un dediği gibi KILIÇ KININDAN ÇIKMADIKÇA İT SÜRÜSÜ DAĞILMAZ..İnşallah kılıç kınından çıkacak artık.O zaman göreceğim ben bu hainleri ve sempatizanlarını...
Hem asker hem doktor olanlar da var..onlara Söylemek istediğiniz birsey var mı? Hangi konudan rahatsız oldunuz?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3452180  gönderen mdack
 30.01.2016 - 02:14:36
ZZORO yazdı:
baya testisli bir branşta hekimdir kendisi.

#3452235  gönderen ZZORO
 30.01.2016 - 02:55:03
mdack yazdı:
ZZORO yazdı:
Sanırım bu daha vahim...

#3452246  gönderen ZZORO
 30.01.2016 - 03:11:52
tbputgm yazdı:
ZZORO yazdı:
Hem asker hem doktor olanlar da var..onlara Söylemek istediğiniz birsey var mı? Hangi konudan rahatsız oldunuz?
Size birşey demiyorum çünkü samimiyetinize inanıyorum ve keşke gerçekler sizin düşündüğünüz gibi olsaydı. Neyse uzatmanın bir anlamı yok. Ne desem para etmeyecek zaten. En iyisi bir daha yazmamak

Re:

#3452251  gönderen mp007
 30.01.2016 - 03:28:12
majezik yazdı:baskı var diyorlar.sanırsınız tek çocuk kuralı,devlet kademesine girememe,vergi arttırımı,sağlık hizmetlerinden yararlanamama,sosyal yardımlaşma fonundan yardım alamama,tatil merkezlerine alınmama v.b. birşey var.Düğünlerde taktığınız altınlar kimde var?
Allah'tan bu vatanda kardeşliğimizi koruyan kitle daha büyük.kobaniden toplama terörist bozuntularına destek vermeyen kürt halkı var karşınızda.en büyük kuyruk acısı da bu pkk sempatizanlarının.

Hocam gdogu ve dogunun nufus yapısını son 30 yılda hem baskıyla degistirdiler hem de pkk sempatizanı olmayanları göçe zorladılar zorlamaya devam da ediyorlar. En alçak saldırıları yapıp karşılık olarak devleti suçlayan aşşağılık bir terör örgütü var karşımızda.80lerde 90larda haraç alamadıkları köyleri basıp insanları katlederken bugün insanların kulaklarına devlet yaptı masalını üflüyorlar. Pekçok emperyalist devletten destek alıp emperyalizmin maşalıgını yaparken Biji Obama sloganına da bayılıyorlar.Çözüm belli; terörün sosyoekonomik yapısına yönelik kalkınma hamlesi başlatıp , terörle müzakere değil mücadele etmek...

#3452336  gönderen jackkal
 30.01.2016 - 12:04:15
Ülke de kürtlere karşı devlet baskısı var algısı oluşturmaya çalışan arkadaşlar size tavsiyem o kapalı gözlerinizi eleştirdiğiniz faşist fikirlerle dolmuş kafa yapınızı değiştirmeniz ve etrafınızda olup bitenlere tarafsız gözle bakmanız.Bu ülkede kürt vatandaşlar doktor mühendis eczacı avukat vs. olabiliyor mu?olurken kürt olduğu için bir engelle karşılaşıyor mu?bu ülkede kürt vatandaşlar bürokrat milletvekili bakan hatta başbakan olabiliyor mu?kürtlere baskı neden sadece ülkenin belirli noktalarında mevcut yoksa sizin tabirinizle baskı olmayan noktalar işbirlikçi mi?Devletin atadığı memuru kabul etmeyen kendi kafasına göre sorumlular atayan vergiler belirleyen ve bunları silah zoruyla yapan bir örgüte nasıl müdahale etmesini bekliyorsunuz?Haklar özgürlükler diyorsunuz da bu ülkede sırf kürt olduğu için bir vatandaşın yapamadığı elde edemediği bir şey var mı?Boşuna devlet katliam yapıyor diye sızlanmayın devlet kendisini hedef alan unsurları tabi ki yok eder ve etmeye devam edecektir.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3452462  gönderen mdack
 30.01.2016 - 15:34:30
Ellerinde bixiler düşüyor skorskiler
Ellerinde dockalar (bir çeşit otomatik silah sanırım ) düşüyor tüm kobralar

Mülütürüzm nidir bülür müsünüz.... faşikleeeyyyy

Buyrun efendim istanbul Üniversitesi, Nevruz ne masum bir bahar bayramı aslında dimi
En son mdack tarafından 30.01.2016 - 15:49:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3452473  gönderen mdack
 30.01.2016 - 15:48:10
mp007 yazdı:
majezik yazdı:baskı var diyorlar.sanırsınız tek çocuk kuralı,devlet kademesine girememe,vergi arttırımı,sağlık hizmetlerinden yararlanamama,sosyal yardımlaşma fonundan yardım alamama,tatil merkezlerine alınmama v.b. birşey var.Düğünlerde taktığınız altınlar kimde var?
Allah'tan bu vatanda kardeşliğimizi koruyan kitle daha büyük.kobaniden toplama terörist bozuntularına destek vermeyen kürt halkı var karşınızda.en büyük kuyruk acısı da bu pkk sempatizanlarının.

Hocam gdogu ve dogunun nufus yapısını son 30 yılda hem baskıyla degistirdiler hem de pkk sempatizanı olmayanları göçe zorladılar zorlamaya devam da ediyorlar. En alçak saldırıları yapıp karşılık olarak devleti suçlayan aşşağılık bir terör örgütü var karşımızda.80lerde 90larda haraç alamadıkları köyleri basıp insanları katlederken bugün insanların kulaklarına devlet yaptı masalını üflüyorlar. Pekçok emperyalist devletten destek alıp emperyalizmin maşalıgını yaparken Biji Obama sloganına da bayılıyorlar.Çözüm belli; terörün sosyoekonomik yapısına yönelik kalkınma hamlesi başlatıp , terörle müzakere değil mücadele etmek...
Rojava da PYD etnik temizlik yapıyor raporları gelince adamlar yıllar yılı ekmeğini yediği AF (Amnesty Foundation ) yi beğenmez oldular . 10 ar 10 ar doğurup Çukurovayı Kürtleştirme Akdeniz'e açılma hayallerini Kürtçü sitelerinde yazıyorlar Selo kendi ağız ile itiraf etti iki yıl önce Kürtler Lazkiyeye erişirse önemli bir sorunu çözülmüş olur diye. Eğitim durumu ilk okul terk bir halk iphone üretecek değil heralde ya dünya piyasasına petrol arz edecek , adamlara Akdeniz limanı lazım , Lazkiye ye göz dikmiş adamlar mevzi kaybedince nasılda zırıl zırıl ağladı gördük Rojava da katliam var paylaşımları ile doldu sosyal medya , Rojavada etnik temizlik var , Rojava da göstericilerin üzerine ateş açıldı, Rojavada PYD ilk iş olarak kendine muhalif Kürtleri sürdü paylaşımları gördük mü , hayır tabiki. Doğuda güneydoğuda kendilerinden olmayan Kürt bile bırakmamaya yeminli adamlar .

#3452502  gönderen xeyder
 30.01.2016 - 16:40:25
Eee pyd böyle...kürtlerin yarısı akp li onların hiç bir hakkı da verilmiş değil... yani pyd gitse başka bişey gelse yine aynı... Türklerde kürt düşmanlığı var ve bahane bulması kolay oluyor..😀😀

Re:

#3452513  gönderen mp007
 30.01.2016 - 17:02:08
mdack yazdı:
mp007 yazdı:

Rojava da PYD etnik temizlik yapıyor raporları gelince adamlar yıllar yılı ekmeğini yediği AF (Amnesty Foundation ) yi beğenmez oldular . 10 ar 10 ar doğurup Çukurovayı Kürtleştirme Akdeniz'e açılma hayallerini Kürtçü sitelerinde yazıyorlar Selo kendi ağız ile itiraf etti iki yıl önce Kürtler Lazkiyeye erişirse önemli bir sorunu çözülmüş olur diye. Eğitim durumu ilk okul terk bir halk iphone üretecek değil heralde ya dünya piyasasına petrol arz edecek , adamlara Akdeniz limanı lazım , Lazkiye ye göz dikmiş adamlar mevzi kaybedince nasılda zırıl zırıl ağladı gördük Rojava da katliam var paylaşımları ile doldu sosyal medya , Rojavada etnik temizlik var , Rojava da göstericilerin üzerine ateş açıldı, Rojavada PYD ilk iş olarak kendine muhalif Kürtleri sürdü paylaşımları gördük mü , hayır tabiki. Doğuda güneydoğuda kendilerinden olmayan Kürt bile bırakmamaya yeminli adamlar .
Doguda , gdoguda Turk de kalmadı hocam. 30 sene once Turkmen şehri Diyarbakır olarak geçen Diayrbakır , BOP'ta Kurdistanın baskenti gosterilince Amed oldu 30 senede. Doguda onceden pek cok ilde Turk nufusu hakimken baskıyla ve nufus artisiyla zihinlerde Kurdistan olusturdular. Kars Ardahan Iģdır Ağrı Muş Van vs vs... Nufus yapısının 30 senelik surec icerisinde ibretlik degisimini araştırınız. 10 senedir Kerkuk Musul Erbilde yaptıklarını, bugün Kuzey Suriye'de ABD ve Rusya'dan aldıkları silahlarla yaptıklarını Turkiye'de de yaptılar.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3452568  gönderen mdack
 30.01.2016 - 18:25:01
mp007 yazdı:
mdack yazdı:
mp007 yazdı:
Doguda , gdoguda Turk de kalmadı hocam. 30 sene once Turkmen şehri Diyarbakır olarak geçen Diayrbakır , BOP'ta Kurdistanın baskenti gosterilince Amed oldu 30 senede. Doguda onceden pek cok ilde Turk nufusu hakimken baskıyla ve nufus artisiyla zihinlerde Kurdistan olusturdular. Kars Ardahan Iģdır Ağrı Muş Van vs vs... Nufus yapısının 30 senelik surec icerisinde ibretlik degisimini araştırınız. 10 senedir Kerkuk Musul Erbilde yaptıklarını, bugün Kuzey Suriye'de ABD ve Rusya'dan aldıkları silahlarla yaptıklarını Turkiye'de de yaptılar.

Şurada arabın almana söylediğini adamlar için için bize söylüyor. Sorsan insan gibi yaşamak istiyoruz derler ama kadınlarına fabrika gibi davranmaktan asla vaz geçmezler.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3452603  gönderen tunde
 30.01.2016 - 19:15:15
mdack yazdı:
ZZORO yazdı:
Branşa göre mi değerimiz var?
Hangi branşta bu kişi?:)

Temelci olsak dr olamayacak mıyız mesela :)
Kullanıcı avatarı

#3452740  gönderen mdack
 30.01.2016 - 21:49:49
xeyder yazdı:Eee pyd böyle...kürtlerin yarısı akp li onların hiç bir hakkı da verilmiş değil... yani pyd gitse başka bişey gelse yine aynı... Türklerde kürt düşmanlığı var ve bahane bulması kolay oluyor..😀😀
Bu dediğin doğru olsaydı , her başı sıkışınca Kürtler bize gelmezdi , mis gibi barzo devletini kurdular kuzey ırakta oraya kaçsanız ya !!! niye düşmanınıza sığınıyorsunuz ? ben bana düşman insanların içine içine girmem .
Kullanıcı avatarı

#3452747  gönderen mdack
 30.01.2016 - 21:54:20
tunde yazdı:
mdack yazdı:
ZZORO yazdı: Doktor olmayanı almayın bu siteye, seviyeyi yerin dibine sokanları var çünkü
Branşa göre mi değerimiz var?
Hangi branşta bu kişi?:)

Temelci olsak dr olamayacak mıyız mesela :)
onu bana değil zoro ya soracan , ben ne branş ne de mesleğe göre seviye belirlemedim . zaten yazdığında en baştan mantıksal ilişki yoktu , tıp dışı olmasından bahsedip seviyeye bağladı .
Ha bana sorarsan gerçekten tıbbın bazı branşları bazı larından daha testislidir ( evet ataerkilim )