Pazar , Aralık 8 2019
YouTube,Metacafe,Rapidshare vs vs vs,tüm videolarınızı burada paylaşabilirsiniz...

#3451477  gönderen xeyder
 29.01.2016 - 14:26:15
hekimeyavrum yazdı:
xeyder yazdı:Pkk bahanesiyle Kürt kıyımi başlamış bu yüzden kurtlerin hepsi silahlaniyor cunku kendini güvende hissetmiyor... gidin pkk ile savaşın arkadaş... masum kurt halkına zulmetmeyin... hem asker selamcilari hem pkk muridleri...
şehit veren kürt ailelerimiz de var,polise molotof atan ...lar da.siz tarafınızı belli ettikten sonra canınızı sıkmayın.masum kürt halkından canımdan çok sevdiğim arkadaşlarım da var benm,farklarını biliyoruz şükür,canlı bomba olup sivilleri çocukları katleden bir zihniyeti masumların arasına koyamayız .kürtlerin hepsi değil,pkklılar silahlanıyor,karıştırmayın.
i

Ben tarafım mazlum Kürt halkının yanidir... Devlet de pkk de zulmediyor
Kullanıcı avatarı

#3451485  gönderen dr_samsa
 29.01.2016 - 14:45:41
xeyder yazdı:
hekimeyavrum yazdı:
xeyder yazdı:Pkk bahanesiyle Kürt kıyımi başlamış bu yüzden kurtlerin hepsi silahlaniyor cunku kendini güvende hissetmiyor... gidin pkk ile savaşın arkadaş... masum kurt halkına zulmetmeyin... hem asker selamcilari hem pkk muridleri...
şehit veren kürt ailelerimiz de var,polise molotof atan ...lar da.siz tarafınızı belli ettikten sonra canınızı sıkmayın.masum kürt halkından canımdan çok sevdiğim arkadaşlarım da var benm,farklarını biliyoruz şükür,canlı bomba olup sivilleri çocukları katleden bir zihniyeti masumların arasına koyamayız .kürtlerin hepsi değil,pkklılar silahlanıyor,karıştırmayın.
i

bu ülkede zenginler ve siyasetçiler hariç hemen herkes mazlumdur.tarafımız tüm mazlumlar olmalı.sen cadde bostanda nişantaşında vs şehit tabutu veya öldürülen çocuk gördün mü?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3451497  gönderen tbputgm
 29.01.2016 - 15:11:59
xeyder yazdı:
hekimeyavrum yazdı:
i

Devlet kime/neye zulmediyormuş bir de hele..
Kullanıcı avatarı

#3451508  gönderen mhurkan
 29.01.2016 - 15:32:32
dr-Lin yazdı:toprak butunlugu ,vatan birliği adina asimile yapılır yapmayan devlet ornegi gösterin bana.

burasi TURKİYE arkadasim.....zoruna mi gitti...defol git tutan yok..
haaa gitmiyor yuzsuzluk yapıyor, seni pispislayanlardan aldigin gazla serefli turk askerine dil uzatacaksan da o diller böyle kesilir de susturulur da...hadi canim benim hadiii .....
Yürü be koçum kim tutar seni.... :roll:
Kullanıcı avatarı

#3451540  gönderen rosebud
 29.01.2016 - 16:11:04
xeyder yazdı:
hekimeyavrum yazdı:
i

ya bi yürü git...umarım öldüğünde de yerin o leşlerin yanı olur...

#3451542  gönderen natoz
 29.01.2016 - 16:16:29
xeyder yazdı:
hekimeyavrum yazdı:
i

Vay içimizde ne hainler varmış...

#3451548  gönderen natoz
 29.01.2016 - 16:25:59
[quote:="xeyder"]Madem senin ilin senin ilcendir neden adını degistiriyosun...?
😁😁
İmparator Osmanlı ejdadin niye şehirlerin adını değiştirmedi. ?

Demekki ikinizinkinden birinin değil... hangi ülkede ülkenin yarısının ismi değiştirilmiştir ki...

Amed tir diyarbakir in adı... [/quote:]

Amed değil Amid, Zazaca Sük. Adını değiştiren Osmanlı değil Araplar Diyarbakır. E sen Asurları Ata olarak görürsen fazla hayal ediyorsun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3451550  gönderen majezik
 29.01.2016 - 16:28:42
baskı var diyorlar.sanırsınız tek çocuk kuralı,devlet kademesine girememe,vergi arttırımı,sağlık hizmetlerinden yararlanamama,sosyal yardımlaşma fonundan yardım alamama,tatil merkezlerine alınmama v.b. birşey var.Düğünlerde taktığınız altınlar kimde var?
Allah'tan bu vatanda kardeşliğimizi koruyan kitle daha büyük.kobaniden toplama terörist bozuntularına destek vermeyen kürt halkı var karşınızda.en büyük kuyruk acısı da bu pkk sempatizanlarının.
siz baskı görmemişsiniz...pkk sempatizanlığı yaptığı kanıtlananları memuriyetten atmak lazım(isterse prof olsun).

Re:

#3451551  gönderen natoz
 29.01.2016 - 16:32:07
majezik yazdı:baskı var diyorlar.sanırsınız tek çocuk kuralı,devlet kademesine girememe,vergi arttırımı,sağlık hizmetlerinden yararlanamama,sosyal yardımlaşma fonundan yardım alamama,tatil merkezlerine alınmama v.b. birşey var.Düğünlerde taktığınız altınlar kimde var?
Allah'tan bu vatanda kardeşliğimizi koruyan kitle daha büyük.kobaniden toplama terörist bozuntularına destek vermeyen kürt halkı var karşınızda.en büyük kuyruk acısı da bu pkk sempatizanlarının.
siz baskı görmemişsiniz...pkk sempatizanlığı yaptığı kanıtlananları memuriyetten atmak lazım(isterse prof olsun).
+1

Re:

#3451556  gönderen tutancomeon
 29.01.2016 - 16:36:07
majezik yazdı:baskı var diyorlar.sanırsınız tek çocuk kuralı,devlet kademesine girememe,vergi arttırımı,sağlık hizmetlerinden yararlanamama,sosyal yardımlaşma fonundan yardım alamama,tatil merkezlerine alınmama v.b. birşey var.Düğünlerde taktığınız altınlar kimde var?
ağzına sağlık hocam. zaten devlet bunları yapmış olsa şimdi terör belası olmazdı başımızda, bu kadar başıboş kaldıklarından oldu, adamlar onun bunun gazıyla hain olup çıktılar. ve artık hainliklerini gurur duyarak açık açık haykırmaya başladılar adam pkklı olmayı marifet sanıyor. her yerde varlar malesef.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3451567  gönderen edwardroll
 29.01.2016 - 16:47:17
Ya sev ya terketçi tayfa iş başında. Sıradan kıraathane ağızından farklı bişey söyleme gayreti yok ki.
Ne demişti Albay Mehmet Alkan : "Dün barış diyenler bugün neden sonuna kadar savaş diyor?"
Beyaz futbol izlemekle anlaşılmaz bu işler. Biraz gazete kitap falan kurcalamak lazım.

#3451581  gönderen xeyder
 29.01.2016 - 16:57:53
Sizin seviyenize inemem... gariban insanciklar...
P.s:bana hakaret eden ahlaksizlara toplu cevabimdir
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3451584  gönderen rosebud
 29.01.2016 - 17:01:13
xeyder yazdı:Sizin seviyenize inemem... gariban insanciklar...
P.s:bana hakaret eden ahlaksizlara toplu cevabimdir
herkes kendine olanı söylermiş...sen ahlaksızları savunmaya devam ettiğin sürece aynı tepkiyi yine alırsın...kimseni kürtlere bişey dediği yok, hainleri savunma yeter...
Kullanıcı avatarı

#3451935  gönderen sliding
 29.01.2016 - 23:51:04
Ne kadar çok hain var bu memlekette.. Adamlar utanmadan bir de bu devletin ekmeğini yiyorlar.Asker içeri alınırkende bu memlekette bir grup TÜRK ün orduya sadakati şerefidir diyordu, Güneydoğu'da karakollar kapatılırkende her yerde Karakollar kapatılsa da Ülkü Ocakları açıktır deniyordu. Birileri dik eğilmedi bükülmedi. Hainlerin belki bu zoruna gidiyordur.Ama vakti gelecek, Işıd ı rahmetle anacaklar.Sultan II. Mahmud un dediği gibi KILIÇ KININDAN ÇIKMADIKÇA İT SÜRÜSÜ DAĞILMAZ..İnşallah kılıç kınından çıkacak artık.O zaman göreceğim ben bu hainleri ve sempatizanlarını...

#3452050  gönderen ZZORO
 30.01.2016 - 00:58:40
sliding yazdı:Ne kadar çok hain var bu memlekette.. Adamlar utanmadan bir de bu devletin ekmeğini yiyorlar.Asker içeri alınırkende bu memlekette bir grup TÜRK ün orduya sadakati şerefidir diyordu, Güneydoğu'da karakollar kapatılırkende her yerde Karakollar kapatılsa da Ülkü Ocakları açıktır deniyordu. Birileri dik eğilmedi bükülmedi. Hainlerin belki bu zoruna gidiyordur.Ama vakti gelecek, Işıd ı rahmetle anacaklar.Sultan II. Mahmud un dediği gibi KILIÇ KININDAN ÇIKMADIKÇA İT SÜRÜSÜ DAĞILMAZ..İnşallah kılıç kınından çıkacak artık.O zaman göreceğim ben bu hainleri ve sempatizanlarını...
Doktor olmayanı almayın bu siteye, seviyeyi yerin dibine sokanları var çünkü