Cumartesi , Aralık 7 2019
YouTube,Metacafe,Rapidshare vs vs vs,tüm videolarınızı burada paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
messi26 yazdı:
vitoandolini yazdı:
en güzel cevap bu olmuş.ferrarisinden de cizredeki gariban çocuklara asker selamı yollasın
Cizredeki gariban çocukları önce eline silah alıp,hendek kazan,barikat kuran pekekeli abileri ablaları düşünmeli bence
cizredeki gariban çocuklar derken askeri polisi ve suçsuz çocukları kasdetmiştim ben.ferrarilere binip lüks şatafat içinde yaşayıp asker polis selamı vermelerle ahmet kayaya çatal bıçak atmalarla vs. vatanperverlik taslayan pislliklerle o bahsettğin abiler çok da farklı değil.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3451022  gönderen vitoandolini
 29.01.2016 - 00:38:27
natoz yazdı:
drela64 yazdı:En azından tarafını belli etmiş
Tebrik ederim,hainlik yapmaktansa bedelli askerlik yapsın varsın. ...
+1
kimse bedelli yapmasına laf söylemiyor zaten.bedelli yapıp da asker selamı şovenizmi iğrenç oluyor ki zaytung iyi yerleştirmiş.gıyabında aynı zihniyetteki herkese yapıştırmışlar o güzel cevabı.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3451038  gönderen the_dr
 29.01.2016 - 00:55:57
bu kadar şehit verirken her gün keyfine bakan, rutin yaşantısına devam eden , maç keyfi için stada gidip "şehitler ölmez , vatan bölünmez" sloganı atan vatandaş da kusura bakmasın samimi değildir. yaptığı vicdan mastürbasyonudur , populizmdir. semih'i de samimi bulmuyorum bu doğrultuda.

Re:

#3451059  gönderen tutancomeon
 29.01.2016 - 01:17:37
maç boyunca amed -ne demekse artık- takımının taraftarları pkk tezahüratları yapmışlar. futbolcular da son dakikada golü atınca onlara tepki vermişler burada semihin askerlik yapmaması değil mesele o hainlere askerimizi polisimizi devletin gücünü hatırlatmak. hoş kahramanlarımız cizrede surda hakkaride gayet iyi hatırlatıyorlar ama semih de doğru olanı yapmış.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3451062  gönderen hekimeyavrum
 29.01.2016 - 01:24:54
aynen!bedellliden ziyade görmemiz gereken maçta yapılan terör örgütü sempatizanlığı.karıştırmayın.
Kullanıcı avatarı

#3451064  gönderen sliding
 29.01.2016 - 01:27:05
zaytung acaba bu devletin okullarında okuyup, devlet sayesinde adam olduklarını sanan ve bu devletin ekmeğini yiyip sonrasında terörist seviciliği yapan aşağılık doktorları da haber yapar mı dersiniz? Maçta baştan sona kadar terör örgütü tezahuratı yapanlara tepkidir o hareket, semihin bedelli yapması ile ne alakası var. Semih in verdiği mesaj önemli...Esas düşünülmesi gereken bu ülkenin bir bölümünde yaşayanların bu ülkenin askerinin selamından neden rahatsızlık duyduklarıdır semihin bedellisi değil...Ayrıca kudursanızda orası amed değil Diyarbakır....
Kullanıcı avatarı

#3451078  gönderen the_dr
 29.01.2016 - 01:45:29
sliding yazdı:zaytung acaba bu devletin okullarında okuyup, devlet sayesinde adam olduklarını sanan ve bu devletin ekmeğini yiyip sonrasında terörist seviciliği yapan aşağılık doktorları da haber yapar mı dersiniz? Maçta baştan sona kadar terör örgütü tezahuratı yapanlara tepkidir o hareket, semihin bedelli yapması ile ne alakası var. Semih in verdiği mesaj önemli...Esas düşünülmesi gereken bu ülkenin bir bölümünde yaşayanların bu ülkenin askerinin selamından neden rahatsızlık duyduklarıdır semihin bedellisi değil...Ayrıca kudursanızda orası amed değil Diyarbakır....
zaytunga yönelik yazdıgınız için üstüme alındım o yüzden bir şeyler yazmak istiyorum yanlış anlaşılmamak adına.

inşallah sıra onlara da gelecek , terör yandaşlığı yapan tüm memurları bırak görevden atmayı bana kalsa ben vatandaşlıktan bile çıkartırım.

diyarbakırın bizans zamanındaki ismi asla amed olmamıştır , amid tir. amed kelimesi diyarbakır tarihinde geçmez. uydurulup öne sürülen bir kelime , federasyonun onay vererek saçmaladığı bir konudur.

benim takıldığım nokta insanların şovenistliğe soyunmasıdır. vatansever geçiniyoruz , ama o sahada şehitler ölmez, vatan bölünmez sloganı atan esnaf yarın vergi kaçıracak, aile hekimi 4-5 gün çalışıp 1 ay parasını alacak , eczacısı illegal vurgunlar yapacak, futbolcusu milyonlar kazanıp kazancını az gösterecek. ben sadece bu vatanseverliği samimi bulmadıgımı belirttim. zaytung haberini o maksatla paylaştım . yoksa hep beraber terör yandaşlarına dümdüz gidebiliz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3451101  gönderen tbputgm
 29.01.2016 - 02:02:43
vitoandolini yazdı:
natoz yazdı:
+1
kimse bedelli yapmasına laf söylemiyor zaten.bedelli yapıp da asker selamı şovenizmi iğrenç oluyor ki zaytung iyi yerleştirmiş.gıyabında aynı zihniyetteki herkese yapıştırmışlar o güzel cevabı.
Şovenizm ile ilgisi yok.Oradaki askerlerimiz,güvenlik güçlerimiz orada zor şartlarda görevlerini yaparken kendilerine gösterilen,Gönderilen en ufak bir destekten bile büyük mutluluk duyup motive olmaktadırlar.Bunu Şovenizm olarak değerlendirmek yanlış.Maçı izlemedim eğer maç sırasında terör örgütüne yönelik tezahüratlar olmuşsa Semih Şentürk o tezahüratı yapanlara da güzel bir cevap vermiş.
Kullanıcı avatarı

#3451109  gönderen sliding
 29.01.2016 - 02:10:36
the_dr yazdı:
sliding yazdı:zaytung acaba bu devletin okullarında okuyup, devlet sayesinde adam olduklarını sanan ve bu devletin ekmeğini yiyip sonrasında terörist seviciliği yapan aşağılık doktorları da haber yapar mı dersiniz? Maçta baştan sona kadar terör örgütü tezahuratı yapanlara tepkidir o hareket, semihin bedelli yapması ile ne alakası var. Semih in verdiği mesaj önemli...Esas düşünülmesi gereken bu ülkenin bir bölümünde yaşayanların bu ülkenin askerinin selamından neden rahatsızlık duyduklarıdır semihin bedellisi değil...Ayrıca kudursanızda orası amed değil Diyarbakır....
zaytunga yönelik yazdıgınız için üstüme alındım o yüzden bir şeyler yazmak istiyorum yanlış anlaşılmamak adına.

inşallah sıra onlara da gelecek , terör yandaşlığı yapan tüm memurları bırak görevden atmayı bana kalsa ben vatandaşlıktan bile çıkartırım.

diyarbakırın bizans zamanındaki ismi asla amed olmamıştır , amid tir. amed kelimesi diyarbakır tarihinde geçmez. uydurulup öne sürülen bir kelime , federasyonun onay vererek saçmaladığı bir konudur.

benim takıldığım nokta insanların şovenistliğe soyunmasıdır. vatansever geçiniyoruz , ama o sahada şehitler ölmez, vatan bölünmez sloganı atan esnaf yarın vergi kaçıracak, aile hekimi 4-5 gün çalışıp 1 ay parasını alacak , eczacısı illegal vurgunlar yapacak, futbolcusu milyonlar kazanıp kazancını az gösterecek. ben sadece bu vatanseverliği samimi bulmadıgımı belirttim. zaytung haberini o maksatla paylaştım . yoksa hep beraber terör yandaşlarına dümdüz gidebiliz.
Açıklama için teşekkür ederim hocam.. Söylediklerine katılmamak elde değil...

#3451197  gönderen ZZORO
 29.01.2016 - 03:07:54
Maçı izledinizmi ki baştan sona kadar tezahürat vardı diyorsunuz. Terör örgütü tezahüratı yapılmışsa polis bunu tespit edip yapanları yakalar zaten, ki ben herhangi bir tutuklama olayını da duymadım. Asker selamı kimsenin zoruna gitmez. Mesele zoruna gitsin diye asker selamının yapılmasıdır. Böyle başlıklar açarak insanlara hakaret etmek için adeta pusuda bekliyorsunuz, yapmayın. Böyle yaparak çok sevdiğinizi düşündüğünüz ülkenize herhangi bir faydanız olmuyor. Milliyetçilik bir bağımlılıktır. Zevk verir. Dopamin deşarjı yapar. İnsana kendini değerli hissettirir. Hayatındaki diğer aksaklıkları unutturur. Geniş düşünmeyi önler. Vatan sevgisi, vatandaşlık bilinci ise bambaşka birşey. İlkinden ikincisine geçemediğimiz için hep bu kronik sorunlar.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3451212  gönderen edwardroll
 29.01.2016 - 03:18:18
Mevzu asker selamı değil. Mevzu orduya destek falan da değil. Fikirsiz topçunun birinin hareketiyle herkesin coşması. Yavan işe yaramaz idealsiz milliyetçilik mevzu. Tsk mensupları sahte delillerle tertiplerle içeri alınırken kimse asker selamı falan yapmıyodu sahalarda. Yarın başka akım popüler olur aynı fikirsizlik aynı gazla çalışan kafa yumruk kaldırır, başparmak kaldırır, kurt yapar kaldırır. Mevzu bu yancılık
Kullanıcı avatarı

#3451257  gönderen mdack
 29.01.2016 - 04:00:27
Etraf antimilitarist kılığına bürünmüş p.kk sempatizani ikiyüzlü aşağılık hewallerle dolu bir de millete vijdan kastırıyorlar . Meclise girip istiklal Marşı'nı okumayı ırkçı bir dayatma sayan herifler parti kongresinde sözleri kan ve Kürt dolu Ey Reqip Marşı'nı okuyorlar hep bir ağızdan.

Andımızın ilkokullardan kaldırılmasını isteyen barzo hayranlarının okullarına bir bakalım mı ?

Rahat , hazır ol ! Hep bir ağızdan

Mölütarizm nedir bülür müsünüz ?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3451267  gönderen xeyder
 29.01.2016 - 04:06:17
😀😀😀

Re:

#3451283  gönderen Zebeshgc
 29.01.2016 - 04:14:08
Acaba neden selam zorumuza gider
Mesela o selami verenler yıllarca iskence yapti ve hesap vermedi (5 nolu cezaevi cizre 1992 dlyarbakir 1993 )
Mesela o selami verenler 12 yaşında ki çocuğu 13 kurşunla öldürdü ve hesap vermedi (ugur kaymaz)
Mesela o selami verenler sirnakta uçakla 34 insani öldürdüler ve hesap vermediler (uludere)
Mesela o selami verenler bugunlerde cenazelerin 1 hafta sokaktan alinmasina izin vermiyor
Mesela o selami verenler cizrede 3 aylik bebek ölürken yilansn başını küçükken ezeceksin diyorlar
Mesela o selami verenler daha senin medyada görmediğin cok sey yapiyorlar diyicem ama nafile
Dmgezi de biz bu polisi bu medyayi boyle bilmezdik bize bunlar yapılıyorsa dogu da zamaninda neler yapılmıştır diyen insanlar su an medya ve diger kaynaklari nadil giruyor meraj ediyorum

#3451350  gönderen Ninamalditia
 29.01.2016 - 05:54:29
mdack yazdı:Etraf antimilitarist kılığına bürünmüş p.kk sempatizani ikiyüzlü aşağılık hewallerle dolu bir de millete vijdan kastırıyorlar . Meclise girip istiklal Marşı'nı okumayı ırkçı bir dayatma sayan herifler parti kongresinde sözleri kan ve Kürt dolu Ey Reqip Marşı'nı okuyorlar hep bir ağızdan.

Andımızın ilkokullardan kaldırılmasını isteyen barzo hayranlarının okullarına bir bakalım mı ?

Rahat , hazır ol ! Hep bir ağızdan

Mölütarizm nedir bülür müsünüz ?

+++++1