Çarşamba , Ağustos 21 2019
YouTube,Metacafe,Rapidshare vs vs vs,tüm videolarınızı burada paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

#3195655  gönderen candycrush
 05.05.2015 - 18:08:51
Bu reklami görünce ölmek istedim
Kullanıcı avatarı

Re:

#3195677  gönderen trabzon53
 05.05.2015 - 18:47:25
Çok abartılı bir reklam olmuş, denizde ambulans, havada ambulans:) Birde günde 100 hastaya bakılan poliklinik görüntüleri eşliğinde, doktorun akşam eve dönüşünü konu alsalardı..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3195680  gönderen sparka
 05.05.2015 - 18:53:10
Gebelik tanisini acil bir durum sanıyor millet ciddi ciddi. poliklinik şartlarında genelde adet gecikmesi üzerine bakılan b hcg sonucunda taninin kondugunu sağlık Bakanının ciddi ciddi bilmediğini düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
ulrike yazdı:
serbestrota yazdı:Bugün başhekim yardımcısı aradı.Sabim e benim için sikayet gelmiş.
Hasta gece gebelik testi için geldi.son adet 7gun önce bitmiş.sekreter arkadaş ayrıca iki gün öncede gebelik testi istenmiş diye bilgi verdi.bunun üzerine hasta ve eşi kavga çıkardı sekreter işe karışamaz,sen istemek zorundasın biz istediğimiz kadar geliriz diye.
Hastanın eski tektiklerine baktım.ilk girişi 6ay önce.son 6ay içinde 35 defa acile giriş yaptırmış sırf acilden 20defa beta hcg istenmiş.
Ve bu kadın beni şikayet ediyor.
Sanırım bahsettikleri devrim bu.18yasindaki kadının 6ayda 35 defa acile gelip 20defa gebelik testi yaptırıp ustune de doktoru şikayet etmesi.[/quo
Allah hepsinin belasini versin hocam ne diyeyim siz de sizi bosy bosuna mesgul edip bu islerle ugrastirdigi ve size hakaret ettigi icin ve ustune hakaret ettigi icin sikayetci olun tazminat davasi acin da akillari baslarina gelsin biliyorum ugrasmasi cok zor ama tanidik bi avukat arkadasiniz varsa anlatin ona o halleder sizin yerinize kayitlar var sahitler var yuzde yuz haklisiniz te]
Bi hastaya küfür ettiği için dava açtım.ad bir saat boyunca "serefsizler" diye bağırdı.davada hakim sizden özür dilerse kabul eder misin deyince kabul ettim.adam özür diledi.tus süreci vs olunca maalesef daha da sıkıntı oluyor insan ugrasamiyir çok maalesef:/
Kullanıcı avatarı
serbestrota yazdı:
ulrike yazdı:
serbestrota yazdı:Bugün başhekim yardımcısı aradı.Sabim e benim için sikayet gelmiş.
Hasta gece gebelik testi için geldi.son adet 7gun önce bitmiş.sekreter arkadaş ayrıca iki gün öncede gebelik testi istenmiş diye bilgi verdi.bunun üzerine hasta ve eşi kavga çıkardı sekreter işe karışamaz,sen istemek zorundasın biz istediğimiz kadar geliriz diye.
Hastanın eski tektiklerine baktım.ilk girişi 6ay önce.son 6ay içinde 35 defa acile giriş yaptırmış sırf acilden 20defa beta hcg istenmiş.
Sanırım bahsettikleri devrim bu.18yasindaki kadının 6ayda 35 defa acile gelip 20defa gebelik testi yaptırıp ustune de doktoru şikayet etmesi.[/quo
Allah hepsinin belasini versin hocam ne diyeyim siz de sizi bosy bosuna mesgul edip bu islerle ugrastirdigi ve size hakaret ettigi icin ve ustune hakaret ettigi icin sikayetci olun tazminat davasi acin da akillari baslarina gelsin biliyorum ugrasmasi cok zor ama tanidik bi avukat arkadasiniz varsa anlatin ona o halleder sizin yerinize kayitlar var sahitler var yuzde yuz haklisiniz te][/quote ]
Hakime bak sen ya size kufredip ozur dilese kabul edermisiniz diye sorulsa ne derdi acaba
Bi hastaya küfür ettiği için dava açtım.ad bir saat boyunca "serefsizler" diye bağırdı.davada hakim sizden özür dilerse kabul eder misin deyince kabul ettim.adam özür diledi.tus süreci vs olunca maalesef daha da sıkıntı oluyor insan ugrasamiyir çok maalesef:/
Kullanıcı avatarı
serbestrota yazdı:
ulrike yazdı:
Allah hepsinin belasini versin hocam ne diyeyim siz de sizi bosy bosuna mesgul edip bu islerle ugrastirdigi ve size hakaret ettigi icin ve ustune hakaret ettigi icin sikayetci olun tazminat davasi acin da akillari baslarina gelsin biliyorum ugrasmasi cok zor ama tanidik bi avukat arkadasiniz varsa anlatin ona o halleder sizin yerinize kayitlar var sahitler var yuzde yuz haklisiniz te]

kamu davasına dönmesi gerekirdi siz özrü kabul etseniz bile. hakim işgüzarlık yapmış, hukuk ihlali var. aynı olay benim başıma geldi adama yaklaşık 8 bin tl ceza verildi ertelemesiz, kamu görevlisine umuma açık alanda alenen hakaret sebebi ile.
Kullanıcı avatarı

#3195743  gönderen norcuron
 05.05.2015 - 20:11:14
doğruya doğru...

vatandaş açısından çok iyi bizim açımızdan çok kötü oldu sağlık sistemi...

ve en üzücüsü artık iktidar değişsede bizim kaderimiz değişmez...bu oy kapısından kimse vazgeçmez...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3195817  gönderen dr_mirkan
 05.05.2015 - 21:32:24
norcuron yazdı:doğruya doğru...

vatandaş açısından çok iyi bizim açımızdan çok kötü oldu sağlık sistemi...

ve en üzücüsü artık iktidar değişsede bizim kaderimiz değişmez...bu oy kapısından kimse vazgeçmez...

maalesef asıl korkulması gereken bu
Kullanıcı avatarı
ihsan005 yazdı:
serbestrota yazdı:
ihsan005 yazdı: o değil de "devrim" kelimesinin asaletine bulaşmasalar bari ..

uganda da acil sağlık sistemini gereksiz yere meşgul etmenin sağlık çalışanına hakaret edip fiziki saldırıda bulunmanın ve üstüne üstlük pişkin pişkin şikayet etmenin cezası yokmuş :D
adamlar taksi yerine ambulans çağırıyorlarmış
yolda siren çalıyor diye ambulan şöförünü darp ediyorlarmış
hastanede doktorlara sürü halinde saldırıp bi de üstüne savcılığa suç duyurusunda bulunuyorlarmış
sağlık bakanları da seçim kampanyasını ambulans helikopterle yapıyormuş :D
inanabiliyor musunuz ya
boşa muz cumhuriyeti demiyorlar :D :D
Bunlar hep Uganda'damiymis,çok tanıdık geldi:))
Zaten devrim kelimesi,zafer işareti,caw bella şarkısıda form değiştirdi.
Ülkede her şey altust olmaya başladı.
Saglikcilar zaten ayak alti olduk oy uğruna.
uganda kalkık adalet partisi kabile asaleti çalıştayı ( Kap-kaç)
kabile sistemine geri geçmenin ülke insanın yapısına daha uygun olduğu kararını almış diyorlar
doğru mu ki ?

:))iyiymiş.Bence cokk uygundur.Yoksa ugandadan bi halt olacağı yok.
Kullanıcı avatarı
burakb yazdı:
serbestrota yazdı:
ulrike yazdı:
kamu davasına dönmesi gerekirdi siz özrü kabul etseniz bile. hakim işgüzarlık yapmış, hukuk ihlali var. aynı olay benim başıma geldi adama yaklaşık 8 bin tl ceza verildi ertelemesiz, kamu görevlisine umuma açık alanda alenen hakaret sebebi ile.
Aslında aynen öyle kamu davası ama türkiyenin neresinden tutsan elinde kalıyor.tam tus öncesi ankara ya yola çıkmadan davaya girip yola çıkacağım için kabul ettim.
Kullanıcı avatarı
serbestrota yazdı:
burakb yazdı:
serbestrota yazdı: kamu davasına dönmesi gerekirdi siz özrü kabul etseniz bile. hakim işgüzarlık yapmış, hukuk ihlali var. aynı olay benim başıma geldi adama yaklaşık 8 bin tl ceza verildi ertelemesiz, kamu görevlisine umuma açık alanda alenen hakaret sebebi ile.
Aslında aynen öyle kamu davası ama türkiyenin neresinden tutsan elinde kalıyor.tam tus öncesi ankara ya yola çıkmadan davaya girip yola çıkacağım için kabul ettim.
özrü kabul ettiğinizde tek celse de karar çıkıyor ya da çıkmasa bile davadan çekiliyosunuz ama kamu davasına dönüyor.
Kullanıcı avatarı
serbestrota yazdı:
burakb yazdı:
serbestrota yazdı: kamu davasına dönmesi gerekirdi siz özrü kabul etseniz bile. hakim işgüzarlık yapmış, hukuk ihlali var. aynı olay benim başıma geldi adama yaklaşık 8 bin tl ceza verildi ertelemesiz, kamu görevlisine umuma açık alanda alenen hakaret sebebi ile.
özrü kabul ettiğinizde tek celse de karar çıkıyor ya da çıkmasa bile davadan çekiliyosunuz ama kamu davasına dönüyor.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
burakb yazdı:
serbestrota yazdı:
burakb yazdı: Aslında aynen öyle kamu davası ama türkiyenin neresinden tutsan elinde kalıyor.tam tus öncesi ankara ya yola çıkmadan davaya girip yola çıkacağım için kabul ettim.
Hakim davayı düşürelim o zan dedi:/ bizim bir gorevimizde analsmayi sağlamak diye de salladı.