Pazar , Ağustos 18 2019
YouTube,Metacafe,Rapidshare vs vs vs,tüm videolarınızı burada paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
En son doktora sarılacağına iki yumruk sallasaymış daha gerçekçi olabilirmiş, bu arada acilde çalışırken bariz sevklik hastalara şu tetkiği de yapın şunu da yapın öyle görüşelim diyen 112 komuta merkezi senkop geçiren hastaya hava ambulansı çıkarmış ya, kendilerine teessüflerimi iletiyorum, reklamdaki adam malum partinin ilçe başkanının oğlu filan olsa gerek.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
bi yerde haklılar
adamlar acilin tanımını yeniden yaptılar
güzel ülkemde her hasta acil
hepsi acil olduğu için her türlü sözlü ve fiziki saldırı hakkına sahiptir
çünkü onlar hasta ...
hayaldi gerçek oldu ;)
Ya ya evet saglikta devrim olmus. Bu devrimi gorenler gitsin Ankara'daki uc bes adi bilinen egitim hastanelerine bakarak gorsunler. Hastalarin biri yatiyor, biri kalkiyor, 5 gun yatmasi gereken ameliyatli hasta 2 gun yatiyor mecburen. Kalkar kalkmaz carsaf degisip sonraki hasta yatiriliyor.
Asistan sabah 7.00 da is basi yapiyor. Kadrolar kusa cevrilmis. yeterli asistan alinmiyor. Mevcutlar da mecburen haftada 70-80 saat calismak zorunda kaliyor. 7-8 yil once TUS kadrolari simdikinden fazlaydi. Arada bu kadar nufus artmis, yas ortalamasi artmis, ustelik Suriyeli 3 milyon kisi dolmus ama kadrolar azalmis. Cok ilginc degil mi?
Akli basinda hic bir doktor bu "saglikta devrim" lafina inanmaz.
Partilerden birisi haftada 40 saat calisma vaad ediyor. Mail attim sordum " bu durum asistan doktorlar icin de gecerli olacak mi?" dedim, hemen cevap geldi. Yeterli kadro acilacagindan ve mesai saatlerinin insanca dusuruleceginden bahsediyor. Konu hakkinda bir suru meslek adami akademisyen calisma bile yapmis. Isteyen kendisi de atsin mail. Parti ismi verip de reklam yapmaya gerek gormuyorum. Tamamen doktorun uzerine yuklenmekle devrim olmuyor maalesef. Bundan 10 yil onceki doktorun maas/gelir durumlarini, bir de simdikini kiyaslayin yeterince gorulur nasil bir devrim oldugu.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Bugün başhekim yardımcısı aradı.Sabim e benim için sikayet gelmiş.
Hasta gece gebelik testi için geldi.son adet 7gun önce bitmiş.sekreter arkadaş ayrıca iki gün öncede gebelik testi istenmiş diye bilgi verdi.bunun üzerine hasta ve eşi kavga çıkardı sekreter işe karışamaz,sen istemek zorundasın biz istediğimiz kadar geliriz diye.
Hastanın eski tektiklerine baktım.ilk girişi 6ay önce.son 6ay içinde 35 defa acile giriş yaptırmış sırf acilden 20defa beta hcg istenmiş.
Ve bu kadın beni şikayet ediyor.
Sanırım bahsettikleri devrim bu.18yasindaki kadının 6ayda 35 defa acile gelip 20defa gebelik testi yaptırıp ustune de doktoru şikayet etmesi.
Kullanıcı avatarı
serbestrota yazdı:Bugün başhekim yardımcısı aradı.Sabim e benim için sikayet gelmiş.
Hasta gece gebelik testi için geldi.son adet 7gun önce bitmiş.sekreter arkadaş ayrıca iki gün öncede gebelik testi istenmiş diye bilgi verdi.bunun üzerine hasta ve eşi kavga çıkardı sekreter işe karışamaz,sen istemek zorundasın biz istediğimiz kadar geliriz diye.
Hastanın eski tektiklerine baktım.ilk girişi 6ay önce.son 6ay içinde 35 defa acile giriş yaptırmış sırf acilden 20defa beta hcg istenmiş.
Sanırım bahsettikleri devrim bu.18yasindaki kadının 6ayda 35 defa acile gelip 20defa gebelik testi yaptırıp ustune de doktoru şikayet etmesi.
o değil de "devrim" kelimesinin asaletine bulaşmasalar bari ..

uganda da acil sağlık sistemini gereksiz yere meşgul etmenin sağlık çalışanına hakaret edip fiziki saldırıda bulunmanın ve üstüne üstlük pişkin pişkin şikayet etmenin cezası yokmuş :D
adamlar taksi yerine ambulans çağırıyorlarmış
yolda siren çalıyor diye ambulan şöförünü darp ediyorlarmış
hastanede doktorlara sürü halinde saldırıp bi de üstüne savcılığa suç duyurusunda bulunuyorlarmış
sağlık bakanları da seçim kampanyasını ambulans helikopterle yapıyormuş :D
inanabiliyor musunuz ya
boşa muz cumhuriyeti demiyorlar :D :D
Kullanıcı avatarı
ihsan005 yazdı:
serbestrota yazdı:Bugün başhekim yardımcısı aradı.Sabim e benim için sikayet gelmiş.

uganda da acil sağlık sistemini gereksiz yere meşgul etmenin sağlık çalışanına hakaret edip fiziki saldırıda bulunmanın ve üstüne üstlük pişkin pişkin şikayet etmenin cezası yokmuş :D
hastanede doktorlara sürü halinde saldırıp bi de üstüne savcılığa suç duyurusunda bulunuyorlarmış
inanabiliyor musunuz ya
Bunlar hep Uganda'damiymis,çok tanıdık geldi:))
Zaten devrim kelimesi,zafer işareti,caw bella şarkısıda form değiştirdi.
Ülkede her şey altust olmaya başladı.
Saglikcilar zaten ayak alti olduk oy uğruna.
Kullanıcı avatarı
DEMIRCANN yazdı:Akli basinda hic bir doktor bu "saglikta devrim" lafina inanmaz.
Partilerden birisi haftada 40 saat calisma vaad ediyor. Mail attim sordum " bu durum asistan doktorlar icin de gecerli olacak mi?" dedim, hemen cevap geldi. Yeterli kadro acilacagindan ve mesai saatlerinin insanca dusuruleceginden bahsediyor. Konu hakkinda bir suru meslek adami akademisyen calisma bile yapmis. Isteyen kendisi de atsin mail. Parti ismi verip de reklam yapmaya gerek gormuyorum. Tamamen doktorun uzerine yuklenmekle devrim olmuyor maalesef. Bundan 10 yil onceki doktorun maas/gelir durumlarini, bir de simdikini kiyaslayin yeterince gorulur nasil bir devrim oldugu.
+1
Kullanıcı avatarı
DEMIRCANN yazdı:Akli basinda hic bir doktor bu "saglikta devrim" lafina inanmaz.
+1
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
serbestrota yazdı:
ihsan005 yazdı:

inanabiliyor musunuz ya
Bunlar hep Uganda'damiymis,çok tanıdık geldi:))
Zaten devrim kelimesi,zafer işareti,caw bella şarkısıda form değiştirdi.
Ülkede her şey altust olmaya başladı.
Saglikcilar zaten ayak alti olduk oy uğruna.
uganda kalkık adalet partisi kabile asaleti çalıştayı ( Kap-kaç)
kabile sistemine geri geçmenin ülke insanın yapısına daha uygun olduğu kararını almış diyorlar
doğru mu ki ?
Kullanıcı avatarı
[quote="serbestrota"]Bugün başhekim yardımcısı aradı.Sabim e benim için sikayet gelmiş.
Sanırım bahsettikleri devrim bu.18yasindaki kadının 6ayda 35 defa acile gelip 20defa gebelik testi yaptırıp ustune de doktoru şikayet etmesi.[/quo
Allah hepsinin belasini versin hocam ne diyeyim siz de sizi bosy bosuna mesgul edip bu islerle ugrastirdigi ve size hakaret ettigi icin ve ustune hakaret ettigi icin sikayetci olun tazminat davasi acin da akillari baslarina gelsin biliyorum ugrasmasi cok zor ama tanidik bi avukat arkadasiniz varsa anlatin ona o halleder sizin yerinize kayitlar var sahitler var yuzde yuz haklisiniz te]
Kullanıcı avatarı

#3195654  gönderen candycrush
 05.05.2015 - 18:08:44
Bu reklami görünce ölmek istedim