Salı , Ağustos 20 2019
YouTube,Metacafe,Rapidshare vs vs vs,tüm videolarınızı burada paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
:(:(:(:(:(
ne demek lazim bilmiyorum..
9-10-11 Mart 2015
Konya - Multeci Gorusmeleri

My largest wake-up call ever..

Belediyeden yardim edilen komurlerinin calinmasi, soguk, 2 odali bir evde 19 nefer, 11 yasinda gemide tecavuze ugrayan kiz..
Umut yolculugu
Dunyadaki cehennem.
YAsamak degil hayatta kalma savasi
Onlar anlatti, agladi..
Ben dinledim, agladim..
Turkiye boyle bir yer olmamaliydi..
Sahipsizler diye kaciranlar, organlarina musallat olanlar, kizlari taciz edenler, mahallede irkcilik, nefret

BUNLARI BIZ YAPMIYOR OLMALIYDIK..

ama yazik ki gercekler tum kibiriyle ortadaydi..
sonsuz bekleyis somalililer icin.
asla okula gitmemis nesiller, ve nesiller..
sene be sene zorlasan hayatlar..
suriyelilerin gelmesiyle imtiyazli grup olan suriyeliler yuzunden kacak dahi olsa is yoklugu
dil sorunu
DISLANMA, YAFTALANMA
ve dahasi..
Yurtlarindan ve yasamlarindan koparilmis 1 aile bile cok fazladir.. (1 FAmily torn apart is too many - UNHCR)
Evrensel hak ve hukuklar dahilinde korunma ve onurlu bir yasam surme HER BIREYIN HAKKIDIR.

.....
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
samtheunforgiven yazdı:Tamam da bütün mültecileri niye biz alıyoruz abd ab çin rusya varken hepsi çok zengin gelişmiş, sevgi kelebekleriyken niye burası
İşin ucunda bir çıkarı olmayacaksa, refah dünya ciddi manada elini sürmek istemiyor bu konuya galiba. Hatırlarsın, Suriye mevzuu olduğunda, Danimarka sadece 150 kişi alacağını açıklamıştı.
Türkiye de başka bir yanlış yaparak, hesap kitap yapmadan herkesi alıyor. O insanlar burada eziyet çekiyor
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009