Çarşamba , Eylül 23 2020
Tarihsiz bir toplum düşünülemez....

# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
safsalak yazdı:Cumhurbaşkanlığı bitmiş. Çoğu ülkede yok zaten. Türkiye'de de kaldırılıp yerine başkanlık bölümü açılması gündemde. Puanı yakında taban olur.
başkanlık sistemi uymaz bize :)
Kullanıcı avatarı
doktorbilal yazdı:diyelim ki ileride siyasete atılmaya karar verdik ve cumhurbaşkanlığına aday olduk ve seçimi kazandık?
:D 8O 8)
nelere dikkat etmeliyiz? :roll: :wink:
Küçükken,mahallenin bebelerinden kıskanç bi çocuk benim çalışkan olduğumu da biliyor rezil edecek güya beni tutmuş cumhurbaşkanının görevlerini sormuştu oyun oynarken :D
Allah var,ben de hiç bilmem o sosyal bilgiler mevzuatını..
Hiç mi gelmez aklına birşey? Gelmemişti, ''görevlerini yapmak'' gibi nereye koyacağını bilemeyeceğin bir cevap vermiştim kazasız belasız sıyrılmak için, saçmalamıştım kısaca :lol:
Dolayısıyla; görevlerini yapmaya dikkat etmelisin ;)
Aslında hayatın içine dahil olduğunda herşeyin bu ibarede düğümlendiğini görüyorsun;''görevini yapmak''
Keşke herkes hakkıyla görevini yapsa..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3199401  gönderen recep2015
 09.05.2015 - 12:54:28
Boyle canin sıkılınca kendine saray yapmayi ihmal etmemelisin, ama madem saray yaptin hergun sehir sehir gezip yorulma bence, iste sehirler ayagina gelir. Hergun konusu belli tekrar eden konferanslar verirsin muhtarlara ozellikle, update olmana gerek yok ayrica. Hele2-3 ay mahpusluk olmayi basarirsan cb olmadan once omur boyu bize anilarini anlatirsin

Re:

#3199408  gönderen drrebel
 09.05.2015 - 13:16:22
çok raaat bölüm...