Salı , Ekim 22 2019
DrTus ve Diger güncel etkinlikler...
Kullanıcı avatarı
Arkadaşlar çapada ikamet edip nisan 2013 sınavına girecek ve hedefi yüksek olan motivasyonu ve inancı yüksek , pes etmeyecek mükemmel 4lü aranıyor =)
Bir sürü asistan arkadaşım var orda ve kardeşimin evi de ama amaçları benzer olan 3-4 kişinin aynı hayat şekli ve amaç ile hareket etmesi daha verimli olabilir düşüncesiyle yazayım dedim...Ciddi ciddi düşünen ve her zaman motive edecek yapıdaki arkadaşları bekliyorum =)
İstifa edip Kasım başı gibi derse oturacağım kısmetse...Düşünenler yazsın ;)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
drpindi yazdı:süreç çok stresli,macera arama bence,hiç tanımadığın insanlarla aynı evde ne biliyim,dersanenin etüd salonu veya kütüphane gözüme daha şirin göründü
Ben zaten her halükarda kütüpanede çalışacağım...Sadece uyumak için ev kullanacağım...Sadece sabah 8 de kalkma ve 12 de de uyuma düzenini alışkanlık edinen kişiler olsa iyi olabilir diye dedim :) Sadece durumu bir yoklayayım dedim yoksa hedefimden şaşmayacağım asla :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
wanttobeadoctor yazdı:
venabasilica1 yazdı:ben de 2 asistanlık eskittim 2010 mezunuyum istifa edip tekrar gireyim mi karar veremedim belki takılırız beraber
Maşallah :) Nerden mezunsun ?
birini girdim sevmedim 2.cisi de çok yoğun bir yer pişman oldum yazdığıma istifayı da yediremiyorum kendime ne yapacağımı bilemedim
Kullanıcı avatarı
venabasilica1 yazdı:
wanttobeadoctor yazdı:
venabasilica1 yazdı:ben de 2 asistanlık eskittim 2010 mezunuyum istifa edip tekrar gireyim mi karar veremedim belki takılırız beraber
Maşallah :) Nerden mezunsun ?
birini girdim sevmedim 2.cisi de çok yoğun bir yer pişman oldum yazdığıma istifayı da yediremiyorum kendime ne yapacağımı bilemedim
Valla ben de iyi bi yer olsun diye istifayı göze aldım..yoksa kendim oturup 61-62 puan için zorlardım ama madem hayat boyu yapcaz bu işi istediğimiz olsun diye hayatımdan 6 ay feda etcem artık...
Kullanıcı avatarı
ellidokuznoktayetmis yazdı:4'lüden 1'i ya da birileri kadın olacaksa 59.7 ''varım'' diyor.Ekimin ilk haftası mecburim bitiyor.Kadınlı erkekli çalışma grubunda yardırabilirim.Sadece erkekli çalışma grubu çalışma auramı her anlamda olumsuz etkiler.
Issızlaşmıssın baya :D Sana Issız Adama dördüncü aranıyo diye başlık açalım daha iyi :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1966577  gönderen wanttobeadoctor
 30.09.2012 - 01:16:37
yok mu Topkapı tusemin kıyısında kalıp tusa hazırlanan arkadaşlar? çapada çok kalan arkadaşım var ama amaçları tus değil..Nisan tusuna hazırlanmayı ciddi amaç edinmiş ana caddeye yakın arkadaşlar varsa ö.m atabilirler..
Kullanıcı avatarı

Re:

#1966698  gönderen femoralarter
 30.09.2012 - 02:20:15
ben karsida oturuyorum ama tuseme gidecegim icin(pendik) topkapiyi da kullanabiliyorum.oranin ortami da iyi.
Ew mewzusunu anlamadim? Bide kasim cok gec bnm icin.ben bu hfta basliyorum tatilimi bitirdim. warim diyosan calisiriz 2kisi kaldi 4luyeee ;)