Pazartesi , Eylül 16 2019
DrTus ve Diger güncel etkinlikler...

Re:

#3208114  gönderen kienbock
 17.05.2015 - 10:32:31
dugu55 yazdı:
kienbock yazdı:kucuk bir sehir tip fakultesi sahlik bakanligina baglandi 33 milyar borcu olan bir fakulte donerler 3 4 ay geriden geliyor hocalarinin bir kismi paralelci cikti bir cogu birlesmeden sonra kacti bazi bolumleri iyidir bazilarinda ise vaka pek yoktur cokuste olan bir fakulte

Orada asistan misiniz , hangi bölüm? ? Dönerlerin geriden gelmesi tüm bölümler için geçerli mi
ıntorndum mezun oldum dönerlrin geriden gelmesi ıntornlukte gezılen bolumlerden acil dahil gecerliydi birleşmeden sonra doner yapısı nasıl degıstı bılgım yok aramanız daha yararlı olabilir.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3208133  gönderen Romiplostim
 17.05.2015 - 11:12:33
kienbock yazdı:
dugu55 yazdı:
kienbock yazdı:kucuk bir sehir tip fakultesi sahlik bakanligina baglandi 33 milyar borcu olan bir fakulte donerler 3 4 ay geriden geliyor hocalarinin bir kismi paralelci cikti bir cogu birlesmeden sonra kacti bazi bolumleri iyidir bazilarinda ise vaka pek yoktur cokuste olan bir fakulte

Orada asistan misiniz , hangi bölüm? ? Dönerlerin geriden gelmesi tüm bölümler için geçerli mi
ıntorndum mezun oldum dönerlrin geriden gelmesi ıntornlukte gezılen bolumlerden acil dahil gecerliydi birleşmeden sonra doner yapısı nasıl degıstı bılgım yok aramanız daha yararlı olabilir.
ben telefonla aradigimda oradaki asistan boyle birseyden hic bahsetmedi.hatta sordugum her yerden +500 gbi farki olan bir maas soyledi.sasirdim.bu kadar degismis olabilir mi?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3208140  gönderen Anastasia_md
 17.05.2015 - 11:22:02
Şimdiki Aklım olsa kesinlikle yazardım Bolu. Haftasonları full gezerdim. Kafa rahat değilse gölcüğe kaçamak yapardım. İstanbul'a da yakın oh mis 😎

Re:

#3208148  gönderen dugu55
 17.05.2015 - 11:34:33
Romiplostim yazdı:
kienbock yazdı:
dugu55 yazdı:
ben telefonla aradigimda oradaki asistan boyle birseyden hic bahsetmedi.hatta sordugum her yerden +500 gbi farki olan bir maas soyledi.sasirdim.bu kadar degismis olabilir mi?
Aynen :)) ben de çok şaşırdım o yuzden:))

Re:

#3210325  gönderen kienbock
 19.05.2015 - 09:34:30
dugu55 yazdı:
Romiplostim yazdı:
kienbock yazdı:ıntorndum mezun oldum dönerlrin geriden gelmesi ıntornlukte gezılen bolumlerden acil dahil gecerliydi birleşmeden sonra doner yapısı nasıl degıstı bılgım yok aramanız daha yararlı olabilir.
Aynen :)) ben de çok şaşırdım o yuzden:))
benim bahsettiğim birleşme olmadan önceki olay yaklaşık 7 8 ayı var daha öcede söylediğim gibi orayı arayıp öğrenmeniz daha mantıklı olur ayrıca riskli hastaneler statusunde(borçtan dolayı) hal buyken artı 500 vermesi komiğime gitti :D