Çarşamba , Ekim 16 2019
DrTus ve Diger güncel etkinlikler...

DrTUS.com Sizin okulunuzda, sınıfınızda, etrafınızdaki arkadaşlarınız tarafından ne kadar biliniyor

Evet, çok yaygın olarak biliniyor.
10
26%
Evet biliniyor ancak çok fazla değil.
6
15%
Çok bilinmiyor. Daha yaygın olmasını dilerdim.
13
33%
Valla bizim okulda adını bilen gerçekten çok az kişi.
10
26%
Kullanıcı avatarı

Re: DRTUS ÖĞRENCİLER ARASINDA BİLİNİYOR MU?

#1592287  gönderen Acun
 28.01.2012 - 21:32:56
zexuwar yazdı:benim çevremde bilen yok gibi. o değilde bu liseliler bu siteyi nerden biliyor? sınav zamanı doluşuyorlar buraya. acun gibi bi dünya gereksiz başlık açıyorlar.
ya abi, bi tane gereksiz başlığımı göster bakim :)) hepsinin de bi anlam ve önemi vardı teessüf ederim yani. çok kırıldım :)
Kullanıcı avatarı

#1592288  gönderen Acun
 28.01.2012 - 21:33:22
zexuwar yazdı:
DrGulsever yazdı:nasıl siteye katarız peki ? ilkokula gerek yok ama Tıp öğrencileri gelsin canım. Ne haldeyiz görsünler :P
bi grup güzel kız ve binlerce broşür ile tıp öğrencilerini siteye bağlayabilirsiniz hocam.
:lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1592335  gönderen doctorus
 28.01.2012 - 22:23:07
zexuwar yazdı:
DrGulsever yazdı:nasıl siteye katarız peki ? ilkokula gerek yok ama Tıp öğrencileri gelsin canım. Ne haldeyiz görsünler :P
bi grup güzel kız ve binlerce broşür ile tıp öğrencilerini siteye bağlayabilirsiniz hocam.
hedefimiz erkek ögrenciler midir ki? :) kzı öğrenciler için bende bisikolata erkeklerinin broşürlerde kulalnılmasını öneriyorum o zmamn :)
Kullanıcı avatarı

#1592341  gönderen doctorus
 28.01.2012 - 22:25:52
zexuwar yazdı:
hedefimiz erkek ögrenciler midir ki? :) kzı öğrenciler için bende bisikolata erkeklerinin broşürlerde kulalnılmasını öneriyorum o zmamn :)
Kullanıcı avatarı

#1592347  gönderen cefrin
 28.01.2012 - 22:33:07
Acun yazdı:
zexuwar yazdı:benim çevremde bilen yok gibi. o değilde bu liseliler bu siteyi nerden biliyor? sınav zamanı doluşuyorlar buraya. acun gibi bi dünya gereksiz başlık açıyorlar.
ya abi, bi tane gereksiz başlığımı göster bakim :)) hepsinin de bi anlam ve önemi vardı teessüf ederim yani. çok kırıldım :)
liselilerin hepsine ben anlatıyorum siteyi ehheehehe drdemirciden aertezin ablama leman ablamın mod olmasından sitede açtığım hay.vanlı başlıklar doğum günmün kutlanması tusu kazanalar bölüm puanları tusa hazırlılananları ilk sene yaşanan komik anıları ile ilgili başlıkta yazılanların hepsini anlatıyorum valla çok komik geliyor herkes anlatmamı bekliyor süper oluyor :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı

#1592359  gönderen pluie
 28.01.2012 - 22:41:07
dogru soze ne denir :2thumbs:

buyuksun zexu :respekt:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1592360  gönderen zexuwar
 28.01.2012 - 22:42:16
doctorus yazdı:
zexuwar yazdı:
yok o kızları gören erkekler kesin girer siteye, kızlarda 'ne buluyolar şu çirkin şeylerde hemen atlıyolar, amaan erkek değilmi hepsi aynı şekerim. ay dur bi bakayım şu siteye neymiş merak ettim' diyip gelecekler. şekerimden sonraki kısmı içinden söylüyor.
Kullanıcı avatarı

#1592362  gönderen meritamon
 28.01.2012 - 22:44:01
zexu sen eskisi kadar herşeye yorum yapmıyosun göremiyom seni pek, hayırdır?
Kullanıcı avatarı

#1592422  gönderen zexuwar
 28.01.2012 - 23:12:35
meritamon yazdı:zexu sen eskisi kadar herşeye yorum yapmıyosun göremiyom seni pek, hayırdır?
yaşlandık artık hocam. genşliğimizdeki dirilik heyecan yok artık.

#1596302  gönderen rikebub
 02.02.2012 - 19:48:15
zexuwar yazdı:
Mesajlarını dikkatle takip ediyorum hocam:)
Kullanıcı avatarı

#1596512  gönderen doctorus
 02.02.2012 - 22:57:19
rikebub yazdı:
zexuwar yazdı:
Mesajlarını dikkatle takip ediyorum hocam:)
sanırım zaten sadece takip ediyorsun ..kızma espri olarak yazdım 2010 yılından beri topalm 5 msj olunca :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009