Çarşamba , Ekim 16 2019
DrTus ve Diger güncel etkinlikler...
Kullanıcı avatarı

#443257  gönderen anjiyo
 01.08.2008 - 21:10:02
kimse o patlamadan mutlu olduğu için gitmemiştirki o konsere... ama her türlü sosyal planı aksatarak aslında teröristleri amaçlarına o kadar ulaştırmış oluruz... amaçları zaten bizim hayatımızı alt üst etmek değil mi
Kullanıcı avatarı

#443284  gönderen brave
 01.08.2008 - 23:10:04
40 bın kısılık o anı yasayınca su ana kadar gıttıgım konserler bırden "konsercık" oluwerdı cıkısta..yıne de kucuk olsun ama bızım olsun der seboya slm ederım..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#443305  gönderen hevidarr
 01.08.2008 - 23:54:41
brave yazdı:40 bın kısılık o anı yasayınca su ana kadar gıttıgım konserler bırden "konsercık" oluwerdı cıkısta..yıne de kucuk olsun ama bızım olsun der seboya slm ederım..
wayy sen de mi gittin???
Kullanıcı avatarı

#443327  gönderen brave
 02.08.2008 - 00:16:16
hevidarr yazdı:
brave yazdı:40 bın kısılık o anı yasayınca su ana kadar gıttıgım konserler bırden "konsercık" oluwerdı cıkısta..yıne de kucuk olsun ama bızım olsun der seboya slm ederımdı..
wayy sen de mi gittin???
çagırsaydım keske senı oraya da elınde sandwıchle gelırdın ne gusel ..işe yarıyo wala altın kıymetınde :lol:
Kullanıcı avatarı

#443333  gönderen donniedarko55
 02.08.2008 - 00:24:56
Lavinya yazdı:zaman gazetesinden ali bulaç ın yazısından alıntı: ibo show ve trt ye saydıktan sonra sıra metallica konserindekilere gelmiş.

''İstanbul'un göbeğinde, Ali Sami Yen'de Metallica adlı müzik grubu bir konser verdi. Türkiye'nin her tarafından 40 bin kişi toplanmıştı. Programın başlamasından 15 dakika önce, konserin verildiği yerden birkaç km ötede, yani Güngören'de cesetler parçalandı; kol bacak havaya uçuştu. Bu laik, ateist, agnostik, aczmendi müsveddelerinin de umurunda olmadı. Transa geçmiş vaziyette kafalarını sallamaya devam ettiler; tepindiler; kendilerine özgü ritüelleriyle satanizmden ödünç tapınmalar yaptılar. İçtiler, bağırdılar, gürültüyü bastıran gürültü cinsinden müzikleriyle İstanbul semalarından arşa yükselen çığlıkları, bedenleri parçalanan masum insanların feryatlarını bastırmaya çalıştılar. ''

konserle ilgili yorumlara internette bakarken böyle bi yazıyla karşılaştım. şaşırdım desem yalan olur. artık şaşıramıyorum.

laiklik ateistlik satanizm arasındaki ilişki nedir... ayrıca bu önyargılı saygısız atgözlüklü adam konser alanına girdiğimizde saatin 3.00 olduğunu patlamadan kimsenin haberi olmadığını da biliyor mu acaba.

teröristlerden bile daha kötüyüz biz yaa. bombayı stadda patlatsalardı da biz ölseydik dimi dünya bi kısım satanist laik ateist müsveddesinden kurtulurdu.
zaman gazetesi yazarının yazısı da anca bu kdr olur. sayıp sövmeye bile değer bulmuorm...
Kullanıcı avatarı

#443351  gönderen deborah99
 02.08.2008 - 00:59:50
Lavinya yazdı:zaman gazetesinden ali bulaç ın yazısından alıntı: ibo show ve trt ye saydıktan sonra sıra metallica konserindekilere gelmiş.

''İstanbul'un göbeğinde, Ali Sami Yen'de Metallica adlı müzik grubu bir konser verdi. Türkiye'nin her tarafından 40 bin kişi toplanmıştı. Programın başlamasından 15 dakika önce, konserin verildiği yerden birkaç km ötede, yani Güngören'de cesetler parçalandı; kol bacak havaya uçuştu. Bu laik, ateist, agnostik, aczmendi müsveddelerinin de umurunda olmadı. Transa geçmiş vaziyette kafalarını sallamaya devam ettiler; tepindiler; kendilerine özgü ritüelleriyle satanizmden ödünç tapınmalar yaptılar. İçtiler, bağırdılar, gürültüyü bastıran gürültü cinsinden müzikleriyle İstanbul semalarından arşa yükselen çığlıkları, bedenleri parçalanan masum insanların feryatlarını bastırmaya çalıştılar. ''

konserle ilgili yorumlara internette bakarken böyle bi yazıyla karşılaştım. şaşırdım desem yalan olur. artık şaşıramıyorum.

laiklik ateistlik satanizm arasındaki ilişki nedir... ayrıca bu önyargılı saygısız atgözlüklü adam konser alanına girdiğimizde saatin 3.00 olduğunu patlamadan kimsenin haberi olmadığını da biliyor mu acaba.

teröristlerden bile daha kötüyüz biz yaa. bombayı stadda patlatsalardı da biz ölseydik dimi dünya bi kısım satanist laik ateist müsveddesinden kurtulurdu.
yazık bu tarz düşünen adamlara...bu denli bağnazlıklarıyla en çok arkasına saklandıkları dinimize zarar veriyorlar...aaa yeter ama adam cahilliğini dinle kapatmaya çalışıyor...ne yani o gece ilahi konseri olsa gidenlerede aynı hakareti yapar mıy dı? nerden buluyo bu cesareti allah aşkına, kşmse kşmseyi yargılayamazzzz, hakkı yok...metallicadan hiç bişey anlamayan ben bile sinir oldum yani....