Cumartesi , Eylül 21 2019
DrTus ve Diger güncel etkinlikler...
Kullanıcı avatarı

Bir demet etkinlik....

#304603  gönderen drwera
 17.09.2007 - 19:43:32
Yazmazsam çat diye çatlardım..O yüzden yazıyorum..

CUMA PROGRAMI=Amma afilli bir giriş oldu sanki program falan yapmışız gibi :lol:
Msn de görüşrüp telefonlaştığımız arkadaşlarımızla..Cuma dan bir telefon trafiği yaşadık tabiki...Güzel bir trafikti..Cuma sabahından hasta uyanan ben ..Öğleye kadar miskin miskin evde uyuduktan sonra jet hızıyla öğleden sonra işlerimi halledip..Bir organizasyon yapimm demiştim..Brave ile konuştuk kızılaydaymış arkadaşlarıyla..dr-elginde bize katılacaktı ama işi çıkmış çok üzüldüm doğrusu..Gerçi Braveyi tavlada yere sermiş. Tebrikler Elgincim..Hemen tuzmsszk'u aradım..Dışkapı dolaylarındayım dedii..Neyse biz Brave ve arkadaşı ile oturduk baya bir muhabbet ettik..Cumartesi görüşürüz dedik tusmuszk la..

Backardi'de cuma akşamı Ankaraday dı..Israrla 7. caddeye gidelim demesine rağmen Backardiyi keke getirip 4 caddede ağırladım...Öyle yakışıklı adamla 7. caddeye gidecek kadar aptalmıyım canım ben.. :lol: O şimdi asker sayılır..Nette uzun süre bizimle olamayacak sanırım..Ama süper cool havası ile Ankaradan esti geçti Backardicim yahuuuu... :lol:

CUMARTESİ:Cumartesi Cabbar "abla program yaparız" demişti ama... Akşama kadar sesi soluğu çıkmadı..Artık akşama kadar ne programlar yaptıysa.. :lol: Neyse cumartesi akşamda 7. caddede buluşuruz dedik.Güya Cabbar beni alacaktı ama nerde Cabbarda o kibarlık :lol: Tusmuszk,Handan,Brave,Cabbar ve ben buluştuk..
Valla süper bir akşamdı.. :lol: Çok güldük Cabbarım formundaydı..Gerçi Brave yanımıza gelene kadar Cabbar buluşmadaki tek yakışıklı olmanın dayanılmaz cazibesini kullandı..Benim yön ve yer tarifim yüzünden Brave baya bi uzun kros yaparak bize ulaşabildi..
Tusmuszk bizim bildiğimiz tuzmuszk'tu yüzünde sürekli şirin bir gülümseme vardııı..Handan da şirindi..Valla biz eğlendikk Cabbarı ve Braveyi bilemiyeceğiz artık.. GÜZEL İNSANLARLA GÜZEL VAKİT GEÇİRDİĞİM İÇİN BEN ÇOK MUTLU OLDUM..BAŞKA ETKİNLİKLERDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE
Kullanıcı avatarı

#304608  gönderen taruz
 17.09.2007 - 19:50:12
amin
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#2926710  gönderen elif17
 24.06.2014 - 10:36:36
etkinlik duası