Pazar , Ekim 20 2019
DrTus ve Diger güncel etkinlikler...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kullanıcı avatarı

#226109  gönderen drmrym
 13.04.2007 - 22:44:31
cardiogenic yazdı:bu fotoların sonu ne zaman gelecek :!: çok canım sıkılıyor.dedik ya olan var olmayan var,gelen var gelemeyen var. yapılmaz ki bu kadar işkence :D kıskanıyooooruuuum :)
bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

şimdiye kadar çok belli etmedim ama :cry:

#226124  gönderen rizelidr
 13.04.2007 - 22:58:00
desperado yazdı:
rizelidr yazdı:daha çok foto olması lazım...özellikle mutlu senin için chemical-simurg-drrıza üçlüsünün vermiş olduğu özel pozun olduğu resmi 4 gözle bekliyoruz :)
Yoğun istek üzerine :lol:

Resim
evet burdur işte... :D
aslında bu resmi rızadan evvel sen koyarak avantajı eline geçirdin...tbrikler mutlu...artık sena kuru nedenlerle şantaj yapamazlar :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#226142  gönderen ortodoxian
 13.04.2007 - 23:11:51
rizelidr yazdı:
desperado yazdı:
rizelidr yazdı:daha çok foto olması lazım...özellikle mutlu senin için chemical-simurg-drrıza üçlüsünün vermiş olduğu özel pozun olduğu resmi 4 gözle bekliyoruz :)
Yoğun istek üzerine :lol:

Resim
aslında bu resmi rızadan evvel sen koyarak avantajı eline geçirdin...tbrikler mutlu...artık sena kuru nedenlerle şantaj yapamazlar :D
bu solda bekleyen 3'lü neden yanaklarını şişirmiş meraklanmamak elde değil...
Kullanıcı avatarı

#226144  gönderen Mickey
 13.04.2007 - 23:12:01
Güzel buluşmuşssunuz...

Benim dikkatimi çemi-KIL çekti daha çok ama...Sitede çizdiğin profille yakından uzaktan alakan yok gibi...Böle mülayim , çekingen , ana kuzusu birine benziyorsun...

ee nolmuş diceksin...hiç...ölesine...
Kullanıcı avatarı

#226149  gönderen drmrym
 13.04.2007 - 23:14:15
desperado yazdı:
drmrym yazdı:mutlu sanki hep senin en ii çıktığın fotoları seçiyormuşsun gibi geliyor bana ya da sen zaten hep iisin
Evet en güzel çıktığım fotoları koyuyorum aksine çok tipsizim kompleks yaptım mrym :roll: :lol:
iiide msj bu değildi nie değiştirdin ki
Kullanıcı avatarı

#226151  gönderen Cilgindr
 13.04.2007 - 23:15:32
ortodoxian yazdı:
rizelidr yazdı:
desperado yazdı: Yoğun istek üzerine :lol:

Resim
bu solda bekleyen 3'lü neden yanaklarını şişirmiş meraklanmamak elde değil...
Merakını gidereyim kardeş,benim fazla kiloları tiye alıyorlar akılları sıra :lol:
Kullanıcı avatarı

#226154  gönderen Cilgindr
 13.04.2007 - 23:18:07
drmrym yazdı:
desperado yazdı:
drmrym yazdı:mutlu sanki hep senin en ii çıktığın fotoları seçiyormuşsun gibi geliyor bana ya da sen zaten hep iisin
Evet en güzel çıktığım fotoları koyuyorum aksine çok tipsizim kompleks yaptım mrym :roll: :lol:
Daha kibar olsun diye değiştirdim mrym,ilk an sana gıcık olup daha sert bir mesaj yazmıştım sonradan düzelttim memnun olmadın mı? :lol: :roll:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#226157  gönderen drmrym
 13.04.2007 - 23:20:04
desperado yazdı:
drmrym yazdı:
desperado yazdı: Evet en güzel çıktığım fotoları koyuyorum aksine çok tipsizim kompleks yaptım mrym :roll: :lol:
Daha kibar olsun diye değiştirdim mrym,ilk an sana gıcık olup daha sert bir mesaj yazmıştım sonradan düzelttim memnun olmadın mı? :lol: :roll:
olmadımm :( ben küstüm sana
Kullanıcı avatarı

#226159  gönderen ortodoxian
 13.04.2007 - 23:20:49
cık cık cık... sataşmak için; çemikal'in bayan arkadaşlarla çektirdiği fotoğrafta masanın üzerinde duran makyaj-cilt bakım ürünlerine dikkatinizi sündüreyim o zaman (desparado aradan kurtardım seni , unutma bu kıyağımı :wink: )
Kullanıcı avatarı

#226161  gönderen mrt_
 13.04.2007 - 23:27:10
millet siz çok eski dostmusunuz fakulteden filan valla kusura bakmayında özellikle kıskanclıktan çatlayan arkadasları fılan anlamadım bi turlu.5-10 kişi siteden toplanmış bulusulmus sohbet edılmıs yemek yenmış fılan yada benmi oyle anladım baska seyler mı yaptınız?? bu kadar özenilcek veya Allahım hayatımın fırsatını kacırdım ben bırdaha mutlu olamam derecesıne varılcak ne yapıldı?? laf çakmak için demiyorum gercekten,merak ettim gidemeyenler neden bu kadar yandım öldümler?? napıyosunuz siz bulusunca???
Kullanıcı avatarı

#226162  gönderen Cilgindr
 13.04.2007 - 23:31:36
mrt_ yazdı:millet siz çok eski dostmusunuz fakulteden filan valla kusura bakmayında özellikle kıskanclıktan çatlayan arkadasları fılan anlamadım bi turlu.5-10 kişi siteden toplanmış bulusulmus sohbet edılmıs yemek yenmış fılan yada benmi oyle anladım baska seyler mı yaptınız?? bu kadar özenilcek veya Allahım hayatımın fırsatını kacırdım ben bırdaha mutlu olamam derecesıne varılcak ne yapıldı?? laf çakmak için demiyorum gercekten,merak ettim gidemeyenler neden bu kadar yandım öldümler?? napıyosunuz siz bulusunca???

Anlatılmaz yaşanır baboli,neyse sen çok şey kaybetmemişsin yanıp ölmüyorsan gelemediğin için bir anlamı yok,bir dahakine de gelmesen olabilEr :lol:
Kullanıcı avatarı

#226164  gönderen amara
 13.04.2007 - 23:36:01
yaw sınav yüzünden erken çıktım keşke biraz daha kalabilseymişim...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#226165  gönderen mrt_
 13.04.2007 - 23:37:01
ben laf çakmak için demedim diyorum ama gel bana laf çak diyen mutlaka oluyor işte :):) neyse ben sitenin ciddi kısımlarına takılıyorum zaten.bu başlığa yazmadım say
Kullanıcı avatarı

#226167  gönderen Cilgindr
 13.04.2007 - 23:39:49
mrt_ yazdı:ben laf çakmak için demedim diyorum ama gel bana laf çak diyen mutlaka oluyor işte :):) neyse ben sitenin ciddi kısımlarına takılıyorum zaten.bu başlığa yazmadım say
''ne olur gel bana laf çak '' demedim ki ya aşk olsun mrt kardeş :lol: Çakacağın laf olsun be arkadaşım lafımı olur,sen sitenin ciddi kısımlarına takıl gayriciddi kısımları bize kalsın :wink:
Kullanıcı avatarı

#226180  gönderen Mickey
 14.04.2007 - 00:00:27
mutlu bu olgun tavrın takdire şayan doğrusu... ateşe körükle değil karbondioksitle gidebilmen güzel.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7