Salı , Ekim 22 2019
DrTus ve Diger güncel etkinlikler...
Kullanıcı avatarı

#224533  gönderen drriza
 09.04.2007 - 23:58:19
rizelidr yazdı:
drriza yazdı:tum uyelere yukardakı gıbı hedıyemızı verdık keske tumg elenlerın nıcklerını bılseydık herkese modlere yaptırdıgımız gıbı ustune nıcklerını yazdırcaktık bılemedıgımız ıcın onlarınkındede drtus.com yazıordu:)
yemezler rıza benim geleceğimi biliyordun :D
bırdahakısıne sana forma yaptırcam ustunede drtusun gol kralı rizelidr yazdırcam soz:)

#224536  gönderen rizelidr
 10.04.2007 - 00:02:29
drriza yazdı:
rizelidr yazdı:
drriza yazdı:tum uyelere yukardakı gıbı hedıyemızı verdık keske tumg elenlerın nıcklerını bılseydık herkese modlere yaptırdıgımız gıbı ustune nıcklerını yazdırcaktık bılemedıgımız ıcın onlarınkındede drtus.com yazıordu:)
yemezler rıza benim geleceğimi biliyordun :D
bırdahakısıne sana forma yaptırcam ustunede drtusun gol kralı rizelidr yazdırcam soz:)
rıza sen bizim herşeyimizsin :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#224539  gönderen rizelidr
 10.04.2007 - 00:29:17
backardi yazdı:senın neye uzuldugnu bılıorum herkes oradaydı tum ekıp. matt damon (mutlu) ., brad pıtt (rıza), mustafa (andy garcıa) trınıty(julıa roberts) rızelı(don chadle) ama ekıbın karızmatık ve ukala lıderı danny ocean yoktu( geroge clonney bacardi) ama benı oyle dırek gormen kolay degıl. daha ugraşmak lazım tum ocean ekıbıne saygılar selamlar.
beni benzettiğin şahıs nasıl biri, filmi de seyretmedim...ama bi daha rastlarsam bakacağım :D
Kullanıcı avatarı

#224541  gönderen jiwago
 10.04.2007 - 00:37:36
Bende 27. olusal oftalmoloji kursu nedeniyle gelemedim.

Bakalım kısmetse bir dahakine görüşürüz.

riza kalem parker sa mutlaka sakla ben senden bir ara alırım yok degilse bir hatıra kalsın diye saklayabilirsen bir dah ki bulusmaya kadar makbule gecer..

#224542  gönderen rizelidr
 10.04.2007 - 00:41:29
jiwago yazdı:Bende 27. olusal oftalmoloji kursu nedeniyle gelemedim.

Bakalım kısmetse bir dahakine görüşürüz.

riza kalem parker sa mutlaka sakla ben senden bir ara alırım yok degilse bir hatıra kalsın diye saklayabilirsen bir dah ki bulusmaya kadar makbule gecer..
parker i kim kaybetmiş... :D

hem onlar parker olsa ben ordaki fazlalık tüm kalemleri alırdım.. :D
ama parkerdan daha şık ve daha fazla manevi değeri var...
Kullanıcı avatarı

#224544  gönderen jiwago
 10.04.2007 - 00:48:03
iyi o zaman parker olursa kimi çagırmayacagımızı biliyoruz artık....

rızanın dusunmesi yeter parker olup olmamasının bir onemi yok sadece parker kalemni olursa kimsey verme derdi babam yoksa nasıl bir şey oldugunu da cok bilmem...

#224599  gönderen rizelidr
 10.04.2007 - 08:27:21
baban haklıymış...orjinalleri 150-200 liradan başlar bu meretlerin...

ben de parker kullanıyorum ama tabiki sahte, ama yine de güzel kalem..isim yetiyor demekki
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#224808  gönderen Simurg
 10.04.2007 - 22:39:10
gusel gecen bir hafta sonrası berbat bir yolculuk sonrası nobetten sesleniorum sayın site sakinleri..
sonunda beklediğim bir buluşma daha geldi gecti ..
açıkçası herzamanki assolistliğimdeydim ama..
yasemin cuma akşamı mutlunun dediği buluşmaa beni de davet etmiş ancak o saatlerde kızılcahamam mevkinden aşağı yolculuk devam ettiği için gidemedim..
ertesi gun mllet sınavdan bense yataktan yeni çıkmış ken apartopar toplantı merkezine yol aldık(thelancet ile) .yasemine kapadı beklemesi ricasından sonra eftal hocann ve diğer misafirlern bakışları arasında salona giriş....
eftal hoca ya teşekkurler ...
tabi ki o hoş kalem suprizi sonrası, CHeMiCaL & Simurg AŞ nin koordinatorlugundeki Mutluyu oltaya alma şenliğine başlandı..çok ugrassakta foto karelerinde oun kaar geiş bir yerimiz olmadı dogrusu

[quote=mutlu des chikos]coming soon Karizmatik foto larımız ...... [/quote]
(çok komiksuuun di mi mutlu)..

bu arada rizelidr,cookie ,brave ve infection ile tanıştım..sırt agrılarımı yolculuğa bağladı ve hemen kaçtı infection..

ve son dakika da anılcım da bize katıldı e kızılayda 15 dk gezdikten sonra oturacak bir yer bulduk..tabi herkes yan yana rahat yer bulurken mutlu tekbaşına bir kenarda karız(Ş)ma yaptı..ne yapalım admin değiliz onun kadar havamız da yok..
rızanın onderlğinde baslayan ve yaklaşık 100 tanelik kazı 50kurus bul çılgınlığı na duzce dolaylarıdan reklam arası alsak da guzel 5 saat yaşadık..

veee..drdemirci,jiwago ve erdinç abi ile tanışmayı isterdim..

ama eksik kalan bir şey varsa...BURCUDEMETTTT!!! ti...bi dahakine inşallah kardeş...

#224872  gönderen yasemin
 11.04.2007 - 04:24:20
TUS için Ankara'ya gitmek her zaman sıkıcı ve yorucu olurdu (6.ydı bu :oops: );Sınav biran önce bitse de gitsem burdan psikolojisiyle resmen kaçardım Ankara'dan...Bu sefer kalmak istedim ;doyamadım...Ne güzel bir hafta sonuydu ; ne güzel insanlar tanımısım Drtus'ta...

Ankara bulusmasında yeni olarak İnfection ; Cookie(eski Crescent) ;pınar;brave ile tanıstık :P ...Bulusmanın cumartesi günü olması ve belki de sınav stresiyle Eftal Hoca'nın konusmasının ardından tanısmadan cıkan bircok katılımcı vardı ;Keske onların da kim oldugunu ;kimlerin katıldıgını bilseydik ...Belki de desifre olmak istemediler bilmiyorum ..."Amara" orada oldugunu fakat yabancılık hissettiğini yazmıs ; keske o da kendini tanıtsaymıs;gördüğüm yeni yüzler vardı benim fakat siteden olmayıp Eftal Hoca'nın konusması için dısarıdan katılımcılar olduklarını düşündüm...

Vee CHeMiCaL,Anıl,Rıza,Mutlu,Simurg,Trinity,Rizelidr ...Sizleri yeniden görmek, birarada olmak çok güzeldi :knuddel: Ne güzel insanlar tanımısım Drtus'ta...

CHeMiCaL ; Ankara'ya vardıgım ilk saatlerde Tunalı'ya ;sınav cıkısında üşenmeyip Besevler'e kadar geldiğin;7.caddedeki keyifli zamanlar için; Aşti'de otobüs saatine kadar yanımda oldugun ve koruyup kolladıgın için :lol: Sana ne desem az yaa ... Yine valizimle ugrastırdım seni ama :oops: Tesekkürler hersey için...

Anılcım nöbet sonrası olmasına ragmen cumartesi günü Ankara'da olman; Birlikte misafirhanede kalmak ;kahvaltı keyfimiz;CHeMiCaL ve Mutlu'yla muhabbetimiz... (tüm yorgunluguma ve uykusuzluguma ragmen saatin farkına varmadım ve Anıl'ın da dediği gibi salondan kovulana kadar ayrılmadık :lol: )
Sınav anına kadar birlikte olmak (ki hazırlanmadıgım için öylesine girdiğim bir sınav olmasına ragmen ) ;Sınav öncesi o stresli zamanları alışveriş keyfine dönüştürmek çok güzeldi ...

Trinity; yine pozitif enerjisiyle karsıladı bizi Kocatepe'de :knuddel: Hediyemiz de çok hoştu :wink:

Eftal Bey; bizlere destek olabilmek adına orada oldugunuz için çok tesekkürler...

Burcudemet ;bidolu işinin arasında kısa da olsa bize katılmana sevindim...Konusacak cok sey vardır eminim :wink:

Simurg,Mutlu ve Rıza...Onlar ekol zaten...Sakarya'da yine dagıttık ortalıgı kazıkazan çılgınlıgımızla ...Gerci bizimkisi kazı kazanma oldu resmen ama :lol: :lol: :lol: Simurg cok zaman geciremedik senle yaa keske cuma günü sana da ulasabilseydik... Mutlu neseli,dogal,fotojenik(kısaca artist) adminimiz...1yıl aradan sonra görüşmek güzeldi...
Vee Rızaaa benden sonra en cok gülen ikinci insan...Sen zaten ekolsün...Bu arada kazı kazan ortaklıgımızı bozmayalım haa; belki çıkar bi gün :lol: TUS planlarımızı ve aralara sıkıstıracagımız kısa gezilerimizi gercekleştiririz inşallah...

En kısa zamanda tekrar birarada olmak dileğiyle...

#224913  gönderen laedri
 11.04.2007 - 10:07:14
ben ve kerema da o gün ordaydık
tanışmak istediim çok insan vardı
bizi oraya keremanın bi akrabası getirmişti
eftal hocanın konuşmasını o da merak ettiği için katıldı ama erken ayrılmak zorunda kaldık
şu fotolar yayınlansa da kim kimmiş görsek
bnm de tahminlerim var bakalım tutturmuş muum
Kullanıcı avatarı

#224963  gönderen amara
 11.04.2007 - 12:47:07
fotoğrafları 4 gözle beklois..
Kullanıcı avatarı

#224991  gönderen cabbar
 11.04.2007 - 13:26:30
bekleyin gençlik cabbar ağanız tüm angara ekibini toplıycak.....pek yakında bekleyin....

fikir babası benim ama organizyon ve biletler drwera.....sponsor u ben halledecem..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#224995  gönderen drwera
 11.04.2007 - 13:41:07
cabbar yazdı:bekleyin gençlik cabbar ağanız tüm angara ekibini toplıycak.....pek yakında bekleyin....

fikir babası benim ama organizyon ve biletler drwera.....sponsor u ben halledecem..
Hesabı ben öderim size mi ödetcem yaniii :lol: Yer ve saati bildirin .. :lol:

#225037  gönderen triniti
 11.04.2007 - 16:02:21
rızadan fayda yok
ankara buluşmasının ilk fotografını ben gönderiyim
benim için çok değerli isimlerden
asu & mustafa

:wink:

Resim
Kullanıcı avatarı

#225062  gönderen CHeMiCaL
 11.04.2007 - 17:09:14
mustafa ve asu olcak yanlış yazmışın bu arada o aflatoksinden zengin çiçek en son kimin eline kaldı....:) :) :) :) :)