Salı , Ekim 15 2019
DrTus ve Diger güncel etkinlikler...
Kullanıcı avatarı

Re: Ankara Buluşması

#224232  gönderen drumido
 09.04.2007 - 07:58:40
drwera yazdı:Ben çok kalamadığım için hepinizden ayrıca özür diliyorum..Malum sınav haftasonuydu ..Ama ben kendi yaşadıklarımı anlatayım kısada olsa güzeldi.Keşke biraz daha fazla kişi ile tanışma şansım olsaydı..
Zaten toplantı merkezine neredeyse 45 dk önce gitmişim..Beklemek korkunç sıkıcı..Orda birde nikah varmış ..Ben gelenleride görebilceğim bir yere oturdum sanki tanıyacakmışım gibi :lol: Her geçene bu şu olabilir diyerek bekledim.Ordaki organizatör bayan arkadaş..Tülay yanii..Onunla sohbet ettik ve beni nicikimi söylemeden tanıdı..Sanırım çok konuştum yakayı ele verdim. :lol: Eftal beyde erken gelmişti.Onunlada sohbet ettik güzel bir sohbetti onada teşekkür ediyorum.Tanıştığım için mutlu oldum..

Neyse bizim Adminlerde geldii....Mutlu ve Rıza..Tanrım fotoğraftaki adamların aynısıydılar :lol: Yani fotolarda montaj falan yok..Mutlu sempatik ve şirin..Valla daha obez beklemiştim Mutlucum ben senii.(fotolar şişman gösteriyor kesinlikle obez değilsin)Aynı beklediğim gibi..Rıza toplantı için heycanlıydı sanırım.Tabi sınav heyecanı da var.Ama beni tanımadığı için eksi puan Rıza ya.Nasıl tanımazsın yaniii. :lol: Chemical yaw forumdaki muhalefet tip değilde farklıydı...Onu görünce öğrencilik aklıma geldi.Rizelidr..cidden tam bir rizeli :lol: .Çağla ile de tanıştım.Çok hoş ve sempatik bir arkadaş.Nickini yine unuttum ama..
Hayatımda ilk kez sanaldan birileri ile tanışmıştım..Hiçde garip değildi..Zaten tanıdığın arkadaşlarınla buluşmuşsun gibi oluyormuş..Ama itiraf edeyim çok heyecanlanmıştım.Kim nasıl diye merak etmiştim...Keşke biraz daha vaktim olabilseydi...Çok memnun oldum arkadaşlar sizlerle tanıştığım için..
ben niye seni görmedim o zaman??
Kullanıcı avatarı

#224240  gönderen amara
 09.04.2007 - 09:00:50
eftal beye burdan tekrar teşekkürler. benim için ordaki konuşmaları çok faydalı oldu..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Ankara Buluşması

#224251  gönderen drwera
 09.04.2007 - 09:57:34
drumido yazdı:
drwera yazdı:Ben çok kalamadığım için hepinizden ayrıca özür diliyorum..Malum sınav haftasonuydu ..Ama ben kendi yaşadıklarımı anlatayım kısada olsa güzeldi.Keşke biraz daha fazla kişi ile tanışma şansım olsaydı..
Zaten toplantı merkezine neredeyse 45 dk önce gitmişim..Beklemek korkunç sıkıcı..Orda birde nikah varmış ..Ben gelenleride görebilceğim bir yere oturdum sanki tanıyacakmışım gibi :lol: Her geçene bu şu olabilir diyerek bekledim.Ordaki organizatör bayan arkadaş..Tülay yanii..Onunla sohbet ettik ve beni nicikimi söylemeden tanıdı..Sanırım çok konuştum yakayı ele verdim. :lol: Eftal beyde erken gelmişti.Onunlada sohbet ettik güzel bir sohbetti onada teşekkür ediyorum.Tanıştığım için mutlu oldum..

Neyse bizim Adminlerde geldii....Mutlu ve Rıza..Tanrım fotoğraftaki adamların aynısıydılar :lol: Yani fotolarda montaj falan yok..Mutlu sempatik ve şirin..Valla daha obez beklemiştim Mutlucum ben senii.(fotolar şişman gösteriyor kesinlikle obez değilsin)Aynı beklediğim gibi..Rıza toplantı için heycanlıydı sanırım.Tabi sınav heyecanı da var.Ama beni tanımadığı için eksi puan Rıza ya.Nasıl tanımazsın yaniii. :lol: Chemical yaw forumdaki muhalefet tip değilde farklıydı...Onu görünce öğrencilik aklıma geldi.Rizelidr..cidden tam bir rizeli :lol: .Çağla ile de tanıştım.Çok hoş ve sempatik bir arkadaş.Nickini yine unuttum ama..
Hayatımda ilk kez sanaldan birileri ile tanışmıştım..Hiçde garip değildi..Zaten tanıdığın arkadaşlarınla buluşmuşsun gibi oluyormuş..Ama itiraf edeyim çok heyecanlanmıştım.Kim nasıl diye merak etmiştim...Keşke biraz daha vaktim olabilseydi...Çok memnun oldum arkadaşlar sizlerle tanıştığım için..
ben niye seni görmedim o zaman??
Ben erken gidip hemen ayrılmak zorunda kalmıştım..Fazla kalamadım malesef :cry:
Kullanıcı avatarı

#224300  gönderen biotip
 09.04.2007 - 11:32:11
Toplantı benim açımdan gerçekten çok faydalı geçti. Burdan Eftal hocama ve organizasyonda emeği gecen tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. Selemetle kalın.... :D
Kullanıcı avatarı

#224335  gönderen Loading
 09.04.2007 - 12:23:26
okadar buluşma yaptınızda fotoğraflar nerede :D

#224399  gönderen rizelidr
 09.04.2007 - 15:59:53
zaten buluşma olmadı ki...eftal hoca da hiç birşey anlatmadı...onu dinlediğini zannedenler bir avuç tus mağduru şizofrendi..bizler de halüsinasyon gördük zaten...mutlu wera rıza vs yoktu...tamamen uydurma :D
Kullanıcı avatarı

#224482  gönderen drriza
 09.04.2007 - 21:44:28
fotoğrafları yarın sıteye eklıyorum arkadaslar merak etmeyın ... katılan tum uyelerımıze tesekkur ederımmm.... trinitiye de ayrıca tesekkur edeerım yardımlarından dolayı....

mutlunun sok fotolarıda var dermısım :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#224483  gönderen Cilgindr
 09.04.2007 - 21:48:25
drriza yazdı:mutlunun sok fotolarıda var dermısım :)
Şakacı seni :twisted: :lol: :?
Kullanıcı avatarı

#224486  gönderen drriza
 09.04.2007 - 21:54:46
tum uyelere yukardakı gıbı hedıyemızı verdık keske tumg elenlerın nıcklerını bılseydık herkese modlere yaptırdıgımız gıbı ustune nıcklerını yazdırcaktık bılemedıgımız ıcın onlarınkındede drtus.com yazıordu:)
Kullanıcı avatarı

#224493  gönderen desades54
 09.04.2007 - 22:18:28
Bi de kutular boş çıkmasaydı:))
Kullanıcı avatarı

#224500  gönderen desades54
 09.04.2007 - 22:38:38
Şaka bi yana,güleryüzü ve beyefendiliğiyle sabırla bizi sınawa motiwe etmeye çalışan üstad Eftal hocaya;gönül dostlarını biraya getiren sayın ve hatta sempatik moderatörlerimize;karizmatik,sıcakkanlı dost,ewsahibi Rıza arkadaşımıza;dahası cam fanus içindeykenki hallerimizi unutturup, yeniden zıplamaya başlatan tüm dostlara minnet dolu sewgi ve teşekkürlerimle...Dr.Ömer Çopur
Kullanıcı avatarı

#224511  gönderen drwera
 09.04.2007 - 23:03:07
drriza yazdı:fotoğrafları yarın sıteye eklıyorum arkadaslar merak etmeyın ... katılan tum uyelerımıze tesekkur ederımmm.... trinitiye de ayrıca tesekkur edeerım yardımlarından dolayı....

mutlunun sok fotolarıda var dermısım :)
Ben yokum ama :lol: :lol: Merak eden arkadaşlara duyurulur :lol: Keşke bi kaç poz verseymişim :lol: :lol: Eminim benden sonra çok daha güzelmiştir sohbete kalamadığım için çok üzüldüm.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#224515  gönderen backardi
 09.04.2007 - 23:14:33
senın neye uzuldugnu bılıorum herkes oradaydı tum ekıp. matt damon (mutlu) ., brad pıtt (rıza), mustafa (andy garcıa) trınıty(julıa roberts) rızelı(don chadle) ama ekıbın karızmatık ve ukala lıderı danny ocean yoktu( geroge clonney bacardi) ama benı oyle dırek gormen kolay degıl. daha ugraşmak lazım tum ocean ekıbıne saygılar selamlar.
Kullanıcı avatarı

#224516  gönderen drwera
 09.04.2007 - 23:17:37
backardi yazdı:senın neye uzuldugnu bılıorum herkes oradaydı tum ekıp. matt damon (mutlu) ., brad pıtt (rıza), mustafa (andy garcıa) trınıty(julıa roberts) rızelı(don chadle) ama ekıbın karızmatık ve ukala lıderı danny ocean yoktu( geroge clonney bacardi) ama benı oyle dırek gormen kolay degıl. daha ugraşmak lazım tum ocean ekıbıne saygılar selamlar.
Hadi ordan bi uçaklık mesafedeydin..Gelseydin..Sende beni görmeyi kaçırdın şansına küs canım :lol:

#224523  gönderen rizelidr
 09.04.2007 - 23:41:31
drriza yazdı:tum uyelere yukardakı gıbı hedıyemızı verdık keske tumg elenlerın nıcklerını bılseydık herkese modlere yaptırdıgımız gıbı ustune nıcklerını yazdırcaktık bılemedıgımız ıcın onlarınkındede drtus.com yazıordu:)
yemezler rıza benim geleceğimi biliyordun :D