Çarşamba , Ekim 23 2019
DrTus ve Diger güncel etkinlikler...
Kullanıcı avatarı

#224082  gönderen Teryy
 08.04.2007 - 15:33:18
Nesi var bu kalemin yaa..:)Bir tanede Wera da getirmiş.. ne yanii
Kullanıcı avatarı

#224084  gönderen dr_demirci
 08.04.2007 - 15:37:57
Terry ben sana altınından yaptırcam onun merak etme sen :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#224087  gönderen Teryy
 08.04.2007 - 15:43:31
dr_demirci yazdı:Terry ben sana altınından yaptırcam onun merak etme sen :)
Ay sağol sayende buluşmayada gidemedim :lol:
Kullanıcı avatarı

#224088  gönderen dr_demirci
 08.04.2007 - 15:47:43
Teryy yazdı:
Karıştırma orasını şimdi :lol:
Kullanıcı avatarı

#224098  gönderen Teryy
 08.04.2007 - 16:04:13
dr_demirci yazdı:
Teryy yazdı:
Valla kalem falan hikaye yetişebilseydim Wera ile gidecektim ama.Malesef yetişemedim.Aslında üzüldüm ama..Başka bir sefere artık kısmet değilmiş.Bide sevgilim gitmemi istemedi o yüzden de tedirgin oldum :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı

#224100  gönderen dranil
 08.04.2007 - 16:10:02
Buluşmaya hem nöbet çıkışı olmam hem de trafikte yaşadığım sıkıntı nedeniyle biraz geç gitsem de herşey çok güzeldi...

İlki kadar heyecanlı değildim çünkü çoğu arkadaşla öncesinde tanışmıştım..Mutluyla Rızayı uzun zamandır görememiştim..
Çok özlemişim kerataları :lol: :lol:

Simurg beni Düzcede şaşırtmıştı zaten,deli pozlar yakaladık ona dair,yakında ekranlarınızda wallpaper olur yanee o derece... :lol:

CHeMiCaL ı uyuz etmeyi de özlemişim ama çok ilgilenemedim kendisiyle,zaten o hep dizimin dibinde başka zaman telafi ederim... :lol:
Ha ona dair 'O anlar' ayrı bi vukuat zaten hepsini göreceksiniz... :wink:

Cresentle tanışmayı çok istiyordum ama geleceğini bilmiyordum günün süprizi o oldu,tam tahmin ettiğim gibi süperdi bekle beni Ayçaaaaaaaaaaaa,eylüle ordayım işallah....:D .

Tülay yine çok inceydi bize yaptığı bu 2.jest günün en tatlı hediyesiydi...Teşekkürlerrrr....

Bu arada Eftal hocanın yine çok neşelisiniz demesi beni ayrıca keyiflendirdi...Tek rakibim sizsiniz hocam... :P

Sonraaa ne bileyim kala kala mutlu, ben, asu ve mustafa kaldık.kaç saat misafirhanede sohbet ettik bilmiyorum ama çok keyifliydi...Nelerden konuşmadık ki?Siteden,hayattan,aşktan...Amma ağır konulara girdik TUS öncesi ama maşallah asuyla mutlu o kadar rahatlardı ki sanki sınava girecek olan onlar değil bizdik.. velhasıl kelam misafirhane görevlileri bütün ışıkları tek tek kapatıp kitlemek üzere kapıya doru yönelmiş olmasalardı biz sabaha kadar orda oturup muhabbet ederdikheralde... Hiç abartmıyorum...:lol: :lol:

Sonra tarih tekerrür edip asucumla yine aynı misafirhanede kalmanın verdiği mutlulukla gecenin kısa bi kritiğini yapıp yüzümüzde gülümsemeyle uykuya dalıvermişiz..

O ve diğerleri şimdi ter döküyolar sınavda...Hepsine kolaylıklar diliyorum..Umarım herşey diledikleri gibi olur...
Kullanıcı avatarı

#224101  gönderen dr_demirci
 08.04.2007 - 16:11:16
Teryy yazdı:
dr_demirci yazdı:
Teryy yazdı: Ay sağol sayende buluşmayada gidemedim :lol:
Valla kalem falan hikaye yetişebilseydim Wera ile gidecektim ama.Malesef yetişemedim.Aslında üzüldüm ama..Başka bir sefere artık kısmet değilmiş.Bide sevgilim gitmemi istemedi o yüzden de tedirgin oldum :lol: :lol: :lol:
Benim olmadığım biyere gitmicen tabi alla allaaa :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#224110  gönderen drasc
 08.04.2007 - 16:53:13
bugün çekilen resimleri gördüm... oldukça güzel bir buluşma olmuş. orada olmayı ve bu anı sizlerle paylaşmayı çok isterdim... neyse kıdemli olunca artık nöbetimi ayarlama hakkı ben de olur da sizlerle de 3.-4.-5.-.... drtus buluşmalarında görüşürüz.
Kullanıcı avatarı

#224145  gönderen drmrym
 08.04.2007 - 20:49:09
bizde fotografları görebilecek miyiz??? :sweet: :sweet:
en çok werayı merak ediyorum
Kullanıcı avatarı

#224148  gönderen drwera
 08.04.2007 - 21:08:20
drmrym yazdı:bizde fotografları görebilecek miyiz??? :sweet: :sweet:
en çok werayı merak ediyorum
Neden ama?????????Neden beni merak ediosun..Sen sor onlar tarif etsin :lol:
Kullanıcı avatarı

#224149  gönderen drwera
 08.04.2007 - 21:13:03
CHeMiCaL yazdı:drwera erken geldiini bilsem brz daha görüşürdük biz rizeliyle geldk baktm eftal hoca konuşuo sigara içmeye gttm:) :) :) :)

bi de sen zaten trinitiyle tanışmışın hatta muhabet etmişiniz:) :) :) :) bi de cookie'yi de gördn sanırsam...

ama çok ilginç bi karşılaşma olduunu itiraf etmek zorundaym bi baktm birini gösterdiler dediler bu CHeMiCaL bi baktm bana sarıldı falan dedi beni tanıdın mı( sanki forumun her yeri fotoğraflaryla dolu arkadaşın da nerden tanıım)dedm n biliim ben sen kimsn.sora etraftan gelen kopyalarla bildik artık:) :) :) :)
Yaww ben çok popüler oldum bu siteden sonra yaww tabii sorunca tanıman gerekirdi :lol: :lol: :lol: Bak ben Mutluyla Rıza yı şıp diye tanıdım :lol: :lol:
Keşke vaktim olsaydı biraz daha..Öbür buluşmaya artık sizlere benim sürprizlerim olacak....Teryy de gelseydi süper olurdu..Oda katılamadığı için çok üzgün aslında..Kalemi görünce hele :lol:

#224152  gönderen FeNTaNyL
 08.04.2007 - 21:26:40
konya buluşması da yapalım bi ara :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#224170  gönderen rizelidr
 08.04.2007 - 22:26:04
drasc yazdı:bugün çekilen resimleri gördüm... oldukça güzel bir buluşma olmuş. orada olmayı ve bu anı sizlerle paylaşmayı çok isterdim... neyse kıdemli olunca artık nöbetimi ayarlama hakkı ben de olur da sizlerle de 3.-4.-5.-.... drtus buluşmalarında görüşürüz.
drasc ya sen de gelseydim keşke...
benim bi de gözlerim watsonu aradı...

artık kısmet diğer buluşmalara...

son olarak wera beni tolam 5 sn ye görmüştür...nerden tam bi rizeli olduğum kanaatine vardı...acaba burundan mı :D
Kullanıcı avatarı

#224172  gönderen drwera
 08.04.2007 - 22:30:43
rizelidr yazdı:
drasc yazdı:bugün çekilen resimleri gördüm... oldukça güzel bir buluşma olmuş. orada olmayı ve bu anı sizlerle paylaşmayı çok isterdim... neyse kıdemli olunca artık nöbetimi ayarlama hakkı ben de olur da sizlerle de 3.-4.-5.-.... drtus buluşmalarında görüşürüz.
drasc ya sen de gelseydim keşke...
benim bi de gözlerim watsonu aradı...

artık kısmet diğer buluşmalara...

son olarak wera beni tolam 5 sn ye görmüştür...nerden tam bi rizeli olduğum kanaatine vardı...acaba burundan mı :D
Rizeli çok arkadaşım vardı..Burunda eleveriyor ama. :lol: .Bence rizelilere has bir ifade vardı..Çok şirinsiniz yaww..Severim ben karadenizlileri..
Okuldan beri böyledir.Çok dobra,dürüst ve maçoydular..Ve çok espirili ler ayrıca :lol:

#224177  gönderen rizelidr
 08.04.2007 - 22:48:10
drwera yazdı:Rizeli çok arkadaşım vardı..Burunda eleveriyor ama. :lol: .Bence rizelilere has bir ifade vardı..Çok şirinsiniz yaww..Severim ben karadenizlileri..
Okuldan beri böyledir.Çok dobra,dürüst ve maçoydular..Ve çok espirili ler ayrıca :lol:
tşk. ederim...
yalnız simurg la desperado varken bana espiri yapmak için sıra gelmedi :D